PÖFF : 2021 : BNFF

Laetakse...

#noorfilmitegija 1

#noorfilmitegija 1

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Nikita Fatejev, Eero Lõhmus, Grete Kaio, Mia Jakobson, Nikita Duško, Ako Allik
Riik
Eesti
#noorfilmitegija 2

#noorfilmitegija 2

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Teodor Noor, Frida Noor, Pauliina Luure, Franz Joseph Sinimäe, Eva Matilda Utsal, Aleks Moppel, Artjom Amosov, Mihkel Paumverk, Kira Nemirovitš-Dantšenko
Riik
Eesti
100 aastat Eesti Arhitektide Liitu

100 aastat Eesti Arhitektide Liitu

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Peeter Brambat, Margit Mutso
Riik
Eesti
107 ema

107 ema

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Peter Kerekes
Riik
Slovakkia, Tšehhi, Ukraina
18 kHz

18 kHz

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Farkhat Sharipov
Riik
Kasahstan
98 sekundit ilma varjuta

98 sekundit ilma varjuta

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Juan Pablo Richter
Riik
Boliivia, Prantsusmaa
Aasta enne suurt sõda

Aasta enne suurt sõda

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Dāvis Sīmanis
Riik
Läti, Leedu, Tšehhi
Aia taltsutamine

Aia taltsutamine

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Salomé Jashi
Riik
Šveits, Saksamaa, Gruusia
Ajast väljas

Ajast väljas

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Harry Cleven
Riik
Belgia
Aju

Aju

Programm
Teadus360°
Režissöör
Jean-Stéphane Bron
Riik
Prantsusmaa, Šveits
Algus

Algus

Programm
Discovery Showcase
Režissöör
Dea Kulumbegashvili
Riik
Gruusia, Prantsusmaa
Alice kadunud jänese otsingul

Alice kadunud jänese otsingul

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Adam Donen
Riik
Ühendkuningriik
Ameerika palve

Ameerika palve

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Nusrat Durrani
Riik
USA
Ametlik võistlus

Ametlik võistlus

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Mariano Cohn, Gastón Duprat
Riik
Hispaania, Argentiina
Amira

Amira

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Mohamed Diab
Riik
Egiptus, Jordaania, Araabia Ühendemiraadid, Saudi Arabia
Amuuri kolgata

Amuuri kolgata

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Doc@PÖFF
Režissöör
Julia Sergina
Riik
Venemaa
Animeeritud rännakud: noateral

Animeeritud rännakud: noateral

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Edmunds Jansons, Yann Chapotel, Morrie Tan Shu Zhen, Reza Riahi, Anna Paděrová, Ewa Smyk, Subarna D, Marie Larrivé
Riik
Läti, Prantsusmaa, Singapur, Tšehhi, Ühendkuningriik, India
Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid

Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Olivia Martin-McGuire, Georges Schwizgebel, Carlos Gómez Salamanca, Yiorgos Tsangaris, Yanis Belaid, Eliott Benard, Nicolas Mayeur, Etienne Moulin, Hadrien Pinot, Lisa Vicente, Philippine Singer, Alice Letailleur, Christian Wittmoser, Zuniel Kim, YiYangSun, Virgil Widrich, Oskar Salomonowitz, Marko Djeska
Riik
Prantsusmaa, Austraalia, Šveits, Colombia, Küpros, Saksamaa, Hiina, Austria, Horvaatia, Portugal
Annette

Annette

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Leos Carax
Riik
Prantsusmaa, Belgia, Saksamaa, USA, Jaapan, Mehhiko, Šveits
Armas Thomas

Armas Thomas

Programm
Põhivõistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Andreas Kleinert
Riik
Saksamaa
Armastus

Armastus

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Károly Makk
Riik
Ungari
Armastus on põrgukoer

Armastus on põrgukoer

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Khavn
Riik
Filipiinid, Saksamaa
Armastuse mekk

Armastuse mekk

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Dawid Nickel
Riik
Poola
Arsène Wenger: Võitmatu

Arsène Wenger: Võitmatu

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Gabriel Clarke, Christian Jeanpierre
Riik
Ühendkuningriik
Asjad, mis väärivad enesehaletsust

Asjad, mis väärivad enesehaletsust

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Cristina Grosan
Riik
Ungari
Astrid Lindgreni rääkimata lugu

Astrid Lindgreni rääkimata lugu

Programm
Rootsi lastefilmid Just Filmil
Režissöör
Pernille Fischer Christensen
Riik
Rootsi, Taani
Asugem teele

Asugem teele

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Panah Panahi
Riik
Iraan
Autod, mis viisid meid kapitalismi

Autod, mis viisid meid kapitalismi

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Georgi Bogdanov, Boris Missirkov
Riik
Bulgaaria
Belfast

Belfast

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Kenneth Branagh
Riik
Ühendkuningriik
Besa

Besa

Programm
TV Beats
Režissöör
Igor Stoimenov, Milan Todorović, Nikola Ljuca
Riik
Serbia
Bestikad

Bestikad

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Marion Desseigne-Ravel
Riik
Prantsusmaa
Birta

Birta

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Bragi Thor Hinriksson
Riik
Island
Black Nights Comedy

Black Nights Comedy

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Carlos Segundo, Veneta Androva, Solmund MacPherson, Adam Long, Adam Peterson, Simon Schnellmann, Big Red Button, Sergey Tselikov
Riik
Prantsusmaa, Saksamaa, Kanada, USA, Ühendkuningriik, Venemaa
Blokaadipäevik

Blokaadipäevik

Programm
Värsked hoovused, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Andrey Zaytsev
Riik
Venemaa
Brightoni 4

