PÖFFi meeskond

Administratsioon

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Festivali direktor, juhatuse liige
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Tegevjuht, juhatuse liige
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Herlend Lukksepp

Herlend Lukksepp

Nõunik
herlend.lukksepp@poff.ee

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Finantsnõustaja
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Juhatuse ja kontori assistent
mariliis.parve@poff.ee
+372 507 0980

Programm

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Programmijuht
tiina.lokk@poff.ee

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Programmi koordinaator
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Hanna-Greth Peetson

Hanna-Greth Peetson

Programmikoordinaatori assistent
festivalassistant@poff.ee
+372 5689 0524

Tiiu Marie Kraut

Tiiu Marie Kraut

Filmitõlgete koordinaator
tiiu.kraut@poff.ee
+372 506 4829

Mikk Granström

Mikk Granström

Programmikoostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Programmikoostaja
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

doc@PÖFF koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Programmikoostaja
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Christoph Gröner

Christoph Gröner

Programmikoostaja
christoph.groener@filmfest-muenchen.de

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Programmikoostaja
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Elise Eimre

Elise Eimre

Programmikoostaja
elise.eimre@poff.ee
+372 584 14828

Antonio Cesar Leite Bordallo

Antonio Cesar Leite Bordallo

Programmikoostaja

Javier Garcia Puerto

Javier Garcia Puerto

Programmikoostaja
javiergarcia.puerto@poff.ee

Liisi Rohumäe

Liisi Rohumäe

Programmikoostaja

Intishal Al-Timimi

Intishal Al-Timimi

Programmikoostaja

Eleonora Granata Jenkinson

Eleonora Granata Jenkinson

Programmikoostaja

Giovanna Fulvi

Giovanna Fulvi

Programmikoostaja

Mohhamad Atebbai

Mohhamad Atebbai

Programmikoostaja

Anna Arutyunova

Anna Arutyunova

Programmikoostaja
anna.arutyunova@poff.ee

Edvinas Pukšta

Edvinas Pukšta

Programmikoostaja
edvinas.puksta@poff.ee

Vassilis Economou

Vassilis Economou

Programmikoostaja
24fpsverite@gmail.com

Adam Gregory Cook

Adam Gregory Cook

Programmikoostaja
adamgregorycook@gmail.com
+164 7773 3246

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Programmikoostaja
Clandsberger5@gmail.com
+ 316 8542 1422

Dorota Lech

Dorota Lech

Programmikoostaja

Darja Saar

Darja Saar

KinoFFi produtsent
darja.saar@poff.ee
+372 5883 7180

Mihkel Möölman

Mihkel Möölman

Programmikoostaja

Turundus ja kommunikatsioon, partnersuhted

Maria Plees

Maria Plees

Turundusjuht
maria.plees@poff.ee
+372 56 606 236

Hannes Aava

Hannes Aava

Pressi- ja kommunikatsioonijuht
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Elina Kask

Elina Kask

Partnersuhete juht
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Rebecca Andreas

Rebecca Andreas

Turunduse koordinaator
rebecca.andreas@poff.ee
+372 501 3626

Ana Victoria Falcon Araujo

Ana Victoria Falcon Araujo

Sotsiaalmeedia koordinaator
ana.falcon@poff.ee

Anna-Liiza Irbaš

Anna-Liiza Irbaš

Pressikoordinaator
annaliiza.izbas@poff.ee
+372 518 0659

Jaana Kalinistova

Jaana Kalinistova

Venekeelse kommunikatsiooni koordinaator
jaana.kalinistova@poff.ee
+372 5664 4650

