Laetakse...

Mälestusi minevikust
2. saal Apollo Kino Astri

Mälestusi minevikust

Programm
KinoFF lühifilmide programm
Režissöör
Aliza Brugger, Huei Jen Hung, Ida Lepparu, Nono Ayuso, Rodrigo Inada, Natalja Matšenene
Riik
USA, Taivan, Eesti, Ühendkuningriik
Detektiiv Bruno
2. saal Apollo Kino Solaris

Detektiiv Bruno

Programm
Lastefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Magdalena Nieć, Mariusz Palej
Riik
Poola
Yuku ja Himaalaja lill
3. saal Apollo Kino Solaris

Yuku ja Himaalaja lill

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Rémi Durin, Arnaud Demuynck
Riik
Belgia, Prantsusmaa
Naljahammas
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Naljahammas

Programm
Lastefilmide programm, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Sanna Lenken
Riik
Rootsi
Tulevane suvi
3. saal Apollo Kino Solaris

Tulevane suvi

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
György Mór Kárpáti
Riik
Ungari
Beanie
2. saal Apollo Kino Solaris

Beanie

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Slobodan Maksimović
Riik
Sloveenia, Luksemburg, Slovakkia, Horvaatia
Soo
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Soo

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Ergo Kuld
Riik
Eesti
Kullake
Saal 2 Kino Artis

Kullake

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Staņislavs Tokalovs
Riik
Läti, Eesti
Roxy
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Roxy

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Dito Tsintsadze
Riik
Saksamaa, Gruusia, Belgia
Lapsmasin
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Lapsmasin

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Rain Rannu
Riik
Eesti
Trio
2. saal Apollo Kino Astri

Trio

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Festivalide paremik
Režissöör
Battumur Dorj
Riik
Mongolia
Teekond emaga
Saal 1 Kino Artis

Teekond emaga

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Hilmar Oddsson
Riik
Island, Eesti
Meist, kuid mitte ainult
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Meist, kuid mitte ainult

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Jun Robles Lana
Riik
Filipiinid
Lähestikku
4. saal Apollo Kino Solaris

Lähestikku

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Lukas Dhont
Riik
Belgia, Prantsusmaa, Holland
Vilepuhuja
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Vilepuhuja

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Neil Maskell
Riik
Ühendkuningriik
Keegi ei märganud
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Keegi ei märganud

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Béatrice Pollet
Riik
Prantsusmaa
Seltsimees Zylo tõus ja langus
6. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Seltsimees Zylo tõus ja langus

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Fatmir Koçi
Riik
Albaania, Kosovo, Iirimaa
Vaikne tüdruk
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Vaikne tüdruk

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Colm Bairéad
Riik
Iirimaa
Kallis laudur
3. saal Apollo Kino Solaris

Kallis laudur

Programm
DOC@Just
Režissöör
Fernando Villena
Riik
USA
Jan Uuspõld läheb Tartusse
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Jan Uuspõld läheb Tartusse

Programm
Erilinastused
Režissöör
Andres Maimik, Rain Tolk
Riik
Eesti
Larry
2. saal Apollo Kino Solaris

Larry

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Szilárd Bernáth
Riik
Ungari
Ma ei ole midagi teinud
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Ma ei ole midagi teinud

Programm
Põhjusega mässajad - Väljaspool võistlust
Režissöör
Sang-min Park
Riik
Lõuna-Korea
Shortsi võidufilmid
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Shortsi võidufilmid

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm, Shorts Rahvuslik võistlusprogramm, Shorts Anima võistlusprogramm, Shorts New Talents võistlusprogramm: anima, Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm, Shorts Lasteanima võistlusprogramm
Režissöör
Douwe Dijkstra, Eeva Mägi, Atsushi Wada, Sujin Moon, Rodney Llaverías, Marina Rosset
Riik
Holland, Eesti, Prantsusmaa, Jaapan, Lõuna-Korea, Dominikaani Vabariik, Šveits
Läheduse raamid
Saal 2 Kino Artis

Läheduse raamid

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Michael Keerdo-Dawson
Riik
Eesti
Jäljed
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Jäljed

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Dubravka Turić
Riik
Horvaatia, Leedu, Serbia
Valeria läheb mehele
2. saal Apollo Kino Astri

Valeria läheb mehele

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Fookusmaa Iisrael, Festivalide paremik
Režissöör
Michal Vinik
Riik
Iisrael, Ukraina
Topeltelu
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Topeltelu

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Enen Yo
Riik
Jaapan, Hiina
Armunud abiellu
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Armunud abiellu