Brightoni 4

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Levan Koguashvili
Riik
Gruusia, Venemaa, Bulgaaria, USA, Monaco
Bullerby lapsed

Bullerby lapsed

Programm
Rootsi lastefilmid Just Filmil
Režissöör
Lasse Hallström
Riik
Rootsi
Busteri võlumaailm

Busteri võlumaailm

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Martin Miehe-Renard
Riik
Taani
Charlotte Jane'ist

Charlotte Jane'ist

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Charlotte Gainsbourg
Riik
Prantsusmaa
Cinefiilia

Cinefiilia

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Algimantas Puipa
Riik
Leedu
Cinema Sabaya. Naised ja kaamerad

Cinema Sabaya. Naised ja kaamerad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Orit Fouks Rotem
Riik
Iisrael
Diiler

Diiler

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Jeroen Perceval
Riik
Belgia
Drive My Car

Drive My Car

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Ryûsuke Hamaguchi
Riik
Jaapan
Eesti ja Venemaa lastestuudiote animatsioon

Eesti ja Venemaa lastestuudiote animatsioon

Programm
Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
David, Aljona, Alissa, Aleksandra, Miroslav, Jaroslava, Nikol, Arina, Jegor Antigov, Veronika Kurling, Sasha Shishko, Sasha Fedorov, Zhenya Rukavishnnikova, Sasha Anikin, Sonya Semyonova, Eva Hrulkova, Polina Shlyapina, Varya Verenko, Andrey Mironov, Ira Belkanova, Anya Uryadova, Aleksey Karpov, Maksim Malzev, Varya Krylova, Vitalina Lazereva, Katya Hudyakova, Sasha Korolko, Ivan Fabritsnikov, Aleksandra Tammeleht, Maria Mashkova, Elin Tyugunova, Pavel Filipov, Dima Bogatyrev, Misha Bogatyrev, Nikita Abushaev, Igor Fedorov, Bella Naish, Tanya Bykova, Sofia Ignatova, Polya Malahova, Marina Suhhorutsenkova, Alissa Ossipova, Inga Kirkizh, Vsevolod Pozdeev, Darja Snegireva, Julia Zolina, Natalja Matsinene, Diana Busman, Anna Sedaja, Lauri Taniel, Polina Borodovitsina, Uljana Polistsuk, Ritsard Brujev, Nikol Knjazeva, Anatoli Batjuk, Darja Nizovtseva, Eduard Tee, Gleb Kufterin, Larissa Knjazeva, Veronika Nesmeyanova, Olga Moseykova, Anna Bagautdinova, Anton Motorin, Anastasia Zenzova, Andrey Gilmanov, Ulyana Ilynyh, Ilya Sitdikov, Daniil Darenskih, Sofya Lihachyova, Vasilisa Kakoulina, Sevastian Vlasov, Kirill Eduvald, Nikita Gavrilov, Leon Letsinger, Nastja Ivanova, Nikita Rattik, Sofia Darmenko, Taisia Kljujeva, Sofia Vinogradova, Jakov Iljin, Alina Basygina, Alina Ivanova, Polina Tipakova, Maksim Semjonov, Lisa Anderzanova, Anita Kvitenko, Dmitri Zaretski, Danja Volotski, Arseni Arhipenko, Juri Mestserikov
Riik
Eesti, Venemaa
Eestpalve Bernie Madoffile

Eestpalve Bernie Madoffile

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Alicia J. Rose
Riik
USA
Ehitades mäge

Ehitades mäge

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Rikke Selin Fokdal, Kaspar Astrup Schröder
Riik
Taani
Eikuskilmees

Eikuskilmees

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Mostofa Sarwar Farooki
Riik
USA, India, Bangladesh, Austraalia
Elajad

Elajad

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Nabil Ben Yadir
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Eldorado

Eldorado

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Géza Bereményi
Riik
Ungari
Elu istub mulle hästi

Elu istub mulle hästi

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Al Hadi Ulad-Mohand
Riik
Maroko
Elupaik

Elupaik

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Luoping Zhang
Riik
Hiina
Ennekuulmatu

Ennekuulmatu

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Masaaki Kudo
Riik
Jaapan
Ennenägematu kohv

Ennenägematu kohv

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Alexander Kinnunen
Riik
Taani
Ettevalmistused koosolemiseks teadmata ajaks

Ettevalmistused koosolemiseks teadmata ajaks

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Lili Horvát
Riik
Ungari
Eunuhhist khaani tapmine

Eunuhhist khaani tapmine

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Abed Abest
Riik
Iraan
Euroopa Filmiakadeemia nominendid 1

Euroopa Filmiakadeemia nominendid 1

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Aneil Karia, Olga Lucovnicova, Thelyia Petraki, Samir Karahoda, Naïla Guiguet
Riik
Ühendkuningriik, Belgia, Portugal, Ungari, Kreeka, Kosovo, Prantsusmaa
Euroopa Filmiakadeemia nominendid 2

Euroopa Filmiakadeemia nominendid 2

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Katharina Huber, Gabriel Böhmer, Ismaël Joffroy Chandoutis, Josh O’Caoimh & Mikai Geronimo, Marie Jacotey & Lola Halifa-Legrand
Riik
Saksamaa, Ühendkuningriik, Prantsusmaa, Iirimaa
Evolutsioon

Evolutsioon

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Kornél Mundruczó
Riik
Saksamaa, Ungari
Fay ja Tom

Fay ja Tom

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Matthias Temmermans
Riik
Holland
Fookuses: seitse aastat Ungaris