Elise Eimre

Elise Eimre

PÖFFi uudiste toimetaja
elise.eimre@poff.ee
+372 5841 4828

Anna Lilloja

Anna Lilloja

poff.ee blogija

Aleksander Tali

Aleksander Tali

Videokunstnik

Jane Teesalu

Jane Teesalu

Sotsiaalmeedia koordinaator
jane.teesalu@gmail.com

Vlad Matsnev

Vlad Matsnev

Sotsiaalmeedia koordinaator

Kristel Rannala

Kristel Rannala

PÖFF TV projektijuht
kristel.rannala@poff.ee

Katrina Raiend

Katrina Raiend

Q&A koordinaator
katrina.raiend@poff.ee

Kristiine Naska

Kristiine Naska

#PÖFFTRENDING projektijuht
kristiine@naska.ee

Helena Pass

Helena Pass

Fotograafide koordinaator
helena.pass@poff.ee

Üritused

Elina Kask

Elina Kask

Ürituste peaprodutsent
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Henrik Ehte

Henrik Ehte

Ürituste koordinaator, produtsent
henrik.ehte@poff.ee
+372 5622 5352

Hanna-Stina Vahimets

Hanna-Stina Vahimets

"PÖFF soovitab A-LIST" projektijuht
hannastina.vahimets@gmail.com
+372 501 7630

Kaia Tungal

Kaia Tungal

Festivali kunstnik
kaia@setsetstudio.com
+372 5553 1521

Produktsioon

Olari Oja

Olari Oja

Produktsioonijuht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Produktsioonikoordinaator
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Henri Pill

Henri Pill

IT-koordinaator
henri.pill@poff.ee
+372 5699 7298

Hendri Parrol

Hendri Parrol

Black Carpeti tehniline produtsent
hendri.parrol@poff.ee
+372 5190 6255

Uku Talmar

Uku Talmar

Ehituste koordinaator
uku.talmar@poff.ee
+372 5623 6372

Jürgen Peil

Jürgen Peil

Festivali informatsioonisüsteemi konsultant
jurgen.peil@poff.ee
+372 525 2870

Heidi Koppel

Heidi Koppel

Festivali informatsioonisüsteemi konsultant

Tormi Torop

Tormi Torop

Produktsiooni assistent

+372 554 3637

Digitaalne kino

Rasmus Puksmann

Rasmus Puksmann

Digitaalse kino juht
rasmus.puksmann@poff.ee
+372 5393 7092

Jette Keedus

Jette Keedus

Digitaalse kino koordinaator

Kaupo Muuli

Kaupo Muuli

Digitaalse kino tehnik

Eliis Paas

Eliis Paas

Digitaalse kino tehnik

Johanna Maria Vilgats

Johanna Maria Vilgats

Digitaalse kino tehnik

Tiit Taimla

Tiit Taimla

KDM koordinaator, digitaalse kino tehnik

Maria Jõela

Maria Jõela

Subtitreerijate koordinaator
Maria.joela@poff.ee
+372 5398 1762

Elisa Avik

Elisa Avik

Q&A koordinaator-režissöör

Külalised

Maria Suurväli

Maria Suurväli

Industry@Tallinn külalisteosakonna juht
maria.suurvali@poff.ee
+372 514 2229

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Külalisteosakonna juht
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Indrek Migur

Indrek Migur

Külalisteosakonna koordinaator
indrek.migur@poff.ee
+372 58557241

Keiti Piirisild

Keiti Piirisild

Külaliste koordinaator
keiti.piirisild@poff.ee
+372 5681 0055

Logistika

Siim Vahter

Siim Vahter

Logistikajuht
siim.vahter@poff.ee
+372 5598 1000

Andrei Višnevski

Andrei Višnevski

Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
andrei.visnevski@poff.ee
+372 528 3899

Raido Jaan Rei

Raido Jaan Rei

Külaliste logistik

Henri Keerutaja

Henri Keerutaja

Külaliste logistik

Piletimüük ja info

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Piletimüügi juht, arenduse projektijuht
jaan.leppik@poff.ee
+372 5563 3213

Sten Otsmaa

Sten Otsmaa

Piletimüügi koordinaator
sten.otsmaa@poff.ee

Jüri Käosaar

Jüri Käosaar

Vabatahtlike koordinaator
juri.kaosaar@poff.ee
+372 5626 6887

Tiina Tartes

Tiina Tartes

Piletimüügi assistent
tiina.tartes@poff.ee

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Piletikontrolöride töö koordinaator