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Signe Baumane
Riik
Läti, USA, Luksemburg
Prügilinn
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Prügilinn

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ahmad Bahrami
Riik
Iraan
Suvevalgus ja siis tuleb öö
4. saal Apollo Kino Solaris

Suvevalgus ja siis tuleb öö

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Elfar Aðalsteins
Riik
Island, Belgia, Rootsi
Õuna maitse on punane
Saal 1 Kino Artis

Õuna maitse on punane

Programm
Fookusmaa Iisrael, Festivalide paremik
Režissöör
Ehab Tarabieh
Riik
Iisrael, Saksamaa
Kuidas päästa surnud sõpra
Chill-saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kuidas päästa surnud sõpra

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Marusya Syroechkovskaya
Riik
Rootsi, Norra, Prantsusmaa, Saksamaa
Naise sõna
3. saal Apollo Kino Solaris

Naise sõna

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Maria Schrader
Riik
USA
Unetus
6. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Unetus

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Agustín Godoy
Riik
Argentiina
Kirjutaja. Kunstnik. Piraat. Kuningas
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kirjutaja. Kunstnik. Piraat. Kuningas

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Carol Morley
Riik
Ühendkuningriik
Rikkumatus
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Rikkumatus

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Guy Davidi
Riik
Taani, Iisrael, Soome, Island
Inisherini hinged
3. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Inisherini hinged

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
Martin McDonagh
Riik
Iirimaa, Ühendkuningriik, USA
Mis on armastusel selle kõigega pistmist?
2. saal Apollo Kino Solaris

Mis on armastusel selle kõigega pistmist?

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Shekhar Kapur
Riik
Ühendkuningriik
H4Z4RD
2. saal Apollo Kino Astri

H4Z4RD

Programm
Öised värinad, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Jonas Govaerts
Riik
Belgia
Lastetu küla
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Lastetu küla

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Reza Jamali
Riik
Iraan
Ettevaatust käsitsemisel! Ühe tänavakorvpalli lugu
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Ettevaatust käsitsemisel! Ühe tänavakorvpalli lugu

Programm
Eesti Olümpiakomitee spordifilmide programm
Režissöör
Jeremy Schaulin-Rioux, Kirk Thomas
Riik
Kanada
Mustad suudlused
Saal 2 Kino Artis

Mustad suudlused

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Alejandro Naranjo
Riik
Colombia, Hispaania
Erakordne Ginji
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Erakordne Ginji

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ryuichi Mino
Riik
Jaapan
Paraad
Saal 1 Kino Artis

Paraad

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Titas Laucius
Riik
Leedu
Räägime vihkamisest
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Räägime vihkamisest

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Vera Fogwill, Diego Martínez
Riik
Hispaania, Argentiina
Kaheksa mäge
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kaheksa mäge

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Felix Van Groeningen, Charlotte Vandermeersch
Riik
Prantsusmaa, Belgia, Itaalia
Õnnetus
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Õnnetus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Luubi all: uus Brasiilia film
Režissöör
Bruno Carboni
Riik
Brasiilia
Topeltlöök: "Apteeker Melchior"
4. saal Apollo Kino Solaris

Topeltlöök: "Apteeker Melchior"

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Elmo Nüganen
Riik
Eesti, Saksamaa, Läti, Leedu
Öö
6. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Öö

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Mona J. Hoel
Riik
Norra
Suitsujuttide taga
Chill-saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Suitsujuttide taga

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Adam Rybanský
Riik
Tšehhi Vabariik
Osa mullast
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Osa mullast

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Fisnik Maxville
Riik
Šveits, Kosovo
Neetud kohvilaud
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Neetud kohvilaud

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Caye Casas
Riik
Hispaania
Kondimurdjad
Saal 2 Kino Artis

Kondimurdjad

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Vincenzo Pirrotta
Riik
Itaalia
Venus
3. saal Apollo Kino Solaris

Venus

Programm
Öised värinad
Režissöör
Jaume Balagueró
Riik
Hispaania
Onpaku. Kuri maja
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Onpaku. Kuri maja

Programm
Öised värinad
Režissöör
Shugo Fujii
Riik
Hong Kong, Hiina
Voodis
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Voodis

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Nitzan Gilady
Riik
Iisrael
Neetud kohvilaud
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Neetud kohvilaud

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Caye Casas
Riik
Hispaania
Veel üks lesk
Saal 1 Kino Artis

Veel üks lesk

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Ma'ayan Rypp
Riik
Iisrael, Prantsusmaa
Maailmalõpu aeg
2. saal Apollo Kino Solaris

