PÖFFi meeskond

Administratsioon

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Festivali direktor, juhatuse liige
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Administratiivjuht, juhatuse liige
mikk@poff.ee
+372 5300 2617

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Finantsjuht
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Mariliis Pai

Mariliis Pai

Büroojuht, saatkondade ja kultuuriinstituutide koordinaator
mariliis.pai@poff.ee
+372 507 0980

Sofia Mihhaljova

Sofia Mihhaljova

Sisekommunikatsiooni koordinaator
sofia.mihhaljova@poff.ee

Marleen Vitsut

Marleen Vitsut

Personali koordinaator
marleen.vitsut@poff.ee

Programm

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Programmijuht
tiina.lokk@poff.ee

Jette Karmin

Jette Karmin

Programmikoordinaator
jette.karmin@poff.ee
372 558 5858

Simona Stenberg

Simona Stenberg

Programmikoordinaator
simona.stenberg@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Programmikoostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Programmi „Öised värinad" kuraator
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Debüütfilmide võistlusprogrammi kuraator
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Programmi doc@PÖFF kuraator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

Programmikoostaja
elise.eimre@poff.ee
+372 5841 4828

Antonio Cesar Leite Bordallo

Antonio Cesar Leite Bordallo

Programmikoostaja
antonio.bordallo@poff.ee

Javier Garcia Puerto

Javier Garcia Puerto

Võistlusprogrammi „Põhjusega mässajad" kuraator
javiergarcia.puerto@poff.ee

Eleonora Granata Jenkinson

Eleonora Granata Jenkinson

Programmikoostaja
eleonora.granata@poff.ee

Giovanna Fulvi

Giovanna Fulvi

Programmikoostaja
giovanna.fulvi@poff.ee

Anna Arutyunova

Anna Arutyunova

Programmikoostaja
anna.arutyunova@poff.ee

Edvinas Pukšta

Edvinas Pukšta

Balti filmi võistlusprogrammi kuraator
edvinas.puksta@poff.ee

Dorota Lech

Dorota Lech

Programmikoostaja
dorota.lech@poff.ee

Mihkel Möölman

Mihkel Möölman

Programmikoostaja

Laurence Boyce

Laurence Boyce

Programmikoostaja
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Programmikoostaja
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Nikolaj Nikitin

Nikolaj Nikitin

Võistlusprogrammi „Kriitikute valik" kuraator
nikolaj.nikitin@poff.ee

Malaika Bova

Malaika Bova

Programmikoostaja
malaika.bova@poff.ee

Georg  Georgi

Georg Georgi

Programmikoostaja
georg@dasimperium.com

Milani Perera

Milani Perera

Programmikoostaja
milani.perera@poff.ee

Madis Voitk

Madis Voitk

Filmimaterjalide koordinaator
madis.voitk@poff.ee

Turundus ja kommunikatsioon, partnersuhted

Maria Plees

Maria Plees

Turundusjuht
maria.plees@poff.ee
+372 5660 6236

Kristiine Urb

Kristiine Urb

Partnersuhete juht
kristiine.urb@poff.ee
+372 515 2700

Eliisa Pass

Eliisa Pass

Rahvusvahelise pressi ja kommunikatsiooni koordinaator
eliisa.pass@poff.ee
+372 554 7339

Gerttu Kaunismaa

Gerttu Kaunismaa

Turunduskoordinaator
gerttu.kaunismaa@poff.ee
+372 5666 4740

Karmen Korjus

Karmen Korjus

Turundusassistent
karmen.korjus@poff.ee

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Marina Zastrogina

Marina Zastrogina

Venekeelse kommunikatsiooni koordinaator
marina.zastrogina@poff.ee
+372 5688 6396

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFFi uudiste toimetaja
elise.jagomagi@poff.ee
+372 5841 4828

Jaana Kalinistova

Jaana Kalinistova

Rahvusvahelise kommunikatsiooni konsultant
jaana.kalinistova@poff.ee
+372 5664 4650

Aleksander Tali

Aleksander Tali

Videokunstnik

Ana Victoria Falcon Araujo

Ana Victoria Falcon Araujo

Sotsiaalmeedia koordinaator
ana.falcon@poff.ee

Aliis Tops

Aliis Tops

Instagrami koordinaator
aliis.tops@poff.ee

Saara Mildeberg

Saara Mildeberg

Fotograafide koordinaator
saara.mildeberg@poff.ee

Kätlin Eldaly

Kätlin Eldaly

PÖFF TV produtsent
katlin.eldaly@poff.ee
+372 5554 8895

Silver Saarkoppel

Silver Saarkoppel

PÖFF TV režissöör

Hannes Aava

Hannes Aava

PÖFFi pargi koordinaator
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Ode Laik