Fookuses: seitse aastat Ungaris

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Péter Vácz, Réka Bucsi, Borbála Zétényi, Zsuzsanna Kreif, Nadja Andrasev, Anna Katalin Lovrity, Olivér Hegyi, Flóra Anna Buda
Riik
Ungari
Franki kustutades

Franki kustutades

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Gábor Fabricius
Riik
Ungari
Goya, 3. mai

Goya, 3. mai

Programm
Erilinastused
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Hispaania
Hajuv udu

Hajuv udu

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Augusto Sandino
Riik
Colombia, Tšehhi, Norra
Hakkaja naine

Hakkaja naine

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Cécile Ducrocq
Riik
Prantsusmaa
Herilasepesa

Herilasepesa

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Christophe Hermans
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Hetked, mis ei kesta igavesti

Hetked, mis ei kesta igavesti

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Cheryl Dunn
Riik
Kanada, USA
Hiina unistus

Hiina unistus

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Jessica Kingdon
Riik
Hiina
Horisont

Horisont

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Emilie Carpentier
Riik
Prantsusmaa
Huda juuksurisalong

Huda juuksurisalong

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Hany Abu-Assad
Riik
Egiptus, Holland, State of Palestine
Hullumeelne jumal

Hullumeelne jumal

Programm
Öised värinad
Režissöör
Phil Tippett
Riik
USA
Härra Bachmann ja tema klass

Härra Bachmann ja tema klass

Programm
Doc@PÖFF, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Maria Speth
Riik
Saksamaa
Härra Landsbergis

Härra Landsbergis

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Sergey Loznitsa
Riik
Leedu, Holland
Igavesti igaveses

Igavesti igaveses

Programm
Fookuses Ungari, Põhivõistlusprogramm
Režissöör
György Pálfi
Riik
Ungari
Ime

Ime

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Bogdan George Apetri
Riik
Rumeenia, Tšehhi, Läti
In Limbo

In Limbo

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Alexander Hant
Riik
Venemaa
In-silico meetod

In-silico meetod

Programm
Teadus360°
Režissöör
Noah Hutton
Riik
USA
Inimene ja pilv

Inimene ja pilv

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Abhinandan Banerjee
Riik
India
Iseenda vang

Iseenda vang

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Leonardo di Costanzo
Riik
Itaalia, Šveits, Prantsusmaa
Isegi hiired kuuluvad taevasse

Isegi hiired kuuluvad taevasse

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Riik
Tšehhi, Prantsusmaa, Slovakkia, Poola
Ivie nagu Ivie

Ivie nagu Ivie

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Sarah Blaßkiewitz
Riik
Saksamaa
Jaanuar

Jaanuar

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Andrey M. Paounov
Riik
Bulgaaria, Luksemburg, Portugal
Jooksus

Jooksus

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Andrius Blaževičius
Riik
Leedu, Tšehhi
Joonisfilm

Joonisfilm

Programm
Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Sergey Seregin
Riik
Venemaa
Jälgi jätmata

Jälgi jätmata

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Jan P. Matuszyński
Riik
Poola, Tšehhi, Prantsusmaa
Kadakas

Kadakas

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Matthew Saville
Riik
Uus-Meremaa
Kapten Volkonogovi põgenemine

Kapten Volkonogovi põgenemine

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Riik
Venemaa, Prantsusmaa, Eesti
Karjaimmuunsus

Karjaimmuunsus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Adilkhan Yerzhanov
Riik
Kasahstan, Prantsusmaa
Karussell

Karussell

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Zoltán Fábri
Riik
Ungari
Keemispunkt

Keemispunkt

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Philip Barantini
Riik
Ühendkuningriik
Kes magab hõbehallis

Kes magab hõbehallis

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Liao Zihao
Riik
Hiina
Kesköö hullus

Kesköö hullus

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Grégoire DE BERNOUIS, Jawed BOUDAOUD, Simon CADILHAC, Hélène LEDEVIN, 박유선, Katarzyna Miechowicz, Kajika Aki Ferrazzini, Elena Felici, David Daenemark, Hee-yoon Hahm, Daria Kopiec, Tae-woo Kim, Mauro Luis, Marcos Sánchez
Riik
Prantsusmaa, Lõuna-Korea, Poola, Taani, Tšehhi, Hispaania, Tšiili
Kiik, kirves ja igavese armastuse puu

Kiik, kirves ja igavese armastuse puu

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Meel Paliale
Riik
Eesti
Kiwi ja Strit

Kiwi ja Strit

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Esben Toft Jacobsen
Riik
Taani
Kodud

Kodud

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Laila Pakalniņa
Riik
Läti
Kogu ilma kuningas

Kogu ilma kuningas

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Mehhiko, Hispaania
Kollanokk

Kollanokk

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Lieven Van Baelen
Riik
Belgia
Kool Cerro Huesos

Kool Cerro Huesos

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Betania Cappato
Riik
Argentiina
Koolitants @ Just I

Koolitants @ Just I

Programm
KOOLITANTS@Just
Režissöör
Ahto Pääsik, Marta Immato, Emili Rohumaa, Katarina Irmeli Türi, Emma Priidel, Lisett Sigur, Säde Sooman, Julia Koneva, Eva Maria Aru, Regina Luik, Juulius Vaiksoo, Carolyn Veensalu, Linnea Jerkku, Helena Angela Kiisler
Riik
Eesti
Koolitants @ Just II

Koolitants @ Just II

Programm
KOOLITANTS@Just
Režissöör
Ahto Pääsik, Maarja Pruuli, Kerstin Lõhmus
Riik
Eesti
Kosmosepoiss

