PÖFF : 2021 : BNFF

Laetakse...

Rebels With Their Shorts 2
Virtuaalsaal Veebikino

Rebels With Their Shorts 2

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Tomek Popakul, Marko Tadic, Paisley Valentine Walsh, Svetislav Dragomirović, Mohammadreza Mayghani, David Kennedy, Ruby Baker
Riik
Poola, Horvaatia, Ühendkuningriik, Serbia, Iraan, USA
Shorts anima võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Pernille Kjaer, Adrian Dexter, Špela Čadež, Claire Sichez, Urška Djukić, Marta Pajek
Riik
Prantsusmaa, Taani, Sloveenia, Saksamaa, Poola, Kanada
Shorts anima võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Milos Tomic, Varya Yakovleva, Malte Stein, Joe Hsieh, Marine Blin, Mathilde Parquet, Joanna Quinn
Riik
Sloveenia, Venemaa, Saksamaa, Taivan, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Kanada
Shorts lasteanima võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Petr Mischinger, Inès Bernard-Espina, Mélody Boulissière, Clémentine Campos, Chen Yang, Marcel Barelli, Joana Toste, Seung-bae Jeon
Riik
Tšehhi, Prantsusmaa, Saksamaa, Šveits, Portugal, Lõuna-Korea
Shorts lasteanima võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Kaisa Penttilä, Eric Montchaud, Nicolas Hu
Riik
Soome, Prantsusmaa
Shorts anima võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Mahboobeh Kalaee, Daniel Benjamin Gray, Nicolas Keppens, Carolina Sandvik, Hugo Covarrubias, Michalina Musialik
Riik
Iraan, Prantsusmaa, Ungari, Kanada, Belgia, Holland, Rootsi, Tšiili, Poola
Shorts anima võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Leonid Shmelkov, Yoriko Mizushiri, JANG Nari, Pieter Coudyzer, Alisa Temchenko, Michelle and Uri Kranot
Riik
Venemaa, Prantsusmaa, Jaapan, Lõuna-Korea, Belgia, Taani, Kanada
Shorts lasteanima võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Uri Lotan, Edoardo Natoli, Guillaume Lorin
Riik
Iisrael, Itaalia, Prantsusmaa, Šveits
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Assel Aushakimova, Lucia Lorè, Max Kerkhoff, Manolis Mavris, Sarah Arnold, Ivete Lucas, Patrick Bresnan
Riik
Kasahstan, Itaalia, Saksamaa, Kreeka, Prantsusmaa, USA, Eesti
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Jovi LEE Yi-shan, Noelia R. Deza, Marija Apcevska, Laura Weissenberger, Ella Jones
Riik
Taivan, Hispaania, Põhja-Makedoonia, Austria, Ühendkuningriik
Rebels With Their Shorts 1
Virtuaalsaal Veebikino

Rebels With Their Shorts 1

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Sasha Svirsky, Yorgos Tzikas, Petersen Vargas, Yoakim Bélanger, Ana Moreira, Faeze Karimpour, Ian Killick
Riik
Venemaa, Kreeka, Filipiinid, Kanada, Portugal, Prantsusmaa, Ühendkuningriik
Vitamiinilaks
Virtuaalsaal Veebikino

Vitamiinilaks

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Laurent Paillot, Simon Ellis, Gottfried Mentor, Lauri Haukkamaa, Prakhar Shukla, Shayan Shukla, Sion Thomas, Jure Dostal, Taylor Olson, Vanja Victor Kabir Tognola, Jaume Maneja Ossó, Danny Coolahan, Alexandre Lefebvre
Riik
Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa, Soome, Taani, Sloveenia, Kanada, Šveits, Hispaania, Austraalia
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Agnieszka Nowosielska, Lana Bregar, Barbara Lervig, Wisarut Sriputsomboon, Sophy Romvari
Riik
Poola, Sloveenia, Fääri Saared, Taimaa, Kanada
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Gardar Thor Thorkelsson, Camille Tricaud, Franziska Unger, Bruno Gradaschi, Ville Koskinen, Ida-Maria Olva
Riik
Ühendkuningriik, Saksamaa, Argentiina, Eesti, Soome
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Leonardo Martinelli, Ben Voit, Mathias Seebacher, Lisa Sallustio
Riik
Brasiilia, Saksamaa, Austria, Prantsusmaa
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Mohammad Reza Rasouli, Jelena Vujović, Anna Sobolevska, Alexandru Mironescu, Kay Niuyue Zhang
Riik
Austria, Šveits, Ukraina, Rumeenia, Hiina, USA
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Rosso, Kaspar Ainelo, Ruslan Mironov, Silver Õun, Martinus Klemet, Raoul Kirsima
Riik
Eesti
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Minsho Limbu, Théo Degen, Arctic Qu, Yinghai Hu, Findlay Brown
Riik
Nepal, Belgia, Austraalia, Hiina, Kanada
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Ülo Pikkov, Daria Litvichenko, Eeva Mägi, Volia Chajkouskaya, Kaire Russ, Laura Liventaal
Riik
Eesti
Animeeritud rännakud: noateral
Virtuaalsaal Veebikino