Marleen Nurm

Marleen Nurm

Infotöötajate koordinaator
marleen.nurm@poff.ee
+372 5347 6362

Industry@Tallinn & Baltic Event

Marge Liiske

Marge Liiske

Industry@Tallinn & Baltic Event juht
marge.liiske@poff.ee
+372 514 8134

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
tiina.lokk@poff.ee

Saara  Huimerind

Saara Huimerind

Industry@Tallinn ürituste koordinaator POWR koordinaator
saara.huimerind@poff.ee
+372 5176 502

Egle Loor

Egle Loor

Industry@Tallinn & Baltic Event kommunikatsiooni koordinaator
industrycommunications@poff.ee
+372 5690 6376

Maria Suurväli

Maria Suurväli

Industry@Tallinn külalisteosakonna juht
maria.suurvali@poff.ee
+372 514 2229

Keiti Piirisild

Keiti Piirisild

Industry@Tallinn külalisteosakonna assistent
keiti.piirisild@poff.ee
+372 5681 0055

Johanna-Maria Lehtme

Johanna-Maria Lehtme

Baltic Event külalisteosakonna juht
beguest@poff.ee

Sten-Kristian Saluveer

Sten-Kristian Saluveer

European Film Forum Tallinn kuraator

Michael Pärt

Michael Pärt

Music Meets Film kuraator

Svea Ideon

Svea Ideon

Music Meets Film koordinaator

Karlo Funk

Karlo Funk

European Genre Forum projektijuht

Leana Jalukse

Leana Jalukse

Baltic Event kaastootmisturu juht

Riina Sildos

Riina Sildos

MTÜ BE juhatuse liige

Anu Ernits

Anu Ernits

MEDIA lounge koordinaator

Maria Ulfsak

Maria Ulfsak

Baltic Event Works in Progress juht

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Black Night Stars konsultant
Clandsberger5@gmail.com

Elise Eimre

Elise Eimre

PÖFF Black Room projektijuht

Elo-Liis Parmas

Elo-Liis Parmas

Black Night Stars Projektijuht

Kätlin Kaganovitš

Kätlin Kaganovitš

European Genre Forum Tallinn koordinaator

Jevgeni Supin

Jevgeni Supin

TV Beats foorumi ja töötubade koordinaator

Kati Remmelkoor

Kati Remmelkoor

Eriürituste koordinaator

Kadri Tikerpuu

Kadri Tikerpuu

Black Night Stars Projektijuht

Rain Tamm

Rain Tamm

Still Meets Film Projektijuht

William Smith

William Smith

Industry@Tallinn & Baltic Event turunduse koordinaator
william.smith@poff.ee

Noorte- ja lastefilmide festival Just Film

Mikk Granström

Mikk Granström

Just Filmi tegevjuht
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Maarit Männama

Maarit Männama

Just Filmi programmikoordinaator
maarit.mannama@poff.ee

Heleen Sutt

Heleen Sutt

Turundusjuht
heleen.sutt@poff.ee
+372 520 5592

Epp Kõuhkna

Epp Kõuhkna

Turunduse ja partnersuhete koordinaator
epp.kouhkna@poff.ee
+372 5345 7935

Kärt Väinola

Kärt Väinola

Programmikoostaja, WiP ja žüriide koordinaator
kart.vainola@poff.ee

Riina Ries

Riina Ries

Žüriide ja Õpetajate Klubi koordinaator
riina.ries@poff.ee

Robert Kõuhkna

Robert Kõuhkna

Turundusassistent
robert.kouhkna@poff.ee

Laura Laas

Laura Laas

Koolituuri koordinaator
laura.laas@poff.ee

Mihkel Ulk

Mihkel Ulk

Programmikoostaja

Peeter Kormašov

Peeter Kormašov

Programmikoostaja

Oliver Põder

Oliver Põder

Programmikoostaja

Heli Jürisson

Heli Jürisson

Programmikoostaja ja lastežürii saatja

Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts

Grete Nellis

Grete Nellis

PÖFF Shorts festivali juht
grete.nellis@poff.ee
+372 5552 7407

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Animatsioonide programmi juht
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Joni Männisto