Kosmosepoiss

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm, Teadus360°
Režissöör
Olivier Pairoux
Riik
Belgia
Kossuring

Kossuring

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Ahmet Toklu
Riik
Türgi
Kratt

Kratt

Programm
Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Rasmus Merivoo
Riik
Eesti
Kui granaatõunad uluvad

Kui granaatõunad uluvad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Granaz Moussavi
Riik
Austraalia, Afganistaan
Kupee nr 6

Kupee nr 6

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust
Režissöör
Juho Kuosmanen
Riik
Soome, Venemaa, Eesti, Saksamaa
Kurjuse generatsioon

Kurjuse generatsioon

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Emilis Vėlyvis
Riik
Leedu
Kväärsõlmed

Kväärsõlmed

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Martín Delfino Guevara, Dina Indykh, Tal Meshulam, Shelly Salem, Eden Dolev, Omran Tlalka, Raz Negev, Dor Kaplan, Michael Jacob, Neomi Hazan, Liat Meik, Miguel Parra, Katarina Rešek Kukla, Hakim Mao, Cloudy Rhodes
Riik
Hispaania, Iisrael, Sloveenia, Prantsusmaa, Austraalia
Kõige kiuste kangelaseks

Kõige kiuste kangelaseks

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Michał Kawecki
Riik
Poola
Kõigest poogen

Kõigest poogen

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Julie Lecoustre, Emmanuel Marre
Riik
Prantsusmaa, Belgia
Kõik hinnas

Kõik hinnas

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Volkan Üce
Riik
Belgia
Kättemaks on minu, kõik teised maksavad sulas

Kättemaks on minu, kõik teised maksavad sulas

Programm
Öised värinad
Režissöör
Edwin
Riik
Singapur, Saksamaa, Indonesia
Kättesaamatu

Kättesaamatu

Programm
Noortefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Anna Kurbatova
Riik
Venemaa
Lambuke

Lambuke

Programm
Discovery Showcase
Režissöör
Valdimar Jóhannsson
Riik
Island, Rootsi, Poola
Las saatan naerab

Las saatan naerab

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ryuichi Mino
Riik
Jaapan
Late Night Love

Late Night Love

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Simon Maria Kubiena, Mélanie Robert-Tourneur, Benjamin Belloir, Renee Zhan, Guillaume Scaillet, Domenico Distilo
Riik
Austria, Belgia, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa
Late Night Sci-Fi

Late Night Sci-Fi

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Louis Reifenauer, Thanasis Tsimpinis, Adrian Replanski, Igor Drljača, BAKER KARIM, Akinola Davies, Eric Pumphrey
Riik
Belgia, Kreeka, Prantsusmaa, Kanada, Rootsi, Ühendkuningriik, USA
Laulud rebastele

Laulud rebastele

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Kristijonas Vildziunas
Riik
Leedu, Läti, Eesti
Laurent Garnier. Mitteametlikult

Laurent Garnier. Mitteametlikult

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Gabin Rivoire
Riik
Ühendkuningriik
Loom

Loom

Programm
Teadus360°
Režissöör
Cyril Dion
Riik
Prantsusmaa
Lootuseta

Lootuseta

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Miklós Jancsó
Riik
Ungari
Luurajad: põnev öö

Luurajad: põnev öö

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Philip Th. Pedersen
Riik
Taani
Lõhki rebitud

Lõhki rebitud

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Max Lowe
Riik
USA
Ma ei taha tantsida

Ma ei taha tantsida

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Flynn von Kleist
Riik
Holland
Maailma kõige ilusam poiss

Maailma kõige ilusam poiss

Programm
Screen International kriitikute valik, Doc@PÖFF
Režissöör
Kristina Lindström, Kristian Petri
Riik
Rootsi
Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2

Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Hilarija Laura Ločmele, Daria Turetski, Fernando Souza, Pablo Curto, Eliane Esther Bots
Riik
Läti, Iisrael, Jaapan, Holland
Mamma Muu leiab tee koju

Mamma Muu leiab tee koju

Programm
Rootsi lastefilmid Just Filmil, Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Christian Ryltenius
Riik
Rootsi
Martha Jane'i lapsepõlv

Martha Jane'i lapsepõlv

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Rémi Chayé
Riik
Prantsusmaa, Taani
Mau

Mau

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Benjamin Bergmann, Jono Bergmann
Riik
Austria
Memoria

Memoria

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Apichatpong Weerasethakul
Riik
Colombia, Taimaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Mehhiko
Mephisto

Mephisto

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
István Szabó
Riik
Saksamaa, Ungari, Austria
Metsa tume süda

Metsa tume süda

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Serge Mirzabekiantz
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Metsikud juured

Metsikud juured

Programm
Lapse õiguste programm, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Hajni Kis
Riik
Ungari
Metsikud mehed

Metsikud mehed

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Thomas Daneskov
Riik
Taani
Mida me näeme, kui vaatame taevasse?

Mida me näeme, kui vaatame taevasse?

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Aleksandre Koberidze
Riik
Saksamaa, Gruusia
Mina ja koletised

Mina ja koletised

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Nico Manzano
Riik
Venezuela (Bolivarian Republic of)
Minu 20. sajand

Minu 20. sajand

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Ildikó Enyedi
Riik
Ungari, Saksamaa, Kuuba
Minu abikaasa lugu

Minu abikaasa lugu

Programm
Fookuses Ungari, Avafilm
Režissöör
Ildikó Enyedi
Riik
Ungari, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia
Minu isa on vorstike

Minu isa on vorstike

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Anouk Fortunier
Riik
Belgia, Holland
Minu poeg

Minu poeg

Programm
Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, Värsked hoovused
Režissöör
Lena Stahl
Riik
Saksamaa
Minu vanemate lahutus

Minu vanemate lahutus

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Anais Straumann-Lévy, Romy Trajman
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Mis läks valesti?