Animeeritud rännakud: noateral

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Edmunds Jansons, Yann Chapotel, Morrie Tan Shu Zhen, Reza Riahi, Anna Paděrová, Ewa Smyk, Subarna D, Marie Larrivé
Riik
Läti, Prantsusmaa, Singapur, Tšehhi, Ühendkuningriik, India
Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid
Virtuaalsaal Veebikino

Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Olivia Martin-McGuire, Georges Schwizgebel, Carlos Gómez Salamanca, Yiorgos Tsangaris, Yanis Belaid, Eliott Benard, Nicolas Mayeur, Etienne Moulin, Hadrien Pinot, Lisa Vicente, Philippine Singer, Alice Letailleur, Christian Wittmoser, Zuniel Kim, YiYangSun, Virgil Widrich, Oskar Salomonowitz, Marko Djeska
Riik
Prantsusmaa, Austraalia, Šveits, Colombia, Küpros, Saksamaa, Hiina, Austria, Horvaatia, Portugal
Black Nights Comedy
Virtuaalsaal Veebikino

Black Nights Comedy

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Carlos Segundo, Veneta Androva, Solmund MacPherson, Adam Long, Adam Peterson, Simon Schnellmann, Big Red Button, Sergey Tselikov
Riik
Prantsusmaa, Saksamaa, Kanada, USA, Ühendkuningriik, Venemaa
Sildade vahel - lühidokumentaalid 1
Virtuaalsaal Veebikino

Sildade vahel - lühidokumentaalid 1

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Omer Daida, Gosia Juszczak, Sebastian Mulder
Riik
Iisrael, Hispaania, Holland
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima
Režissöör
Éva Darabos, Anastasiya Lisovets, Roel Van Beek, Diana Cam Van Nguyen, Viktorie Štěpánová, Juliette Laboria, Réka Anna Szakály, Chaerin Im, Azevedo Andrade Natália, Yuanqing CAI, Nathan CRABOT, Houzhi HUANG, Mikolaj JANIW, Mandimby LEBON, Théo TRAN NGOC
Riik
Ungari, Venemaa, Ühendkuningriik, Tšehhi, Slovakkia, Prantsusmaa, Saksamaa, Lõuna-Korea, USA
Tantsufilmid: kehaline kõnelemine
Virtuaalsaal Veebikino

Tantsufilmid: kehaline kõnelemine

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Apostolos Nikolaidis, Sam Asaert, Jacopo Greco D'alceo, Lenne Chai, ScRach MarcS, Fotis Skourletis, NONO, Michael Fetter Nathansky
Riik
Kreeka, Belgia, Prantsusmaa, Singapur, Ühendkuningriik, Saksamaa
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Katrin Tegova, Eeva Mägi, Ragne Mandri, Sofia Afonasina, Oliver Remma, Leeni Linna
Riik
Eesti
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Jonas Taul, Teresa Juksaar, Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak, Rūdolfs Anže, Robert Raska Ly
Riik
Eesti
Fookuses: seitse aastat Ungaris
Virtuaalsaal Veebikino

Fookuses: seitse aastat Ungaris

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Péter Vácz, Réka Bucsi, Borbála Zétényi, Zsuzsanna Kreif, Nadja Andrasev, Anna Katalin Lovrity, Olivér Hegyi, Flóra Anna Buda
Riik
Ungari
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Radu Jude, Joanne Delachair, Zoé Arene, Isamu Hirabayashi, Nick Blake, Yi Tang
Riik
Rumeenia, Prantsusmaa, Belgia, Jaapan, Ühendkuningriik, Hong Kong
Late Night Love
Virtuaalsaal Veebikino