Maailmalõpu aeg

Programm
Screen International kriitikute valik
Režissöör
James Gray
Riik
USA, Brasiilia
Seltsimees Zylo tõus ja langus
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Seltsimees Zylo tõus ja langus

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Fatmir Koçi
Riik
Albaania, Kosovo, Iirimaa
Unistuste pelikan
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Unistuste pelikan

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Filip Heraković
Riik
Horvaatia
Perekond Kiljunen
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Perekond Kiljunen

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Reetta Huhtanen
Riik
Soome
Alfons Zitterbacke - klassireisi kaos!
2. saal Apollo Kino Solaris

Alfons Zitterbacke - klassireisi kaos!

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Mark Schlichter
Riik
Saksamaa
Sipsik
4. saal Apollo Kino Solaris

Sipsik

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Meelis Arulepp, Karsten Kiilerich
Riik
Eesti
Amari kvartal
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Amari kvartal

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Siddharth Chauhan
Riik
India
Pilguta ka!
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Pilguta ka!

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Austėja Urbaitė
Riik
Leedu
Kiwi & Strit - talve eri + Jäälille saladus
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Kiwi & Strit - talve eri + Jäälille saladus

Programm
Mudilaste kinoseanss
Režissöör
Esben Toft Jacobsen, Jacob Ley
Riik
Taani
Kümne küünega kinni
Saal 1 Kino Artis

Kümne küünega kinni

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Grzegorz Mołda
Riik
Poola
Üks kaunis hommik
2. saal Apollo Kino Astri

Üks kaunis hommik

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Festivalide paremik
Režissöör
Mia Hansen-Løve
Riik
Prantsusmaa, Saksamaa, Ühendkuningriik
Sinu armas naeratus
Saal 2 Kino Artis

Sinu armas naeratus

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Lim Kah Wai
Riik
Jaapan
Neiud, neiud, neiud
2. saal Apollo Kino Solaris

Neiud, neiud, neiud

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Alli Haapasalo
Riik
Soome
Abulele
4. saal Apollo Kino Solaris

Abulele

Programm
Erilinastused, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Jonathan Geva
Riik
Iisrael
Prügilinn
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Prügilinn

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Ahmad Bahrami
Riik
Iraan
Debüütfilmide võistlusprogrammi võitja
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Debüütfilmide võistlusprogrammi võitja

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Debüütfilmide võistlusprogrammi võitja
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Debüütfilmide võistlusprogrammi võitja

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Ilusad olendid
3. saal Apollo Kino Solaris

Ilusad olendid

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Guðmundur Arnar Guðmundsson
Riik
Island, Taani, Rootsi, Holland, Tšehhi Vabariik
Just Filmi üllatusseanss
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Just Filmi üllatusseanss

Programm
Erilinastused
Kuldlõige
6. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Kuldlõige

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm - Väljaspool võistlust
Režissöör
Theodore Ushev
Riik
Bulgaaria, Kanada
Unetus
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Unetus

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Agustín Godoy
Riik
Argentiina
Õnnetus
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Õnnetus

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Luubi all: uus Brasiilia film
Režissöör
Bruno Carboni
Riik
Brasiilia
Kalev
Chill-saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kalev

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Ove Musting
Riik
Eesti
Kevadpühitsus
Saal 1 Kino Artis

Kevadpühitsus

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Fernando Franco
Riik
Hispaania
Süüdimatu mees
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Süüdimatu mees

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Ivan Gergolet
Riik
Sloveenia, Itaalia, Horvaatia
Kriitikute valikud võistlusprogrammi võitja
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kriitikute valikud võistlusprogrammi võitja

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Vee maitse
Saal 2 Kino Artis

Vee maitse

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Matīss Kaža
Riik
Läti
Süütus
2. saal Apollo Kino Solaris

Süütus

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Maor Zaguri
Riik
Iisrael
Solastalgia
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Solastalgia

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Marina Hufnagel
Riik
Saksamaa
Topeltlöök: "Apteeker Melchior"
6. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Topeltlöök: "Apteeker Melchior"

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Elmo Nüganen
Riik
Eesti, Saksamaa, Läti, Leedu
Korgipuu
4. saal Apollo Kino Solaris

Korgipuu

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Mikel Gurrea
Riik
Hispaania
Toatüdruk
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Toatüdruk

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Mariana Čengel Solčanská
Riik
Slovakkia, Tšehhi Vabariik
Külm kui marmor
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Külm kui marmor