Mis läks valesti?

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Liliana Torres
Riik
Hispaania, Mehhiko
Mudilaste kinoseanss

Mudilaste kinoseanss

Programm
Mudilaste kinoseanss, Rootsi lastefilmid Just Filmil
Režissöör
Natalia Malykhina, Christina Su, Marta Miniucchi, Are Austnes, Yaprak Morali
Riik
Norra, USA, Itaalia
Mukagali. Poeedi lahkumine

Mukagali. Poeedi lahkumine

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Bolat Kalymbetov
Riik
Kasahstan
Murtud südamete galerii

Murtud südamete galerii

Programm
Erilinastused
Režissöör
Natalie Krinsky
Riik
USA, Kanada
Mutid

Mutid

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Lapse õiguste programm
Režissöör
Carlos Zapata
Riik
Colombia
Muumipapa seiklused

Muumipapa seiklused

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Ira Carpelan
Riik
Soome, Poola
Mängufilm Elust

Mängufilm Elust

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Dovilė Šarutytė
Riik
Leedu
Mänguväljak

Mänguväljak

Programm
Screen International kriitikute valik, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Discovery Showcase, Lapse õiguste programm
Režissöör
Laura Wandel
Riik
Belgia
Nagu vend vennale

Nagu vend vennale

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Ferit Karahan
Riik
Türgi, Rumeenia
Nauding

Nauding

Programm
Discovery Showcase
Režissöör
Ninja Thyberg
Riik
Rootsi, Holland, Prantsusmaa
Nr 10

Nr 10

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Alex van Warmerdam
Riik
Holland, Belgia
Nuutša

Nuutša

Programm
Värsked hoovused, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Vladimir Munkuev
Riik
Venemaa
Nõuanne kurvale poeedile

Nõuanne kurvale poeedile

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Yaniv Raz
Riik
USA
Näitus

Näitus

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Alena Oleinik
Riik
Venemaa
Ohverdus

Ohverdus

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Uģis Olte
Riik
Läti
Okupatsioon

Okupatsioon

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Michal Nohejl
Riik
Tšehhi
Oleg Vidovi lugu

Oleg Vidovi lugu

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Nadia Tass
Riik
USA
Oleme teel

Oleme teel

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Sophie Lane Curtis
Riik
USA
Ootus

Ootus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Aku Louhimies
Riik
Soome
Paadilaul

Paadilaul

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Alastair Cole
Riik
Ühendkuningriik
Paljutõotav noor naine

Paljutõotav noor naine

Programm
Discovery Showcase
Režissöör
Emerald Fennell
Riik
Ühendkuningriik, USA
Palverändurid

Palverändurid

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Laurynas Bareiša
Riik
Leedu
Paralleelemad

Paralleelemad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Pedro Almodóvar
Riik
Hispaania
Pariis, 13. linnaosa

Pariis, 13. linnaosa

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Jacques Audiard
Riik
Prantsusmaa
Peegeldus

Peegeldus

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Valentyn Vasyanovych
Riik
Ukraina
Perekond

Perekond

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Fred Baillif
Riik
Šveits
Perekond Foxi seiklused

Perekond Foxi seiklused

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Bob Wilbers
Riik
Holland
Pilgud eemale

Pilgud eemale

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Hadas Ben Aroya
Riik
Iisrael
Pilve piiril

Pilve piiril

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Renan Ozturk, Freddie Wilkinson
Riik
USA
Pime armastus

Pime armastus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Damien Hauser
Riik
Keenia, Šveits
Pime mees, kes ei tahtnud näha Titanicut

Pime mees, kes ei tahtnud näha Titanicut

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Teemu Nikki
Riik
Soome
Pimestav lumi

Pimestav lumi

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Gabriel de Achim
Riik
Rumeenia
Post mortem

Post mortem

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Péter Bergendy
Riik
Ungari
Prantsuse lähetus

Prantsuse lähetus

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Wes Anderson
Riik
Saksamaa, USA
Prints

Prints

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Lisa Bierwirth
Riik
Saksamaa
Pulmapäev

Pulmapäev

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Wojciech Smarzowski
Riik
Poola
Punane puu

Punane puu

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Joan Gómez Endara
Riik
Colombia, Panama, Prantsusmaa
Punane rakett

Punane rakett

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Sean Baker
Riik
USA
Põgenemine

Põgenemine

Programm
Doc@PÖFF, Screen International kriitikute valik
Režissöör
Jonas Poher Rasmussen
Riik
Taani, Prantsusmaa, Rootsi, Norra, USA
Päris Rannap

Päris Rannap

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Aleksander Ots, Kaidi Klein
Riik
Eesti
R#J

R#J

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Carey Williams
Riik
USA
Raadioamatöör

Raadioamatöör

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Iker Elorrieta
Riik
Hispaania
Rahutud meeled

Rahutud meeled

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Lauris Ābele, Raitis Ābele
Riik
Läti, Poola
Rahvuste tarkus

Rahvuste tarkus

Programm
KinoFF lühifilmide programm
Režissöör
Mostafa Keshvari, Hinaleimoana Wong-Kalu, Dean Hamer, Joe WIlson, Omar Al Abdul Razzak, Shira Ukrainitz, Rio "Riquis" Castañeda, Alisi Telengut
Riik
Kanada, USA, Hispaania, Mehhiko
Rao Heidmets – dihhotoomia murendaja