Late Night Love

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Simon Maria Kubiena, Mélanie Robert-Tourneur, Benjamin Belloir, Renee Zhan, Guillaume Scaillet, Domenico Distilo
Riik
Austria, Belgia, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Víctor Moreno, Nora Longatti, Ross White, Tom Berkeley, Lauri Niemelä, Pablo Serret de Ena
Riik
Hispaania, Šveits, Ühendkuningriik, Eesti, Taani
Late Night Sci-Fi
Virtuaalsaal Veebikino

Late Night Sci-Fi

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Louis Reifenauer, Thanasis Tsimpinis, Adrian Replanski, Igor Drljača, BAKER KARIM, Akinola Davies, Eric Pumphrey
Riik
Belgia, Kreeka, Prantsusmaa, Kanada, Rootsi, Ühendkuningriik, USA
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Elvira Lind, Haukur Björgvinsson, Gergő V. Nagy, Danech San, Nash Edgerton
Riik
USA, Island, Ungari, Kambodža, Austraalia
Väikesed luupainajad: Best of MIFF
Virtuaalsaal Veebikino

Väikesed luupainajad: Best of MIFF

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Gustav Egersted & Johan Tappert, Danny Gibbons, Alex Scott, Gustav Egerstedt, Ilya Plyusnin, Thomas Soulignac, Anders Elsrud Hultgreen
Riik
Rootsi, Ühendkuningriik, Venemaa, Prantsusmaa, Norra
Kesköö hullus
Virtuaalsaal Veebikino

Kesköö hullus

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Grégoire DE BERNOUIS, Jawed BOUDAOUD, Simon CADILHAC, Hélène LEDEVIN, 박유선, Katarzyna Miechowicz, Kajika Aki Ferrazzini, Elena Felici, David Daenemark, Hee-yoon Hahm, Daria Kopiec, Tae-woo Kim, Mauro Luis, Marcos Sánchez
Riik
Prantsusmaa, Lõuna-Korea, Poola, Taani, Tšehhi, Hispaania, Tšiili
Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2
Virtuaalsaal Veebikino

Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Hilarija Laura Ločmele, Daria Turetski, Fernando Souza, Pablo Curto, Eliane Esther Bots
Riik
Läti, Iisrael, Jaapan, Holland
Kväärsõlmed
Virtuaalsaal Veebikino

Kväärsõlmed

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Martín Delfino Guevara, Dina Indykh, Tal Meshulam, Shelly Salem, Eden Dolev, Omran Tlalka, Raz Negev, Dor Kaplan, Michael Jacob, Neomi Hazan, Liat Meik, Miguel Parra, Katarina Rešek Kukla, Hakim Mao, Cloudy Rhodes
Riik
Hispaania, Iisrael, Sloveenia, Prantsusmaa, Austraalia
Mamma Muu leiab tee koju
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Mamma Muu leiab tee koju

Programm
Rootsi lastefilmid Just Filmil, Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Christian Ryltenius
Riik
Rootsi
Rahvuste tarkus
Saal 2 Apollo Kino Astri

Rahvuste tarkus

Programm
KinoFF lühifilmide programm
Režissöör
Mostafa Keshvari, Hinaleimoana Wong-Kalu, Dean Hamer, Joe WIlson, Omar Al Abdul Razzak, Shira Ukrainitz, Rio "Riquis" Castañeda, Alisi Telengut
Riik
Kanada, USA, Hispaania, Mehhiko
Muumipapa seiklused
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Muumipapa seiklused

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Ira Carpelan
Riik
Soome, Poola
Fay ja Tom
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Fay ja Tom

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Matthias Temmermans
Riik
Holland
Minu abikaasa lugu
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Minu abikaasa lugu

Programm
Fookuses Ungari, Avafilm
Režissöör
Ildikó Enyedi
Riik
Ungari, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia
Minu isa on vorstike
Kinosaal Athena Keskus

Minu isa on vorstike

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Anouk Fortunier
Riik
Belgia, Holland
Martha Jane'i lapsepõlv
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Martha Jane'i lapsepõlv

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Rémi Chayé
Riik
Prantsusmaa, Taani
Ettevalmistused koosolemiseks teadmata ajaks
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Ettevalmistused koosolemiseks teadmata ajaks

