PÖFFi meeskond

Administratsioon

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Festivali direktor, juhatuse liige
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Administratiivjuht, juhatuse liige
mikk@poff.ee
+372 5300 2617

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Finantsjuht
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Büroojuht, saatkondade ja kultuuriinstituutide koordinaator
mariliis.parve@poff.ee
+372 507 0980

Programm

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Programmijuht
tiina.lokk@poff.ee

Joanna Kalm

Joanna Kalm

Programmikoordinaator
joanna.kalm@poff.ee

Simona Stenberg

Simona Stenberg

Programmikoordinaator
simona.stenberg@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Programmikoostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Programmi „Öised värinad" kuraator
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Debüütfilmide võistlusprogrammi kuraator
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Programmi doc@PÖFF kuraator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Christoph Gröner

Christoph Gröner

Programmikoostaja
christoph.groener@filmfest-muenchen.de

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Programmikoostaja
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

Programmikoostaja
elise.eimre@poff.ee
+372 5841 4828

Antonio Cesar Leite Bordallo

Antonio Cesar Leite Bordallo

Programmikoostaja
antonio.bordallo@poff.ee

Javier Garcia Puerto

Javier Garcia Puerto

Võistlusprogrammi „Põhjusega mässajad" kuraator
javiergarcia.puerto@poff.ee

Intishal Al-Timimi

Intishal Al-Timimi

Programmikoostaja
intishal.al.timimi@poff.ee

Eleonora Granata Jenkinson

Eleonora Granata Jenkinson

Programmikoostaja
eleonora.granata@poff.ee

Giovanna Fulvi

Giovanna Fulvi

Programmikoostaja
giovanna.fulvi@poff.ee

Anna Arutyunova

Anna Arutyunova

Programmikoostaja
anna.arutyunova@poff.ee

Edvinas Pukšta

Edvinas Pukšta

Balti filmi võistlusprogrammi kuraator
edvinas.puksta@poff.ee

Dorota Lech

Dorota Lech

Programmikoostaja
dorota.lech@poff.ee

Mihkel Möölman

Mihkel Möölman

Programmikoostaja

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Programmikoostaja
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Nikolaj Nikitin

Nikolaj Nikitin

Võistlusprogrammi „Kriitikute valik" kuraator
nikolaj.nikitin@poff.ee

Semira Hedayati

Semira Hedayati

Programmikoostaja
semira.hedayati@poff.ee

Malaika Bova

Malaika Bova

Programmikoostaja
malaika.bova@poff.ee

Tiiu Marie Kraut

Tiiu Marie Kraut

Filmitõlgete koordinaator
tiiu.kraut@poff.ee
+372 506 4829

Turundus ja kommunikatsioon, partnersuhted

Maria Plees

Maria Plees

Turundusjuht
maria.plees@poff.ee
+372 5660 6236

William Smith

William Smith

Pressi- ja kommunikatsioonijuht

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Partnersuhete juht
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Maarja Kalmre

Maarja Kalmre

Turunduskoordinaator
maarja.kalmre@poff.ee

Karmen Korjus

Karmen Korjus

Turunduskoordinaator
karmen.korjus@poff.ee

Eliisa Pass

Eliisa Pass

Pressikoordinaator
eliisa.pass@poff.ee
+372 554 7339

Jaana Kalinistova

Jaana Kalinistova

Venekeelse kommunikatsiooni koordinaator
jaana.kalinistova@poff.ee
+372 5664 4650

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFFi uudiste toimetaja
elise.jagomagi@poff.ee
+372 5841 4828

Aleksander Tali

Aleksander Tali

Videokunstnik

Ana Victoria Falcon Araujo

Ana Victoria Falcon Araujo

Sotsiaalmeedia koordinaator
ana.falcon@poff.ee

Aliis Tops

Aliis Tops

Instagrami koordinaator

Gerttu Kaunismaa

Gerttu Kaunismaa

Instagrami sisulooja

Saara Mildeberg

Saara Mildeberg

Fotograafide koordinaator
saara.mildeberg@poff.ee

Kätlin Palmsalu

Kätlin Palmsalu

PÖFF TV produtsent
katlin.palmsalu@poff.ee
+372 5554 8895

Silver Saarkoppel

Silver Saarkoppel

PÖFF TV režissöör

Hannes Aava

Hannes Aava

PÖFFi pargi koordinaator
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Helmet  Raja