Rao Heidmets – dihhotoomia murendaja

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Rao Heidmets, Pauline Heidmets
Riik
Eesti
Rappumine

Rappumine

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Tinna Hrafnsdóttir
Riik
Island
Rebels With Their Shorts 1

Rebels With Their Shorts 1

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Sasha Svirsky, Yorgos Tzikas, Petersen Vargas, Yoakim Bélanger, Ana Moreira, Faeze Karimpour, Ian Killick
Riik
Venemaa, Kreeka, Filipiinid, Kanada, Portugal, Prantsusmaa, Ühendkuningriik
Rebels With Their Shorts 2

Rebels With Their Shorts 2

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Tomek Popakul, Marko Tadic, Paisley Valentine Walsh, Svetislav Dragomirović, Mohammadreza Mayghani, David Kennedy, Ruby Baker
Riik
Poola, Horvaatia, Ühendkuningriik, Serbia, Iraan, USA
Rebi lahti ja unusta

Rebi lahti ja unusta

Programm
Põhivõistlusprogramm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Kirill Sokolov
Riik
Venemaa
Respect

Respect

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Liesl Tommy
Riik
Kanada, USA
Ride the Wave

Ride the Wave

Programm
DOC@Just
Režissöör
Martyn Robertson
Riik
Ühendkuningriik
Roosa pilv

Roosa pilv

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Iuli Gerbase
Riik
Brasiilia
Rosa Rosae: Hispaania kodusõda

Rosa Rosae: Hispaania kodusõda

Programm
Erilinastused
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Hispaania
Rulatajad

Rulatajad

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Sean Fee, Annika Ranin
Riik
Ühendkuningriik
Rusikast lahti

Rusikast lahti

Programm
Värsked hoovused, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Kira Kovalenko
Riik
Venemaa
Räägi ära

Räägi ära

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Marta Pulk
Riik
Eesti, Jordaania
Sandra saab tööd

Sandra saab tööd

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Kaupo Kruusiauk
Riik
Eesti
Shorts anima võistlusprogramm 1

Shorts anima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Pernille Kjaer, Adrian Dexter, Špela Čadež, Claire Sichez, Urška Djukić, Marta Pajek
Riik
Prantsusmaa, Taani, Sloveenia, Saksamaa, Poola, Kanada
Shorts anima võistlusprogramm 2

Shorts anima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Milos Tomic, Varya Yakovleva, Malte Stein, Joe Hsieh, Marine Blin, Mathilde Parquet, Joanna Quinn
Riik
Sloveenia, Venemaa, Saksamaa, Taivan, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Kanada
Shorts anima võistlusprogramm 3

Shorts anima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Leonid Shmelkov, Yoriko Mizushiri, JANG Nari, Pieter Coudyzer, Alisa Temchenko, Michelle and Uri Kranot
Riik
Venemaa, Prantsusmaa, Jaapan, Lõuna-Korea, Belgia, Taani, Kanada
Shorts anima võistlusprogramm 4

Shorts anima võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Mahboobeh Kalaee, Daniel Benjamin Gray, Nicolas Keppens, Carolina Sandvik, Hugo Covarrubias, Michalina Musialik
Riik
Iraan, Prantsusmaa, Ungari, Kanada, Belgia, Holland, Rootsi, Tšiili, Poola
Shorts lasteanima võistlusprogramm 1

Shorts lasteanima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Petr Mischinger, Inès Bernard-Espina, Mélody Boulissière, Clémentine Campos, Chen Yang, Marcel Barelli, Joana Toste, Seung-bae Jeon
Riik
Tšehhi, Prantsusmaa, Saksamaa, Šveits, Portugal, Lõuna-Korea
Shorts lasteanima võistlusprogramm 2

Shorts lasteanima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Kaisa Penttilä, Eric Montchaud, Nicolas Hu
Riik
Soome, Prantsusmaa
Shorts lasteanima võistlusprogramm 3

Shorts lasteanima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Uri Lotan, Edoardo Natoli, Guillaume Lorin
Riik
Iisrael, Itaalia, Prantsusmaa, Šveits
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Assel Aushakimova, Lucia Lorè, Max Kerkhoff, Manolis Mavris, Sarah Arnold, Ivete Lucas, Patrick Bresnan
Riik
Kasahstan, Itaalia, Saksamaa, Kreeka, Prantsusmaa, USA, Eesti
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Jovi LEE Yi-shan, Noelia R. Deza, Marija Apcevska, Laura Weissenberger, Ella Jones
Riik
Taivan, Hispaania, Põhja-Makedoonia, Austria, Ühendkuningriik
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Víctor Moreno, Nora Longatti, Ross White, Tom Berkeley, Lauri Niemelä, Pablo Serret de Ena
Riik
Hispaania, Šveits, Ühendkuningriik, Eesti, Taani
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Elvira Lind, Haukur Björgvinsson, Gergő V. Nagy, Danech San, Nash Edgerton
Riik
USA, Island, Ungari, Kambodža, Austraalia
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Radu Jude, Joanne Delachair, Zoé Arene, Isamu Hirabayashi, Nick Blake, Yi Tang
Riik
Rumeenia, Prantsusmaa, Belgia, Jaapan, Ühendkuningriik, Hong Kong
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1

Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima
Režissöör
Éva Darabos, Anastasiya Lisovets, Roel Van Beek, Diana Cam Van Nguyen, Viktorie Štěpánová, Juliette Laboria, Réka Anna Szakály, Chaerin Im, Azevedo Andrade Natália, Yuanqing CAI, Nathan CRABOT, Houzhi HUANG, Mikolaj JANIW, Mandimby LEBON, Théo TRAN NGOC
Riik
Ungari, Venemaa, Ühendkuningriik, Tšehhi, Slovakkia, Prantsusmaa, Saksamaa, Lõuna-Korea, USA
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Agnieszka Nowosielska, Lana Bregar, Barbara Lervig, Wisarut Sriputsomboon, Sophy Romvari
Riik
Poola, Sloveenia, Fääri Saared, Taimaa, Kanada
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Gardar Thor Thorkelsson, Camille Tricaud, Franziska Unger, Bruno Gradaschi, Ville Koskinen, Ida-Maria Olva
Riik
Ühendkuningriik, Saksamaa, Argentiina, Eesti, Soome
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Leonardo Martinelli, Ben Voit, Mathias Seebacher, Lisa Sallustio
Riik
Brasiilia, Saksamaa, Austria, Prantsusmaa
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Mohammad Reza Rasouli, Jelena Vujović, Anna Sobolevska, Alexandru Mironescu, Kay Niuyue Zhang
Riik
Austria, Šveits, Ukraina, Rumeenia, Hiina, USA
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Minsho Limbu, Théo Degen, Arctic Qu, Yinghai Hu, Findlay Brown
Riik
Nepal, Belgia, Austraalia, Hiina, Kanada
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Katrin Tegova, Eeva Mägi, Ragne Mandri, Sofia Afonasina, Oliver Remma, Leeni Linna
Riik
Eesti
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Ülo Pikkov, Daria Litvichenko, Eeva Mägi, Volia Chajkouskaya, Kaire Russ, Laura Liventaal
Riik
Eesti
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Jonas Taul, Teresa Juksaar, Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak, Rūdolfs Anže, Robert Raska Ly
Riik
Eesti
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Rosso, Kaspar Ainelo, Ruslan Mironov, Silver Õun, Martinus Klemet, Raoul Kirsima
Riik
Eesti
Shorts võidufilmid

Shorts võidufilmid

Programm
Shorts Panoraam
Sihja – isepäine haldjas

Sihja – isepäine haldjas

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Marja Pyykkö
Sildade vahel - lühidokumentaalid 1

Sildade vahel - lühidokumentaalid 1

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Omer Daida, Gosia Juszczak, Sebastian Mulder
Riik
Iisrael, Hispaania, Holland
Simm Nööp ja Metsik 13

Simm Nööp ja Metsik 13

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Dennis Gansel
Riik
Saksamaa
Sindbad

Sindbad

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Zoltán Huszárik
Riik
Ungari
Sinu jaoks loodud

Sinu jaoks loodud

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Maria Schrader
Riik
Saksamaa
Sinuga või sinuta

Sinuga või sinuta

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Stefano Sardo
Riik
Itaalia, Prantsusmaa
Skoor

Skoor

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Malachi Smyth
Riik
Ühendkuningriik
Soovimatu

Soovimatu

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Noortefilmide programm
Režissöör
Elena Lanskikh
Riik
Venemaa
Sparksi vennad

Sparksi vennad

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Edgar Wright
Riik
Ühendkuningriik, USA
Stanislavski. Elujanu

Stanislavski. Elujanu

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Doc@PÖFF
Režissöör
Julia Bobkova
Riik
Venemaa
Suur vabadus

Suur vabadus

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Sebastian Meise
Riik
Austria, Saksamaa
Sõja sosinad

Sõja sosinad

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Florian Hoffmann
Riik
Saksamaa
Sõjad

Sõjad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Nicolas Roy
Riik
Kanada
Südametunnistus

Südametunnistus

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Kozlov
Riik
Venemaa
Süütud

Süütud

Programm
Öised värinad
Režissöör
Eskil Vogt
Riik
Norra, Rootsi, Taani, Ühendkuningriik, Prantsusmaa, Soome
Zuhal, naine lõksus

Zuhal, naine lõksus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Nazli Elif Durlu
Riik
Saksamaa, Türgi
Tammy Faye silmad

Tammy Faye silmad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Michael Showalter
Riik
Kanada, USA
Tantsufilmid: kehaline kõnelemine

Tantsufilmid: kehaline kõnelemine

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Apostolos Nikolaidis, Sam Asaert, Jacopo Greco D'alceo, Lenne Chai, ScRach MarcS, Fotis Skourletis, NONO, Michael Fetter Nathansky
Riik
Kreeka, Belgia, Prantsusmaa, Singapur, Ühendkuningriik, Saksamaa
Teised

Teised

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Aleksandra Terpinska
Riik
Poola, Prantsusmaa
Teistsugused inimsööjad

Teistsugused inimsööjad

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Sossai
Riik
Saksamaa
Tenzin. Võõras omade seas

Tenzin. Võõras omade seas

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Michael LeBlanc, Joshua Reichmann
Riik
Kanada
Tere, maailm

Tere, maailm

Programm
DOC@Just
Režissöör
Kenneth Elvebakk
Riik
Norra
The Best of Salieri ehk Mina, Eesti režissöör

The Best of Salieri ehk Mina, Eesti režissöör

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Manfred Vainokivi
Riik
Eesti
Tina Turneri lugu

Tina Turneri lugu

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Daniel Lindsay, T.J. Martin
Riik
USA
Tosin põhjalat

Tosin põhjalat

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Kōji Yamamura
Riik
Jaapan
Tsensor

Tsensor

Programm
Öised värinad
Režissöör
Prano Bailey-Bond
Riik
Ühendkuningriik
Tuhat tundi

Tuhat tundi

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Carl Moberg
Riik
Rootsi, Taani
Tuhat unelmat