Ode Laik

Pressikoordinaator
ode.laik@poff.ee
+372 5905 2837

Helen Bender

Helen Bender

Intervjuude koordinaator
interviews@poff.ee

Üritused

Sten Pedari

Sten Pedari

Ürituste peaprodutsent
sten.pedari@poff.ee
372 5669 5151

Hanna-Stina Vahimets

Hanna-Stina Vahimets

"PÖFF soovitab" projekti koordinaator
hannastina.vahimets@gmail.com
+372 501 7630

Kristiina Tinnu Tang

Kristiina Tinnu Tang

Ava- ja lõputseremoonia produtsent
kristiina.tang@poff.ee

Produktsioon

Olari Oja

Olari Oja

Produktsiooni juht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Uku Talmar

Uku Talmar

Produktsiooni koordinaator
uku.talmar@poff.ee
+372 5697 5509

Kairi Mändla

Kairi Mändla

Festivali kunstnik
kairi.mandla@poff.ee

Matilde Matvere

Matilde Matvere

Black Carpeti produtsent
matilde.matvere@poff.ee

Roman Puiestik

Roman Puiestik

IT-juht
roman.puiestik@poff.ee
+372 5883 8238

Henri Pill

Henri Pill

IT-koordinaator

Monika Tulit

Monika Tulit

Ehituste koordinaator
monika.tulit@poff.ee

Karl-Erik Illik

Karl-Erik Illik

Produktsiooni assistent

Risto Merimaa

Risto Merimaa

Produktsiooni assistent

Filmilabor ja kinod

Liisi Mölder

Liisi Mölder

Kino osakonna juht
liisi.molder@poff.ee
+372 5900 7620

Patrick Antonjuk

Patrick Antonjuk

Filmilabori koordinaator
patrick.antonjuk@poff.ee

Keili Veinberg

Keili Veinberg

Filmilabori assistent, KDM koordinaator
keili.veinberg@poff.ee
kdm@poff.ee

Eliis Paas

Eliis Paas

Filmilabori tehnik

Roland Abel

Roland Abel

Filmilabori tehnik

Viivika Vassar

Viivika Vassar

Filmilabori tehnik

Helo  Irik

Helo Irik

Tõlkeosakonna juht
helo.irik@poff.ee

Merili Laur

Merili Laur

Kinode filmilogistik
merili.laur@poff.ee

Andrei Višnevski

Andrei Višnevski

Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
andrei.visnevski@poff.ee
+372 528 3899

Ergo Pajuväli

Ergo Pajuväli

Kinode tehniline koordinaator

Mihkel Salk

Mihkel Salk

Peaprojektsionist
mihkel.salk@poff.ee

Kadri Ligi

Kadri Ligi

Projektsionist

Andreas Jõesaar

Andreas Jõesaar

Projektsionist

Greetel Kala

Greetel Kala

Projektsionist

Inge Loore Jaanson

Inge Loore Jaanson

Projektsionist

Marie Unt

Marie Unt

Projektsionist

Krõõt Kaldre

Krõõt Kaldre

Projektsionist

Fred Teeäär

Fred Teeäär

Projektsionist

Triin Pohlak

Triin Pohlak

Projektsionist

Regina  Maruste

Regina Maruste

Projektsionist

Karoliina Varret

Karoliina Varret

Projektsionist

Külalised

Sigrid  Saaremets

Sigrid Saaremets

Külalisteosakonna juht
sigrid.saaremets@poff.ee

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Filmikülaliste ja žüriide koordinaator
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Eva Johanna Mallene

Eva Johanna Mallene

Filmikülaliste koordinaator
eva.mallene@poff.ee
+372 5629 7476

Rando Aljas

Rando Aljas

Filmikülaliste koordinaator
rando.aljas@poff.ee
+372 5818 0993

Mari-Mai Lepik

Mari-Mai Lepik

Q&A koordinaator
marimai.lepik@poff.ee
+44 791 7655080

Elo Aun

Elo Aun

Külalissaatjate koordinaator
elo.aun@poff.ee

Logistika

Siim Vahter

Siim Vahter

Logistikajuht
siim.vahter@poff.ee
+372 5598 1000

Raido Jaan Rei

Raido Jaan Rei

Külaliste logistika koordinaator
raido.rei@poff.ee
+372 5740 0000

Hendri Parrol

Hendri Parrol

Külaliste logistik
hendri.parrol@poff.ee
+372 5190 6255

Piletimüük ja info

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Piletimüügi juht, arenduse projektijuht
jaan.leppik@poff.ee
+372 5563 3213