Helmet Raja

Kujundustööd

Üritused

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Ürituste peaprodutsent
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Sten Pedari

Sten Pedari

Ürituste produtsent
sten.pedari@poff.ee
372 5669 5151

Hanna-Stina Vahimets

Hanna-Stina Vahimets

"PÖFF soovitab A-LIST" projektijuht
hannastina.vahimets@gmail.com
+372 501 7630

Produktsioon

Olari Oja

Olari Oja

Produktsiooni juht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Uku Talmar

Uku Talmar

Produktsiooni koordinaator
uku.talmar@poff.ee
+372 5697 5509

Kairi Mändla

Kairi Mändla

Festivali kunstnik
kairi.mandla@poff.ee

Matilde Matvere

Matilde Matvere

Black Carpeti produtsent
matilde.matvere@poff.ee

Roman Puiestik

Roman Puiestik

IT-juht
roman.puiestik@poff.ee
+372 5883 8238

Henri Pill

Henri Pill

IT-koordinaator
henri.pill@poff.ee
+372 5699 7298

Kristjan Roogsoo

Kristjan Roogsoo

IT-konsultant
kristjan.roogsoo@poff.ee

Monika Tulit

Monika Tulit

Ehituste koordinaator
monika.tulit@poff.ee

Tormi Torop

Tormi Torop

Produktsiooni assistent
tormi.torop@poff.ee

Evelin Lõokene

Evelin Lõokene

Produktsiooni assistent
evelin.lookene@poff.ee

Filmilabor ja kinod

Liisi Mölder

Liisi Mölder

Digitaalse kino juht
liisi.molder@poff.ee
+372 5900 7620

Patrick Antonjuk

Patrick Antonjuk

Filmilabori koordinaator
patrick.antonjuk@poff.ee

Keili Veinberg

Keili Veinberg

Filmilabori assistent

Brit Maria Tael

Brit Maria Tael

Filmilabori tehnik

Eliis Paas

Eliis Paas

Filmilabori tehnik

Roland Abel

Roland Abel

Filmilabori tehnik

Helo  Irik

Helo Irik

Subtiitrite koordinaator
helo.irik@poff.ee

Mihkel Salk

Mihkel Salk

Peaprojektsionist
mihkel.salk@poff.ee

Kadri Ligi

Kadri Ligi

Projektsionist

Andreas Jõesaar

Andreas Jõesaar

Projektsionist

Greetel Kala

Greetel Kala

Projektsionist

Inge Loore Jaanson

Inge Loore Jaanson

Projektsionist

Marie Unt

Marie Unt

Projektsionist

Ergo Pajuväli

Ergo Pajuväli

Kinode tehniline koordinaator

Akky Lippo

Akky Lippo

Filmide logistik
akky.lippo@poff.ee

Tiit Taimla

Tiit Taimla

KinoFFi tehniline koordinaator
tiit.taimla@poff.ee

Külalised

Anleena Liivango

Anleena Liivango

Külaliste osakonna juht
anleena.liivango@poff.ee
+372 5805 6535

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Filmikülaliste koordinaator
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Eva Johanna Mallene

Eva Johanna Mallene

Filmikülaliste koordinaator
eva.mallene@poff.ee
+372 5629 7476

Rando Aljas

Rando Aljas

Filmikülaliste koordinaator
rando.aljas@poff.ee
+372 5818 0993

Mari-Mai Lepik

Mari-Mai Lepik

Q&A koordinaator
marimai.lepik@poff.ee
+447 91765 5080

Madis Voitk

Madis Voitk

Külalissaatjate koordinaator
madis.voitk@poff.ee

Logistika

Siim Vahter

Siim Vahter

Logistikajuht
siim.vahter@poff.ee
+372 5598 1000

Andrei Višnevski

Andrei Višnevski

Rahvusvahelise filmilogistika koordinaator
andrei.visnevski@poff.ee
+372 528 3899

Raido Jaan Rei

Raido Jaan Rei

Külaliste logistik

Hendri Parrol

Hendri Parrol

Külaliste logistik
hendri.parrol@poff.ee
+372 5190 6255

Piletimüük ja info

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Piletimüügi juht, arenduse projektijuht
jaan.leppik@poff.ee
+372 5563 3213

