PÖFF : BNFF

PÖFFi meeskond

Administratsioon

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Festivali direktor, juhatuse liige
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Admistratiivjuht, juhatuse liige
mikk@poff.ee
+372 5300 2617

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Finantsjuht
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Büroojuht
mariliis.parve@poff.ee
+372 507 0980

Programm

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Programmijuht
tiina.lokk@poff.ee

Joanna Kalm

Joanna Kalm

Programmikoordinaator
joanna.kalm@poff.ee

Simona Stenberg

Simona Stenberg

Programmikoordinaator
simona.stenberg@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Programmikoostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Programmikoostaja
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Programmikoostaja
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

doc@PÖFF koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Christoph Gröner

Christoph Gröner

Programmikoostaja
christoph.groener@filmfest-muenchen.de

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Programmikoostaja
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

Programmikoostaja
elise.eimre@poff.ee
+372 584 14828

Antonio Cesar Leite Bordallo

Antonio Cesar Leite Bordallo

Programmikoostaja
antonio.bordallo@poff.ee

Javier Garcia Puerto

Javier Garcia Puerto

Programmikoostaja
javiergarcia.puerto@poff.ee

Intishal Al-Timimi

Intishal Al-Timimi

Programmikoostaja
intishal.al.timimi@poff.ee

Eleonora Granata Jenkinson

Eleonora Granata Jenkinson

Programmikoostaja
eleonora.granata@poff.ee

Giovanna Fulvi

Giovanna Fulvi

Programmikoostaja
giovanna.fulvi@poff.ee

Anna Arutyunova

Anna Arutyunova

Programmikoostaja
anna.arutyunova@poff.ee

Edvinas Pukšta

Edvinas Pukšta

Programmikoostaja
edvinas.puksta@poff.ee

Vassilis Economou

Vassilis Economou

Programmikoostaja
vassilis.economou@poff.ee

Dorota Lech

Dorota Lech

Programmikoostaja
dorota.lech@poff.ee

Mihkel Möölman

Mihkel Möölman

Programmikoostaja

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Programmikoostaja
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Ragnar Novod

Ragnar Novod

Programmikoostaja
ragnar.novod@poff.ee

Nikolaj Nikitin

Nikolaj Nikitin

Programmikoostaja
nikolaj.nikitin@poff.ee

Semira Hedayati

Semira Hedayati

Programmikoostaja
semira.hedayati@poff.ee

Malaika Bova

Malaika Bova

Programmikoostaja
malaika.bova@poff.ee

Tiiu Marie Kraut

Tiiu Marie Kraut

Filmitõlgete koordinaator
tiiu.kraut@poff.ee
+372 506 4829

Turundus ja kommunikatsioon, partnersuhted

Maria Plees

Maria Plees

Turundusjuht
maria.plees@poff.ee
+372 56 606 236

William Smith

William Smith

Pressi- ja kommunikatsioonijuht
william.smith@poff.ee

Elina Kask

Elina Kask

Partnersuhete juht
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Maarja Kalmre

Maarja Kalmre

Turunduskoordinaator
maarja.kalmre@poff.ee

Anna-Liiza Izbaš

Anna-Liiza Izbaš

Pressikoordinaator
annaliiza.izbas@poff.ee
+372 518 0659

Jaana Kalinistova

Jaana Kalinistova

Venekeelse kommunikatsiooni koordinaator
jaana.kalinistova@poff.ee
+372 5664 4650

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFFi uudiste toimetaja
elise.eimre@poff.ee
+372 5841 4828

Liisi Rohumäe

Liisi Rohumäe

Uudiskirjade koordinaator

Aleksander Tali

Aleksander Tali

Videokunstnik

Ana Victoria Falcon Araujo

Ana Victoria Falcon Araujo

Sotsiaalmeedia koordinaator
ana.falcon@poff.ee

Jane Teesalu

Jane Teesalu

Sotsiaalmeedia reklaamide manager
jane.teesalu@gmail.com

Aliis Tops

Aliis Tops

Instagrami koordinaator

Vlad Matsnev

Vlad Matsnev

Instagrami sisulooja

Kati Veskimägi

Kati Veskimägi

Eriprogrammide turunduskoordinaator
kati.veskimagi@poff.ee

Helena Pass

Helena Pass

Fotograafide koordinaator
helena.pass@poff.ee

Elisa Avik

Elisa Avik

PÖFF TV juht
elisa.avik@poff.ee

Kätlin Palmsalu

Kätlin Palmsalu

PÖFF TV produtsent
katlin.palmsalu@poff.ee
+37255548895

Herlend Lukksepp

Herlend Lukksepp

Nõunik
herlend.lukksepp@poff.ee

Hannes Aava

Hannes Aava

Kommunikatsioonikonsultant
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Helmet  Raja

Helmet Raja

Kujundustööd

Üritused

Elina Kask

Elina Kask

Ürituste peaprodutsent
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Priit Mikk