Joni Männisto

Programmikoostaja

Kamila Kučíková

Kamila Kučíková

Programmikoostaja
kamila.kucikova@poff.ee

Tara Karajica

Tara Karajica

Programmikoostaja

Arolin Raudva

Arolin Raudva

Programmikoostaja

Veera  Tapper

Veera Tapper

Programmikoostaja

Teemu Kettunen

Teemu Kettunen

Programmikoostaja

Apostolia Katsiantridou

Apostolia Katsiantridou

Programmikoostaja

Malaika  Kegode

Malaika Kegode

Programmikoostaja

Iris Došen

Iris Došen

Programmikoostaja

Varun Raman

Varun Raman

Programmikoostaja

Sigrit  Villido

Sigrit Villido

Programmikoostaja, praktikant

Kadi Sink

Kadi Sink

Programmikoostaja, praktikant

Maarja-Liis Viljak

Maarja-Liis Viljak

Programmikoordinaator
programme.shorts@poff.ee

Heinrich Sepp

Heinrich Sepp

Turunduse ja kommunikatsiooni koordinaator
heinrich.sepp@poff.ee
+372 5656 5599

Kärt Paju

Kärt Paju

Partnersuhted
kart.paju@poff.ee

Monika Tomingas

Monika Tomingas

Eriürituste produtsent
monika.tomingas@poff.ee
+372 5349 4174

Siiri Häidma

Siiri Häidma

Külaliste koordinaator, programmikoostaja
siiri.haidma@poff.ee
+372 5559 6346

Greetel Kala

Greetel Kala

Turunduse ja kommunikatsiooni koordinaatori assistent
greetel.kala@poff.ee

Marianne Ots

Marianne Ots

Tõlgete koordinaator

PÖFF Tartu

Kristiina Reidolv

Kristiina Reidolv

PÖFF Tartu peakorraldaja
kristiina.reidolv@poff.ee
+372 552 5258

Inga Koppel

Inga Koppel

PÖFF Tartu ürituste korraldaja
inga@lmk.ee
+372 503 9971

Aurelia Aasa

Aurelia Aasa

PÖFF Tartu kommunikatsioon
aurelia.aasa@poff.ee
+3725 568 1287

Emma Pipi Penelope Visnap

Emma Pipi Penelope Visnap

PÖFF Tartu assistent
emmapipiv@gmail.com
+3725 809 0363

Oskar Kobar

Oskar Kobar

PÖFF Tartu tehnik
oskar.kobar@gmail.com
+3725 595 4065

Mihkel Salk

Mihkel Salk

PÖFF Tartu projektsionist
mihkel@elektriteater.ee
+372 5563 9829

Rasmus Rääk

Rasmus Rääk

PÖFF Tartu projektsionist
rasmus@elektriteater.ee
+372 5347 6565

Siim Angerpikk

Siim Angerpikk

PÖFF Tartu projektsionist
siim@elektriteater.ee
+372 5594 6473

Andres Kauts

Andres Kauts

PÖFF Tartu projektsionist
andres@elektriteater.ee
+372 5373 8759

Evelina Nõmme

Evelina Nõmme

Elektriteatri kommunikatsioonijuht
evelina@elektriteater.ee
+372 5841 4065

Elo Vilks

Elo Vilks

Elektriteatri programmijuht
elo@elektriteater.ee
+372 553 2785

KinoFF

Jana Budkovskaja

Jana Budkovskaja

KINOFF projektijuht
jana.budkovskaja@poff.ee
+372 525 8066

Darja Saar

Darja Saar

KINOFF programmikoostaja
darja.saar@poff.ee
+372 5883 7180