Sten Otsmaa

Sten Otsmaa

Piletimüügi koordinaator
sten.otsmaa@poff.ee
+372 5326 7157

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Vabatahtlike koordinaator
sandra.luhtein@poff.ee

Tiina Tartes

Tiina Tartes

Piletimüügi assistent
tiina.tartes@poff.ee
+372 5192 5185

Marianne Helena Rammo

Marianne Helena Rammo

Piletimüügi assistent
marianne.rammo@poff.ee

Ingel Iris Tofert

Ingel Iris Tofert

Piletikontrollijate koordinaator
ingel.tofert@poff.ee

Sofia Mihhaljova

Sofia Mihhaljova

Infojuht
sofia.mihhaljova@poff.ee
+372 5699 5950

Jette Karmin

Jette Karmin

Infosüsteemi projektijuht
jette.karmin@poff.ee
+372 558 5858

Triinu Reigo

Triinu Reigo

Kodulehe toimetaja
triinu.reigo@poff.ee

Industry@Tallinn & Baltic Event

Marge Liiske

Marge Liiske

Industry@Tallinn & Baltic Event juht
marge.liiske@poff.ee
+372 514 8134

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
tiina.lokk@poff.ee

Egle Loor

Egle Loor

Industry@Tallinn & Baltic Event kommunikatsiooni koordinaator
industrycommunications@poff.ee
+372 5690 6376

Mirjam Teiss

Mirjam Teiss

Industry@Tallinn & Baltic Event turunduse koordinaator
mirjam.teiss@poff.ee

Sten-Kristian Saluveer

Sten-Kristian Saluveer

European Film Forum Tallinn kuraator

Michael Pärt (1)

Michael Pärt (1)

Music Meets Film kuraator

Karlo Funk

Karlo Funk

European Genre Forum projektijuht

Leana Jalukse

Leana Jalukse

Baltic Event kaastootmisturu juht

Riina Sildos

Riina Sildos

MTÜ BE juhatuse liige

Anu Ernits

Anu Ernits

MEDIA lounge koordinaator

Maria Ulfsak

Maria Ulfsak

Baltic Event Works in Progress juht

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Black Night Starsi juht
Clandsberger5@gmail.com

Kristin Uusna

Kristin Uusna

Black Nights Stars projektijuht
kristin.uusna@poff.ee
+372 5822 9833

Elise Jagomägi

Elise Jagomägi

PÖFF Black Room projektijuht

Kätlin Kaganovitš

Kätlin Kaganovitš

European Genre Forum Tallinn koordinaator

Jevgeni Supin

Jevgeni Supin

TV Beats foorumi ja töötubade koordinaator

Kati Remmelkoor

Kati Remmelkoor

Eriürituste koordinaator

Janeli Sundja

Janeli Sundja

Industry@Tallinn külaliste koordinaator

Argo Vals

Argo Vals

Music Meets Film projektijuht
argo.vals@poff.ee

Sigrid  Saaremets

Sigrid Saaremets

Industry@Tallinn külaliste koordinaator

Greete-Liis Põder

Greete-Liis Põder

Discovery Campus turunduse ja kommunikatsiooni koordinaator
greeteliis.poder@poff.ee

Noorte- ja lastefilmide festival Just Film

Mikk Granström

Mikk Granström

Just Filmi programmi juht
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Johanna-Stina Idla