Sten Otsmaa

Sten Otsmaa

Piletimüügi koordinaator
sten.otsmaa@poff.ee
+372 5326 7157

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Vabatahtlike koordinaator
sandra.luhtein@poff.ee

Tiina Tartes

Tiina Tartes

Piletimüügi assistent
tiina.tartes@poff.ee
+372 5192 5185

Marianne Helena Rammo

Marianne Helena Rammo

Piletimüügi assistent
marianne.rammo@poff.ee

Ingel Iris Tofert

Ingel Iris Tofert

Piletikontrolli koordinaator
ingel.tofert@poff.ee

Markus Mets

Markus Mets

Piletikontrolli assistent
markus.mets@poff.ee

Sofia Mihhaljova

Sofia Mihhaljova

Infojuht
sofia.mihhaljova@poff.ee

Hanna-Liisa Aadamsoo

Hanna-Liisa Aadamsoo

Infojuhi assistent
hannaliisa.aadamsoo@poff.ee

Jette Karmin

Jette Karmin

Infosüsteemi projektijuht
jette.karmin@poff.ee
+372 558 5858

Arendus

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Arendusosakonna juht
jaan.leppik@poff.ee
+372 5563 3213

Mihkel Putrinš

Mihkel Putrinš

Full-stack arendaja

Jette Karmin

Jette Karmin

Infosüsteemide administraator
jette.karmin@poff.ee
+372 558 5858

Ingel Iris Tofert

Ingel Iris Tofert

Arendusspetsialist
ingel.tofert@poff.ee

Triinu Reigo

Triinu Reigo

Kodulehe toimetaja
triinu.reigo@poff.ee

Industry@Tallinn & Baltic Event

Marge Liiske

Marge Liiske

Industry@Tallinn & Baltic Event juht
marge.liiske@poff.ee
+372 514 8134

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Discovery Campuse juht, Works in Progress & Script Pool projektijuht
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
tiina.lokk@poff.ee

Riina Sildos

Riina Sildos

MTÜ BE juhatuse liige
info@amrion.ee
+372 5048985

Egle Loor

Egle Loor

Industry@Tallinn & Baltic Event kommunikatsioonijuht
industrycommunications@poff.ee
+372 5690 6376

Mirjam Teiss

Mirjam Teiss

Industry@Tallinn & Baltic Event turundusjuht
mirjam.teiss@poff.ee

Saara  Huimerind-Tuksam

Saara Huimerind-Tuksam

Sustainability, Diversity & Inclusion Officer
saara.huimerind@poff.ee

Sigrid  Saaremets

Sigrid Saaremets

Külaliste osakonna juht

Paula Marie Piliste

Paula Marie Piliste

Industry@Tallinn & Baltic Event turunduse koordinaator
paulamarie.piliste@poff.ee

Jevgeni Supin

Jevgeni Supin

TV Beats foorumi ja töötubade koordinaator

Sten-Kristian Saluveer

Sten-Kristian Saluveer

Industry Innovation Forum Tallinn kuraator

Elif Gündemir

Elif Gündemir

TV Beats Forum koordinaator

Kärt Väinola

Kärt Väinola

JUST Film Industry Days & Just Film Works in Progress juht
kart.vainola@poff.ee

Martina Tramberg

Martina Tramberg

JUST Film Industry Days rahvusvaheline turundus
martina.tramberg@poff.ee

Hanna-Greth Peetson

Hanna-Greth Peetson

Music Meets Film projektijuht
festivalassistant@poff.ee
+372 5689 0524

Helen Räim

Helen Räim

Baltic Event kaastootmisturu & Baltic Event Works in Progress Manager

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Black Night Starsi juht
Clandsberger5@gmail.com

Kristin Uusna

Kristin Uusna

Black Nights Stars projektijuht
kristin.uusna@poff.ee
+372 5822 9833

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFF Black Room projektijuht

Dhanushka Gunathilake

Dhanushka Gunathilake

Frame Within a Frame projektijuht
dhanushka.gunathilake@poff.ee

Marleen Vitsut

Marleen Vitsut

TV Beats, Works in Progress & Discovery Campus Assistent
marleen.vitsut@poff.ee

Laura Roosaar

Laura Roosaar

Veebiülekannete produtsent
laura.roosaar@poff.ee
+372 565 666 35

Jarmo Seljamaa

Jarmo Seljamaa

Veebiülekannete produtsent
jarmo.seljamaa@poff.ee
+372 5646 4345

Noorte- ja lastefilmide festival Just Film

Mikk Granström

Mikk Granström

Just Filmi programmi juht
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Johanna-Stina Idla