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Lili Horvát
Riik
Ungari
Kogu ilma kuningas
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Kogu ilma kuningas

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Mehhiko, Hispaania
Nuutša
Saal 2 Apollo Kino Astri

Nuutša

Programm
Värsked hoovused, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Vladimir Munkuev
Riik
Venemaa
Õelus
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Õelus

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Dina Duma
Riik
Põhja-Makedoonia, Kosovo, Montenegro
Raadioamatöör
Saal 1 Kino Artis

Raadioamatöör

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Iker Elorrieta
Riik
Hispaania
Asjad, mis väärivad enesehaletsust
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Asjad, mis väärivad enesehaletsust

Programm
Fookuses Ungari
Režissöör
Cristina Grosan
Riik
Ungari
Prints
Saal 2 Kino Artis

Prints

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Lisa Bierwirth
Riik
Saksamaa
Zuhal, naine lõksus
Kinosaal Elektriteater

Zuhal, naine lõksus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Nazli Elif Durlu
Riik
Saksamaa, Türgi
Elu istub mulle hästi
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Elu istub mulle hästi

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Al Hadi Ulad-Mohand
Riik
Maroko
Ujuja
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Ujuja

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Adam Kalderon
Riik
Iisrael
Bestikad
Kinosaal Athena Keskus

Bestikad

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Marion Desseigne-Ravel
Riik
Prantsusmaa
Viimane hukkamine
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Viimane hukkamine

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Franziska Stünkel
Riik
Saksamaa
Viimane 'Kallis Bulgaaria'
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Viimane 'Kallis Bulgaaria'

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Fedorchenko
Riik
Venemaa
Arsène Wenger: Võitmatu
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Arsène Wenger: Võitmatu

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Gabriel Clarke, Christian Jeanpierre
Riik
Ühendkuningriik
Ride the Wave
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Ride the Wave

Programm
DOC@Just
Režissöör
Martyn Robertson
Riik
Ühendkuningriik
Pimestav lumi
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Pimestav lumi

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Gabriel de Achim
Riik
Rumeenia
Karjaimmuunsus
Saal 1 Kino Artis

Karjaimmuunsus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Adilkhan Yerzhanov
Riik
Kasahstan, Prantsusmaa
Yanagawa
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Yanagawa

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Lu Zhang
Riik
Hiina
Brightoni 4
Saal 2 Apollo Kino Astri

Brightoni 4

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Levan Koguashvili
Riik
Gruusia, Venemaa, Bulgaaria, USA, Monaco
Hakkaja naine
Kinosaal Elektriteater

Hakkaja naine

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Cécile Ducrocq
Riik
Prantsusmaa
Pime armastus
Saal 2 Kino Artis

Pime armastus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Damien Hauser
Riik
Keenia, Šveits
Mutid
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Mutid

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Lapse õiguste programm
Režissöör
Carlos Zapata
Riik
Colombia
Memoria
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

Memoria

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Apichatpong Weerasethakul
Riik
Colombia, Taimaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Mehhiko
Murtud südamete galerii
Saal 2 Apollo Kino Lõunakeskus

Murtud südamete galerii

Programm
Erilinastused
Režissöör
Natalie Krinsky
Riik
USA, Kanada
Ootus
Kinosaal Athena Keskus

Ootus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Aku Louhimies
Riik
Soome
Ime
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Ime

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Bogdan George Apetri
Riik
Rumeenia, Tšehhi, Läti
Belfast
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Belfast

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Kenneth Branagh
Riik
Ühendkuningriik
Pariis, 13. linnaosa
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Pariis, 13. linnaosa

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Jacques Audiard
Riik
Prantsusmaa
Rahutud meeled
Saal 1 Kino Artis

Rahutud meeled

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Lauris Ābele, Raitis Ābele
Riik
Läti, Poola
107 ema
Saal 7 Coca-Cola Plaza

107 ema

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Peter Kerekes
Riik
Slovakkia, Tšehhi, Ukraina
Autod, mis viisid meid kapitalismi
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Autod, mis viisid meid kapitalismi

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Georgi Bogdanov, Boris Missirkov
Riik
Bulgaaria
Tuhat unelmat
Saal 2 Kino Artis

Tuhat unelmat

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Marat Sarulu
Riik
Kyrgyzstan
Õrnus
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Õrnus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Santi Amodeo
Riik
Hispaania
Alice kadunud jänese otsingul
Kinosaal Elektriteater