Tuhat unelmat

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Marat Sarulu
Riik
Kyrgyzstan
Tulevase maailma pale

Tulevase maailma pale

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
V. Checa
Riik
Mehhiko, Peru, Ecuador, Hispaania, Saksamaa
Tuleviku lapsed

Tuleviku lapsed

Programm
Teadus360°
Režissöör
Franz Böhm
Riik
Saksamaa
Tundmatu vesi

Tundmatu vesi

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Nicolás Postiglione
Riik
Tšiili, Mehhiko
Tänavad vaikivad

Tänavad vaikivad

Programm
DOC@Just
Režissöör
Jeremy Elkin
Riik
USA
Tüdrukud

Tüdrukud

Programm
KinoFF lühifilmide programm
Režissöör
Jefferson Stein, Marja Bål Nango, SHYAMA SUNDAR MAJHI
Riik
USA, Norra, India
u.Q.

u.Q.

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Ivar Murd
Riik
Eesti
Ujuja

Ujuja

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Adam Kalderon
Riik
Iisrael
Ulja Funki missioon

Ulja Funki missioon

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Barbara Kronenberg
Riik
Saksamaa
Uus vana näidend

Uus vana näidend

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Qiu Jiongjiong
Riik
Hong Kong, Hiina, Prantsusmaa
Vaalapüüdja

Vaalapüüdja

Programm
Discovery Showcase
Režissöör
Philipp Yuryev
Riik
Venemaa, Poola, Belgia
Vabadus

Vabadus

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Clara Roquet
Riik
Hispaania
Vaino Vahingu päevaraamat

Vaino Vahingu päevaraamat

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Rainer Sarnet
Riik
Eesti
Valge kaitsja

Valge kaitsja

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Justin Lerner
Riik
Guatemala, USA, Mehhiko
Valge mära poeg

Valge mära poeg

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Marcell Jankovics
Riik
Ungari
Vanad head ajad

Vanad head ajad

Programm
Lapse õiguste programm, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Konrad Aksinowicz
Riik
Poola
Vanem

Vanem

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Kinoffi Põhiprogramm, Lapse õiguste programm
Režissöör
Vlad Furman
Riik
Venemaa
Varjude tund

Varjude tund

Programm
Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, Põhjusega mässajad
Režissöör
Benjamin Martins
Riik
Saksamaa
Veriapelsinid

Veriapelsinid

Programm
Öised värinad
Režissöör
Jean-Christophe Meurisse
Riik
Prantsusmaa
Vesiliiv

Vesiliiv

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Margot Schaap
Riik
Holland, Eesti
Viimane 'Kallis Bulgaaria'

Viimane 'Kallis Bulgaaria'

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Fedorchenko
Riik
Venemaa
Viimane hukkamine

Viimane hukkamine

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Franziska Stünkel
Riik
Saksamaa
Viimane mets

Viimane mets

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Luiz Bolognesi
Riik
Brasiilia
Viimane võimalus

Viimane võimalus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Jun Robles Lana
Riik
Filipiinid
Vitamiinilaks

Vitamiinilaks

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Laurent Paillot, Simon Ellis, Gottfried Mentor, Lauri Haukkamaa, Prakhar Shukla, Shayan Shukla, Sion Thomas, Jure Dostal, Taylor Olson, Vanja Victor Kabir Tognola, Jaume Maneja Ossó, Danny Coolahan, Alexandre Lefebvre
Riik
Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa, Soome, Taani, Sloveenia, Kanada, Šveits, Hispaania, Austraalia
Voolus

Voolus

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
István Gaál
Riik
Ungari
Väike emme

Väike emme

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Céline Sciamma
Riik
Prantsusmaa
Väike koogipood

Väike koogipood

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Nóra Lakos
Riik
Ungari
Väikesed luupainajad: Best of MIFF

Väikesed luupainajad: Best of MIFF

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Gustav Egersted & Johan Tappert, Danny Gibbons, Alex Scott, Gustav Egerstedt, Ilya Plyusnin, Thomas Soulignac, Anders Elsrud Hultgreen
Riik
Rootsi, Ühendkuningriik, Venemaa, Prantsusmaa, Norra
Väärikuse kool

Väärikuse kool

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Matias Rojas Valencia
Riik
Tšiili, Argentiina, Saksamaa
Õelus

Õelus

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Dina Duma
Riik
Põhja-Makedoonia, Kosovo, Montenegro
Õnnelik lõpp

Õnnelik lõpp

Programm
TV Beats
Režissöör
Evgeniy Sangadzhiev
Riik
Venemaa
Õrnus

Õrnus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Santi Amodeo
Riik
Hispaania
Öine mets

Öine mets

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
André Hörmann, Katrin Milhahn
Riik
Saksamaa
Ööliblikad

Ööliblikad

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Piotr Stasik
Riik
Poola
Üheksa kuud

Üheksa kuud

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Márta Mészáros
Riik
Ungari
Üks sekund

Üks sekund

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Zhang Yimou
Riik
Hiina, Hong Kong
Üksildased

Üksildased

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Hong Seong-eun
Riik
Lõuna-Korea
Ükskord ammu Euskadis

Ükskord ammu Euskadis

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Manu Gómez
Riik
Hispaania
Ükssarvik

Ükssarvik

Programm
Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Rain Rannu
Riik
Eesti
Ütle, kes on sinu sõbrad

Ütle, kes on sinu sõbrad

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Emre Erdoğdu
Riik
Türgi
Üüriline

Üüriline

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Sushrut Jain
Riik
India, USA
Yanagawa

Yanagawa

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Lu Zhang
Riik
Hiina