Johanna-Stina Idla

Just Filmi programmikoordinaator
justfilmcoordinator@poff.ee
+372 5620 8051

Epp Kõuhkna

Epp Kõuhkna

Sponsorsuhete koordinaator
epp.kouhkna@poff.ee
+372 5345 7935

Marleen Nurm

Marleen Nurm

Turunduskoordinaator
marleen.nurm@poff.ee
+372 5347 6362

Laura Laas

Laura Laas

Turunduskoordinaator
laura.laas@poff.ee
+372 5837 5768

Mirel Mesila

Mirel Mesila

Projektikoordinaator
mirel.mesila@poff.ee

Kärt Väinola

Kärt Väinola

Programmikoostaja, WiP ja külaliste koordinaator
kart.vainola@poff.ee

Martina Tramberg

Martina Tramberg

Väliskommunikatsiooni koordinaator
martinatramberg@gmail.com

Riina Ries

Riina Ries

Žüriide ja külaliste koordinaator
riina.ries@poff.ee

Mihkel Ulk

Mihkel Ulk

Programmikoostaja

Peeter Kormašov

Peeter Kormašov

Programmikoostaja

Oliver Põder

Oliver Põder

Programmikoostaja

Helena Maarja Tarro

Helena Maarja Tarro

Programmikoostaja

Jan Joonas Pevkur

Jan Joonas Pevkur

Programmikoostaja

Lühifilmide ja animatsiooni festival PÖFF Shorts

Grete Nellis

Grete Nellis

PÖFF Shorts festivali juht
grete.nellis@poff.ee
+372 5552 7407

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Vassilis Kroustallis

Vassilis Kroustallis

Animatsioonide programmi juht
vassilis.kroustallis@poff.ee
+372 5685 8350

Heinrich Sepp

Heinrich Sepp

Turunduse ja kommunikatsiooni koordinaator
heinrich.sepp@poff.ee
+372 5656 5599

Siiri Häidma

Siiri Häidma

Külaliste koordinaator, programmikoostaja
siiri.haidma@poff.ee
+372 5559 6346

Joni Männistö

Joni Männistö

Programmikoostaja

Kamila Kučíková

Kamila Kučíková

Programmikoostaja

Tara Karajica

Tara Karajica

Programmikoostaja

Arolin Raudva

Arolin Raudva

Programmikoostaja

Žulijens Nuhums Kulibali

Žulijens Nuhums Kulibali

Programmikoostaja

Rabbe Sandström

Rabbe Sandström

Programmikoostaja

Maaja Hallik

Maaja Hallik

Programmikoostaja

Ieva Šukytė

Ieva Šukytė

Programmikoostaja

Dace Čaure

Dace Čaure

Programmikoostaja

Sofia Mihhaljova

Sofia Mihhaljova

Programmikoostaja

Kadri Naanu

Kadri Naanu

Programmikoostaja

Vanessa Vorteil

Vanessa Vorteil

Programmikoostaja

Triin Soone

Triin Soone

Programmikoostaja

Ulla Saar

Ulla Saar

Programmikoostaja

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Programmikoordinaator
programme.shorts@poff.ee
+372 507 0980

Monika Tomingas

Monika Tomingas

Eriürituste produtsent
monika.tomingas@poff.ee
+372 5349 4174

Nadya Prakhova

Nadya Prakhova

Monteerija

Marianne Ots

Marianne Ots

Tõlgete koordinaator

PÖFF Tartu

Mirjam Võsaste

Mirjam Võsaste

PÖFF Tartu juht
mirjam.vosaste@poff.ee
+372 5816 2657

Rasmus Rääk

Rasmus Rääk

Elektriteatri programmijuht
rasmus@elektriteater.ee
+372 5347 6565

Tiina Pitk

Tiina Pitk

Elektriteatri kommunikatsioonijuht
tiina@elektriteater.ee
+372 5805 4216

Helis Truu

Helis Truu

Turunduskoordinaator
helis.truu@poff.ee

Pirje Õunpuu

Pirje Õunpuu

Piletimüügi koordinaator ja assistent
pirje.ounpuu@poff.ee

Oskar Kobar

Oskar Kobar

PÖFF Tartu tehnik, projektsionist
oskar.kobar@gmail.com
+3725 595 4065

Siim Angerpikk

Siim Angerpikk

PÖFF Tartu projektsionist
siim@elektriteater.ee
+372 5594 6473

Andres Kauts

Andres Kauts

PÖFF Tartu projektsionist
andres@elektriteater.ee
+372 5373 8759

Paavo Mardi

Paavo Mardi

PÖFF Tartu projektsionist

Anne Mirjam Kraav

Anne Mirjam Kraav

PÖFF Tartu projektsionist

Linda Maria Saar

Linda Maria Saar

PÖFF Tartu projektsionist

Aleks Käämer

Aleks Käämer

PÖFF Tartu projektsionist

Anu Jaagosild

Anu Jaagosild

PÖFF Tartu projektsionist

KinoFF

Jana Budkovskaja

Jana Budkovskaja

KinoFF projektijuht
jana.budkovskaja@poff.ee
+372 525 8066

Natalja Matšenene

Natalja Matšenene

KinoFF programmijuht
natalja.matsenene@poff.ee