Alice kadunud jänese otsingul

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Adam Donen
Riik
Ühendkuningriik
Kapten Volkonogovi põgenemine
Saal 2 Apollo Kino Astri

Kapten Volkonogovi põgenemine

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Natasha Merkulova, Aleksey Chupov
Riik
Venemaa, Prantsusmaa, Eesti
Perekond
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Perekond

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Fred Baillif
Riik
Šveits
Las saatan naerab
Kinosaal Athena Keskus

Las saatan naerab

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ryuichi Mino
Riik
Jaapan
Laulud rebastele
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Laulud rebastele

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Kristijonas Vildziunas
Riik
Leedu, Läti, Eesti
Keemispunkt
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Keemispunkt

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Philip Barantini
Riik
Ühendkuningriik
Prantsuse lähetus
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

Prantsuse lähetus

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Wes Anderson
Riik
Saksamaa, USA
Eunuhhist khaani tapmine
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Eunuhhist khaani tapmine

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Abed Abest
Riik
Iraan
Kes magab hõbehallis
Saal 1 Kino Artis

Kes magab hõbehallis

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Liao Zihao
Riik
Hiina
Mängufilm Elust
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Mängufilm Elust

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Dovilė Šarutytė
Riik
Leedu
Veriapelsinid
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Veriapelsinid

Programm
Öised värinad
Režissöör
Jean-Christophe Meurisse
Riik
Prantsusmaa
Metsa tume süda
Saal 2 Kino Artis

Metsa tume süda

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Serge Mirzabekiantz
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Armastus on põrgukoer
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Armastus on põrgukoer

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Khavn
Riik
Filipiinid, Saksamaa
Varjude tund
Kinosaal Elektriteater

Varjude tund

Programm
Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, Põhjusega mässajad
Režissöör
Benjamin Martins
Riik
Saksamaa
Busteri võlumaailm
Kinosaal Athena Keskus

Busteri võlumaailm

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Martin Miehe-Renard
Riik
Taani
Kiwi ja Strit
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Kiwi ja Strit

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Esben Toft Jacobsen
Riik
Taani
Viimane 'Kallis Bulgaaria'
Saal 2 Apollo Kino Astri

Viimane 'Kallis Bulgaaria'

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Fedorchenko
Riik
Venemaa
Birta
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Birta

Programm
ECFA võistlusprogramm, Lastefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Bragi Thor Hinriksson
Riik
Island
Zuhal, naine lõksus
Saal 1 Kino Artis

Zuhal, naine lõksus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Nazli Elif Durlu
Riik
Saksamaa, Türgi
Ulja Funki missioon
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

Ulja Funki missioon

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Barbara Kronenberg
Riik
Saksamaa
Perekond Foxi seiklused
Kinosaal Athena Keskus

Perekond Foxi seiklused

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Bob Wilbers
Riik
Holland
Teistsugused inimsööjad
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Teistsugused inimsööjad

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Sossai
Riik
Saksamaa
Kõigest poogen
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Kõigest poogen

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Julie Lecoustre, Emmanuel Marre
Riik
Prantsusmaa, Belgia
Las saatan naerab
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Las saatan naerab

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ryuichi Mino
Riik
Jaapan
Rappumine
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Rappumine

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Tinna Hrafnsdóttir
Riik
Island
Punane puu
Saal 2 Kino Artis

Punane puu

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Joan Gómez Endara
Riik
Colombia, Panama, Prantsusmaa
Südametunnistus
Saal 2 Apollo Kino Astri

Südametunnistus

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Kozlov
Riik
Venemaa
Shorts võidufilmid
Kinosaal Elektriteater

Shorts võidufilmid

Programm
Shorts Panoraam
Pime mees, kes ei tahtnud näha Titanicut
Saal 1 Kino Artis

Pime mees, kes ei tahtnud näha Titanicut

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Teemu Nikki
Riik
Soome
Kool Cerro Huesos
Kinosaal Athena Keskus

Kool Cerro Huesos

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Betania Cappato
Riik
Argentiina
Perekond
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Perekond

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Fred Baillif
Riik
Šveits
Vabadus
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Vabadus

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Clara Roquet
Riik
Hispaania
Sõja sosinad
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Sõja sosinad