Priit Mikk

Ürituste koordinaator, produtsent
events@poff.ee
+37256693633

Hanna-Stina Vahimets

Hanna-Stina Vahimets

"PÖFF soovitab A-LIST" projektijuht
hannastina.vahimets@gmail.com
+372 501 7630

Kätlin Jensen

Kätlin Jensen

Black Carpeti abiprodutsent
katlin.jensen@poff.ee
5036509

Liisa Lotta Kask

Liisa Lotta Kask

ava- ja lõputseremoonia abiprodutsent
liisalotta.kask@poff.ee
59057676

Kaia Tungal

Kaia Tungal

ava- ja lõputseremoonia lavakunstnik
kaia@setsetstudio.com
55531521

Produktsioon

Olari Oja

Olari Oja

Produktsiooni juht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Produktsiooni koordinaator
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Hendri Parrol

Hendri Parrol

Black Carpet produktsiooni koordinaator
hendri.parrol@poff.ee
+372 5190 6255

Uku Talmar

Uku Talmar

Ehituste juht
uku.talmar@poff.ee
+372 5623 6372

Monika Tulit

Monika Tulit

Ehituste koordinaator
monika.tulit@poff.ee

Roman Puiestik

Roman Puiestik

IT-juht
roman.puiestik@poff.ee
+372 5883 8238

Henri Pill

Henri Pill

IT-koordinaator
henri.pill@poff.ee
+372 56997298

Kairi Mändla

Kairi Mändla

Festivali kunstnik
kairi.mandla@poff.ee
+372 526 7413

Jürgen Peil

Jürgen Peil

Festivali informatsiooni süsteemi konsultant
jurgen.peil@poff.ee
+372 525 2870

Tormi Torop

Tormi Torop

Produktsiooni assistent
tormi.torop@poff.ee

Filmilabor ja kinod

Liisi Mölder

Liisi Mölder

Digitaalse kino juht
liisi.molder@poff.ee
+372 5900 7620

Karoliina Varret

Karoliina Varret

Digitaalse kino assistent

Eliis Paas

Eliis Paas

Digilabori tehnik

Patrick Antonjuk

Patrick Antonjuk

Digilabori tehnik

Tiit Taimla

Tiit Taimla

KDM tehnik, CCPlaza PÖFFi peaprojektsionist, digikino vabatahtlikud

Fidelia Regina Randmäe

Fidelia Regina Randmäe

Projektsionist

Greetel Kala

Greetel Kala

Projektsionist

Loore Jaanson

Loore Jaanson

Projektsionist

Tony- Peeter Haav

Tony- Peeter Haav

Projektsionist

Maria Jõela

Maria Jõela

Subtitreerijate koordinaator
Maria.joela@poff.ee
+372 5398 1762

Mihkel Salk

Mihkel Salk

Kinoffi tehnika koordinaator

Kristel Lipand

Kristel Lipand

Filmilogistik

Külalised

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Filmikülaliste koordinaator
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Logistika

Siim Vahter

Siim Vahter

Logistikajuht
siim.vahter@poff.ee
+372 5598 1000

Andrei Višnevski

Andrei Višnevski

Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
andrei.visnevski@poff.ee
+372 528 3899

Raido Jaan Rei

Raido Jaan Rei

Külaliste logistik

Henri Keerutaja

Henri Keerutaja

Külaliste logistik

Piletimüük ja info

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Piletimüügi juht, arenduse projektijuht
jaan.leppik@poff.ee
+372 5563 3213

Sten Otsmaa

Sten Otsmaa

Piletimüügi koordinaator
sten.otsmaa@poff.ee
+372 5326 7157

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Vabatahtlike koordinaator
sandra.luhtein@poff.ee
+372 5626 5520

Tiina Tartes

Tiina Tartes

Piletimüügi assistent
tiina.tartes@poff.ee
+372 5192 5185

Marleen Nurm

Marleen Nurm

Infotöötajate koordinaator
marleen.nurm@poff.ee
+372 5347 6362

Ingel Iris Tofert

Ingel Iris Tofert

Piletikontrollijate koordinaator
ingel.tofert@poff.ee

Industry@Tallinn & Baltic Event

Marge Liiske

Marge Liiske

Industry@Tallinn & Baltic Event juht
marge.liiske@poff.ee
+372 514 8134

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
tiina.lokk@poff.ee

Egle Loor

Egle Loor

Industry@Tallinn & Baltic Event kommunikatsiooni koordinaator
industrycommunications@poff.ee
+372 5690 6376

William Smith

William Smith

Industry@Tallinn & Baltic Event turunduse koordinaator
william.smith@poff.ee

Mirjam Ruut

Mirjam Ruut

Marketing Assistant
mirjam.ruut@poff.ee

Sten-Kristian Saluveer

Sten-Kristian Saluveer

European Film Forum Tallinn kuraator

Michael Pärt

Michael Pärt

Music Meets Film kuraator

Karlo Funk

Karlo Funk

European Genre Forum projektijuht

Leana Jalukse

Leana Jalukse

Baltic Event kaastootmisturu juht

Riina Sildos

Riina Sildos

MTÜ BE juhatuse liige

Anu Ernits

Anu Ernits

MEDIA lounge koordinaator

Maria Ulfsak

Maria Ulfsak

Baltic Event Works in Progress juht

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Black Night Stars konsultant
Clandsberger5@gmail.com