Johanna-Stina Idla

Just Filmi programmikoordinaator
justfilmcoordinator@poff.ee
+372 5620 8051

Kärt Väinola

Kärt Väinola

Programmikoostaja, WiP ja külaliste koordinaator
kart.vainola@poff.ee

Riina Ries

Riina Ries

Žüriide ja külaliste koordinaator
riina.ries@poff.ee

Mihkel Ulk

Mihkel Ulk

Programmikoostaja

Peeter Kormašov

Peeter Kormašov

Programmikoostaja

Helena Maarja Tarro

Helena Maarja Tarro

Programmikoostaja

Jan Joonas Pevkur

Jan Joonas Pevkur

Programmikoostaja

Marleen Nurm

Marleen Nurm

Turunduskoordinaator
marleen.nurm@poff.ee
+372 5347 6362

Mirel Mesila

Mirel Mesila

Projektikoordinaator
mirel.mesila@poff.ee
+372 5667 8867

Martina Tramberg

Martina Tramberg

Väliskommunikatsiooni koordinaator
martina.tramberg@poff.ee

Mariliis Pai

Mariliis Pai

Programmikoostaja
mariliis.pai@poff.ee

Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts

Grete Nellis

Grete Nellis

PÖFF Shorts festivali juht
grete.nellis@poff.ee
+372 5552 7407

Laurence Boyce

Laurence Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Animatsioonide programmi juht
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Mariliis Pai

Mariliis Pai

Programmikoordinaator
programme.shorts@poff.ee
+372 507 0980

Heinrich Sepp

Heinrich Sepp

Turunduse ja kommunikatsiooni koordinaator
heinrich.sepp@poff.ee
+372 5656 5599

Monika Tomingas

Monika Tomingas

Eriürituste ja partnersuhete koordinator
monika.tomingas@poff.ee
+372 5349 4174

Siiri Häidma

Siiri Häidma

Külaliste koordinaator, programmikoostaja
siiri.haidma@poff.ee
+372 5559 6346

Joni Männistö

Joni Männistö

Programmikoostaja

Kamila Kučíková

Kamila Kučíková

Programmikoostaja

Tara Karajica

Tara Karajica

Programmikoostaja

Arolin Raudva

Arolin Raudva

Programmikoostaja

Ulla Saar

Ulla Saar

Programmikoostaja

Marianne Ots

Marianne Ots

Tõlgete koordinaator

Karl-Olaf Olmann

Karl-Olaf Olmann

Programmikoostaja (Doc@Shorts)

Fedor Tot

Fedor Tot

New Talents Programmi koostaja

Elina Kengsepp

Elina Kengsepp

New Talents Programmi koostaja

Fausta  Noreikaitė

Fausta Noreikaitė

New Talents Programmi koostaja

Johanna Lisette Viskar

Johanna Lisette Viskar

New Talents Programmi koostaja

Ave Albert

Ave Albert

Tõlkepraktikant

Anna Lotta Ojala

Anna Lotta Ojala

Külalisteosakonna assistent, Programmikoostaja

Lennart Mathias Männik

Lennart Mathias Männik

Programmikoostaja

Rando Aljas

Rando Aljas

Programmikoostaja
rando.aljas@poff.ee
+372 5818 0993

Liga Pozarska

Liga Pozarska

Programmikoostaja

Darya Levchenko

Darya Levchenko

Programmikoostaja

Mia Felic

Mia Felic

Festivali assistent

Marianne Ots

Marianne Ots

Tõlgete koordinaator

PÖFF Tartu

 Johan Kudu

Johan Kudu

PÖFF Tartu juht
johan.kudu@poff.ee
+372 5561 6141

Helis Truu

Helis Truu

Turunduskoordinaator
helis.truu@poff.ee

Pirje Õunpuu

Pirje Õunpuu

Piletimüügi koordinaator
pirje.ounpuu@poff.ee

Paavo Mardi

Paavo Mardi

PÖFF Tartu projektsionist

Johanna Nurm

Johanna Nurm

PÖFF Tartu juhi assistent ja vabatahtlike koordinaator
johanna.nurm@poff.ee

KinoFF

Jana Budkovskaja

Jana Budkovskaja

KinoFF projektijuht
jana.budkovskaja@poff.ee
+372 525 8066

Natalja Matšenene

Natalja Matšenene

KinoFF programmijuht
natalja.matsenene@poff.ee