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Florian Hoffmann
Riik
Saksamaa
Armas Thomas
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Armas Thomas

Programm
Põhivõistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Andreas Kleinert
Riik
Saksamaa
Mukagali. Poeedi lahkumine
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Mukagali. Poeedi lahkumine

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Bolat Kalymbetov
Riik
Kasahstan
Paralleelemad
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

Paralleelemad

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Pedro Almodóvar
Riik
Hispaania
Elupaik
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Elupaik

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Luoping Zhang
Riik
Hiina
Ivie nagu Ivie
Saal 2 Kino Artis

Ivie nagu Ivie

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Sarah Blaßkiewitz
Riik
Saksamaa
Väike emme
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Väike emme

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Céline Sciamma
Riik
Prantsusmaa
Teised
Saal 1 Kino Artis

Teised

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Aleksandra Terpinska
Riik
Poola, Prantsusmaa
Kogu ilma kuningas
Kinosaal Athena Keskus

Kogu ilma kuningas

Programm
Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Mehhiko, Hispaania
Mängufilm Elust
Kinosaal Elektriteater

Mängufilm Elust

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Dovilė Šarutytė
Riik
Leedu
Tuhat tundi
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Tuhat tundi

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Carl Moberg
Riik
Rootsi, Taani
Tänavad vaikivad
Saal 3 Apollo Kino Solaris

Tänavad vaikivad

Programm
DOC@Just
Režissöör
Jeremy Elkin
Riik
USA
Armastuse mekk
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Armastuse mekk

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Dawid Nickel
Riik
Poola
Räägi ära
Saal 2 Apollo Kino Astri

Räägi ära

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Marta Pulk
Riik
Eesti, Jordaania
Kõik hinnas
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Kõik hinnas

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Volkan Üce
Riik
Belgia
18 kHz
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

18 kHz

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Farkhat Sharipov
Riik
Kasahstan
Tosin põhjalat
Saal 2 Kino Artis

Tosin põhjalat

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Kōji Yamamura
Riik
Jaapan
Elajad
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Elajad

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Nabil Ben Yadir
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Shorts võidufilmid
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Shorts võidufilmid

Programm
Shorts Panoraam
Alice kadunud jänese otsingul
Saal 1 Kino Artis

Alice kadunud jänese otsingul

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Adam Donen
Riik
Ühendkuningriik
Oleme teel
Kinosaal Athena Keskus

Oleme teel

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Sophie Lane Curtis
Riik
USA
Eunuhhist khaani tapmine
Kinosaal Elektriteater

Eunuhhist khaani tapmine

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Abed Abest
Riik
Iraan
Hakkaja naine
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Hakkaja naine

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Cécile Ducrocq
Riik
Prantsusmaa
Aju
Saal 4 Apollo Kino Solaris

Aju

Programm
Teadus360°
Režissöör
Jean-Stéphane Bron
Riik
Prantsusmaa, Šveits
Laurent Garnier. Mitteametlikult
Saal 2 Kino Artis

Laurent Garnier. Mitteametlikult

Programm
#pöfftrending
Režissöör
Gabin Rivoire
Riik
Ühendkuningriik
Valge kaitsja
Saal 8 Coca-Cola Plaza

Valge kaitsja

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Justin Lerner
Riik
Guatemala, USA, Mehhiko
Skoor
Saal 2 Tallink Apollo Kino Solaris

Skoor

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Malachi Smyth
Riik
Ühendkuningriik
Rebi lahti ja unusta
Saal 2 Coca-Cola Plaza

Rebi lahti ja unusta

Programm
Põhivõistlusprogramm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Kirill Sokolov
Riik
Venemaa
Ootus
Saal 1 Kino Artis

Ootus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Aku Louhimies
Riik
Soome
Tuhat unelmat
Kinosaal Athena Keskus

Tuhat unelmat

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Marat Sarulu
Riik
Kyrgyzstan
Viimane võimalus
Saal 7 Coca-Cola Plaza

Viimane võimalus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Jun Robles Lana
Riik
Filipiinid
Varjude tund
Saal 4 LUXE Coca-Cola Plaza

Varjude tund

Programm
Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, Põhjusega mässajad
Režissöör
Benjamin Martins
Riik
Saksamaa
Tundmatu vesi
Saal 6 Coca-Cola Plaza

Tundmatu vesi

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Nicolás Postiglione
Riik
Tšiili, Mehhiko