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFF Black Room projektijuht

Kätlin Kaganovitš

Kätlin Kaganovitš

European Genre Forum Tallinn koordinaator

Jevgeni Supin

Jevgeni Supin

TV Beats foorumi ja töötubade koordinaator

Kati Remmelkoor

Kati Remmelkoor

Eriürituste koordinaator

Eva Johanna Mallene

Eva Johanna Mallene

Industry@Tallinn külaliste koordinaator

Argo Vals

Argo Vals

Music Meets Film projektijuht
argo.vals@poff.ee

Vivian Avent

Vivian Avent

Music Meets Film sotsiaalmeedia koordinaator

Noorte- ja lastefilmide festival Just Film

Mikk Granström

Mikk Granström

Just Filmi programmi juht
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Johanna-Stina Idla

Johanna-Stina Idla

Just Filmi programmikoordinaator
justfilmcoordinator@poff.ee
+372 56208051

Epp Kõuhkna

Epp Kõuhkna

Sponsorsuhete koordinaator
epp.kouhkna@poff.ee
+372 5345 7935

Laura Laas

Laura Laas

Turunduskoordinaator
laura.laas@poff.ee

Kärt Väinola

Kärt Väinola

Programmikoostaja, WiP ja külaliste koordinaator
kart.vainola@poff.ee

Riina Ries

Riina Ries

Žüriide ja külaliste koordinaator
riina.ries@poff.ee

Mihkel Ulk

Mihkel Ulk

Programmikoostaja

Peeter Kormašov

Peeter Kormašov

Programmikoostaja

Oliver Põder

Oliver Põder

Programmikoostaja

Heli Jürisson

Heli Jürisson

Programmikoostaja

Helena Maarja Tarro

Helena Maarja Tarro

Programmikoostaja

Jan Joonas Pevkur

Jan Joonas Pevkur

Programmikoostaja

Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts

Grete Nellis

Grete Nellis

PÖFF Shorts festivali juht
grete.nellis@poff.ee
+372 5552 7407

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Animatsioonide programmi juht
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Heinrich Sepp

Heinrich Sepp

Turunduse ja kommunikatsiooni koordinaator
heinrich.sepp@poff.ee
+372 5656 5599

Siiri Häidma

Siiri Häidma

Külaliste koordinaator, programmikoostaja
siiri.haidma@poff.ee
+372 5559 6346

Joni Männistö

Joni Männistö

Programmikoostaja

Kamila Kučíková

Kamila Kučíková

Programmikoostaja

Tara Karajica

Tara Karajica

Programmikoostaja

Arolin Raudva

Arolin Raudva

Programmikoostaja

Žulijens Nuhums Kulibali

Žulijens Nuhums Kulibali

Programmikoostaja

Rabbe Sandström

Rabbe Sandström

Programmikoostaja

Maaja Hallik

Maaja Hallik

Programmikoostaja

Ieva Šukytė

Ieva Šukytė

Programmikoostaja

Dace Čaure

Dace Čaure

Programmikoostaja

Sofia Mihhaljova

Sofia Mihhaljova

Programmikoostaja

Kadri Naanu

Kadri Naanu

Programmikoostaja

Vanessa Vorteil

Vanessa Vorteil

Programmikoostaja

Triin Soone

Triin Soone

Programmikoostaja

Ulla Saar

Ulla Saar

Programmikoostaja

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Programmikoordinaator
programme.shorts@poff.ee
+372 507 0980

Monika Tomingas

Monika Tomingas

Eriürituste produtsent
monika.tomingas@poff.ee
+372 5349 4174

Nadya Prakhova

Nadya Prakhova

Monteerija

Marianne Ots

Marianne Ots

Tõlgete koordinaator

PÖFF Tartu

Mirjam Võsaste

Mirjam Võsaste

PÖFF Tartu juht
mirjam.vosaste@poff.ee
+372 5816 2657

Oskar Kobar

Oskar Kobar

PÖFF Tartu tehnik
oskar.kobar@gmail.com
+3725 595 4065

Mihkel Salk

Mihkel Salk

PÖFF Tartu projektsionist
mihkel@elektriteater.ee
+372 5563 9829

Rasmus Rääk

Rasmus Rääk

Elektriteatri programmijuht
rasmus@elektriteater.ee
+372 5347 6565

Siim Angerpikk

Siim Angerpikk

PÖFF Tartu projektsionist
siim@elektriteater.ee
+372 5594 6473

Andres Kauts

Andres Kauts

PÖFF Tartu projektsionist
andres@elektriteater.ee
+372 5373 8759

Marie Unt

Marie Unt

PÖFF Tartu projektsionist
untmarie@gmail.com
+372 5300 4670

Tiina Pitk

Tiina Pitk

Elektriteatri kommunikatsioonijuht
evelina@elektriteater.ee
+372 5805 4216

KinoFF

Jana Budkovskaja

Jana Budkovskaja

KINOFF projektijuht
jana.budkovskaja@poff.ee
+372 525 8066

Darja Saar

Darja Saar

KINOFF programmikoostaja
darja.saar@poff.ee
+372 5883 7180