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Asif Rustamov
Riik
Aserbaidžaan, Prantsusmaa
Grand prix võitja
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Grand prix võitja

Programm
Põhivõistlusprogramm
Grand prix võitja
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Grand prix võitja

Programm
Põhivõistlusprogramm
Vooluga kaasa
3. saal Apollo Kino Solaris

Vooluga kaasa

Programm
Noortefilmide programm
Režissöör
Tyson Wade Johnston
Riik
Austraalia
Läheduse raamid
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Läheduse raamid

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Michael Keerdo-Dawson
Riik
Eesti
Püha ämblik
Chill-saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Püha ämblik

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Ali Abbasi
Riik
Taani, Rootsi, Saksamaa, Prantsusmaa
Shortsi võidufilmid
Saal 1 Kino Artis

Shortsi võidufilmid

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm, Shorts Rahvuslik võistlusprogramm, Shorts Anima võistlusprogramm, Shorts New Talents võistlusprogramm: anima, Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm, Shorts Lasteanima võistlusprogramm
Režissöör
Douwe Dijkstra, Eeva Mägi, Atsushi Wada, Sujin Moon, Rodney Llaverías, Marina Rosset
Riik
Holland, Eesti, Prantsusmaa, Jaapan, Lõuna-Korea, Dominikaani Vabariik, Šveits
Sašake
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Sašake

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Olexandr Zhovna
Riik
Ukraina
Püha ämblik
3. saal Apollo Kino Lõunakeskus, Tartu

Püha ämblik

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Ali Abbasi
Riik
Taani, Rootsi, Saksamaa, Prantsusmaa
Põhjusega mässajad võistlusprogrammi võitja
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Põhjusega mässajad võistlusprogrammi võitja

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Lastetu küla
Saal 2 Kino Artis

Lastetu küla

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Reza Jamali
Riik
Iraan
Sinu armas naeratus
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Sinu armas naeratus

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Lim Kah Wai
Riik
Jaapan
Öö
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Öö

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Mona J. Hoel
Riik
Norra
Voodis
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Voodis

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Nitzan Gilady
Riik
Iisrael
Karaoke
3. saal Apollo Kino Solaris

Karaoke

Programm
Fookusmaa Iisrael, Kriitikute valikud - Väljaspool võistlust
Režissöör
Moshe Rosenthal
Riik
Iisrael
Kõigest loomad
4. saal Apollo Kino Solaris

Kõigest loomad

Programm
Keskkonnaagentuur esitleb: PÖFFi keskkonnafilmide programm
Režissöör
Saila Kivelä, Vesa Kuosmanen
Riik
Soome
Publiku lemmikfilmi võitja
Kinosaal Athena Keskus, Tartu

Publiku lemmikfilmi võitja

Programm
Erilinastused
Minu naaber Adolf
2. saal Apollo Kino Solaris

Minu naaber Adolf

Programm
Avafilm, Fookusmaa Iisrael
Režissöör
Leon Prudovsky
Riik
Iisrael, Poola, Colombia
Tagasi Seouli
2. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Tagasi Seouli

Programm
Festivalide paremik
Režissöör
Davy Chou
Riik
Prantsusmaa, Saksamaa, Belgia, Kambodža, Katar
Publiku lemmikfilmi võitja
Chill-saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Publiku lemmikfilmi võitja

Programm
Erilinastused
Paradiisi tee 21
Saal 1 Kino Artis

Paradiisi tee 21

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Néstor Ruiz Medina
Riik
Hispaania
Bangalo
7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Bangalo

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Lawrence Côté-Collins
Riik
Kanada
Tööintervjuu
Saal 2 Kino Artis

Tööintervjuu

Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Režissöör
Carlos Osuna
Riik
Colombia
Balti filmi võistlusprogrammi võitja
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Balti filmi võistlusprogrammi võitja

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Himude jõgi
9. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Himude jõgi

Programm
Põhivõistlusprogramm, Luubi all: uus Brasiilia film
Režissöör
Sérgio Machado
Riik
Brasiilia
FCK 2020. Kaks ja pool aastat koos Scooteriga
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

FCK 2020. Kaks ja pool aastat koos Scooteriga

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Cordula Kablitz-Post
Riik
Saksamaa
Kondimurdjad
4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Kondimurdjad

Programm
Kriitikute valikud võistlusprogramm
Režissöör
Vincenzo Pirrotta
Riik
Itaalia
Kuldlõige
4. saal Apollo Kino Solaris

Kuldlõige

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm - Väljaspool võistlust
Režissöör
Theodore Ushev
Riik
Bulgaaria, Kanada