PÖFF : 2021 : BNFF

Laetakse...

Rebels With Their Shorts 2
Virtuaalsaal Veebikino

Rebels With Their Shorts 2

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Tomek Popakul, Marko Tadic, Paisley Valentine Walsh, Svetislav Dragomirović, Mohammadreza Mayghani, David Kennedy, Ruby Baker
Riik
Poola, Horvaatia, Ühendkuningriik, Serbia, Iraan, USA
Shorts anima võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Pernille Kjaer, Adrian Dexter, Špela Čadež, Claire Sichez, Urška Djukić, Marta Pajek
Riik
Prantsusmaa, Taani, Sloveenia, Saksamaa, Poola, Kanada
Shorts anima võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Milos Tomic, Varya Yakovleva, Malte Stein, Joe Hsieh, Marine Blin, Mathilde Parquet, Joanna Quinn
Riik
Sloveenia, Venemaa, Saksamaa, Taivan, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Kanada
Shorts lasteanima võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Petr Mischinger, Inès Bernard-Espina, Mélody Boulissière, Clémentine Campos, Chen Yang, Marcel Barelli, Joana Toste, Seung-bae Jeon
Riik
Tšehhi, Prantsusmaa, Saksamaa, Šveits, Portugal, Lõuna-Korea
Shorts lasteanima võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Kaisa Penttilä, Eric Montchaud, Nicolas Hu
Riik
Soome, Prantsusmaa
Shorts anima võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Mahboobeh Kalaee, Daniel Benjamin Gray, Nicolas Keppens, Carolina Sandvik, Hugo Covarrubias, Michalina Musialik
Riik
Iraan, Prantsusmaa, Ungari, Kanada, Belgia, Holland, Rootsi, Tšiili, Poola
Shorts anima võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts anima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Leonid Shmelkov, Yoriko Mizushiri, JANG Nari, Pieter Coudyzer, Alisa Temchenko, Michelle and Uri Kranot
Riik
Venemaa, Prantsusmaa, Jaapan, Lõuna-Korea, Belgia, Taani, Kanada
Shorts lasteanima võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lasteanima võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Anima võistlusprogramm
Režissöör
Uri Lotan, Edoardo Natoli, Guillaume Lorin
Riik
Iisrael, Itaalia, Prantsusmaa, Šveits
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Assel Aushakimova, Lucia Lorè, Max Kerkhoff, Manolis Mavris, Sarah Arnold, Ivete Lucas, Patrick Bresnan
Riik
Kasahstan, Itaalia, Saksamaa, Kreeka, Prantsusmaa, USA, Eesti
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Jovi LEE Yi-shan, Noelia R. Deza, Marija Apcevska, Laura Weissenberger, Ella Jones
Riik
Taivan, Hispaania, Põhja-Makedoonia, Austria, Ühendkuningriik
Rebels With Their Shorts 1
Virtuaalsaal Veebikino

Rebels With Their Shorts 1

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Sasha Svirsky, Yorgos Tzikas, Petersen Vargas, Yoakim Bélanger, Ana Moreira, Faeze Karimpour, Ian Killick
Riik
Venemaa, Kreeka, Filipiinid, Kanada, Portugal, Prantsusmaa, Ühendkuningriik
Vitamiinilaks
Virtuaalsaal Veebikino

Vitamiinilaks

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Laurent Paillot, Simon Ellis, Gottfried Mentor, Lauri Haukkamaa, Prakhar Shukla, Shayan Shukla, Sion Thomas, Jure Dostal, Taylor Olson, Vanja Victor Kabir Tognola, Jaume Maneja Ossó, Danny Coolahan, Alexandre Lefebvre
Riik
Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa, Soome, Taani, Sloveenia, Kanada, Šveits, Hispaania, Austraalia
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Agnieszka Nowosielska, Lana Bregar, Barbara Lervig, Wisarut Sriputsomboon, Sophy Romvari
Riik
Poola, Sloveenia, Fääri Saared, Taimaa, Kanada
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 2

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Gardar Thor Thorkelsson, Camille Tricaud, Franziska Unger, Bruno Gradaschi, Ville Koskinen, Ida-Maria Olva
Riik
Ühendkuningriik, Saksamaa, Argentiina, Eesti, Soome
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 3

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Leonardo Martinelli, Ben Voit, Mathias Seebacher, Lisa Sallustio
Riik
Brasiilia, Saksamaa, Austria, Prantsusmaa
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 4

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Mohammad Reza Rasouli, Jelena Vujović, Anna Sobolevska, Alexandru Mironescu, Kay Niuyue Zhang
Riik
Austria, Šveits, Ukraina, Rumeenia, Hiina, USA
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Rosso, Kaspar Ainelo, Ruslan Mironov, Silver Õun, Martinus Klemet, Raoul Kirsima
Riik
Eesti
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm 5

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: lühifilm
Režissöör
Minsho Limbu, Théo Degen, Arctic Qu, Yinghai Hu, Findlay Brown
Riik
Nepal, Belgia, Austraalia, Hiina, Kanada
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 2

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Ülo Pikkov, Daria Litvichenko, Eeva Mägi, Volia Chajkouskaya, Kaire Russ, Laura Liventaal
Riik
Eesti
Animeeritud rännakud: noateral
Virtuaalsaal Veebikino

Animeeritud rännakud: noateral

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Edmunds Jansons, Yann Chapotel, Morrie Tan Shu Zhen, Reza Riahi, Anna Paděrová, Ewa Smyk, Subarna D, Marie Larrivé
Riik
Läti, Prantsusmaa, Singapur, Tšehhi, Ühendkuningriik, India
Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid
Virtuaalsaal Veebikino

Animeeritud tegelikkus - lühidokumentaalid

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Olivia Martin-McGuire, Georges Schwizgebel, Carlos Gómez Salamanca, Yiorgos Tsangaris, Yanis Belaid, Eliott Benard, Nicolas Mayeur, Etienne Moulin, Hadrien Pinot, Lisa Vicente, Philippine Singer, Alice Letailleur, Christian Wittmoser, Zuniel Kim, YiYangSun, Virgil Widrich, Oskar Salomonowitz, Marko Djeska
Riik
Prantsusmaa, Austraalia, Šveits, Colombia, Küpros, Saksamaa, Hiina, Austria, Horvaatia, Portugal
Black Nights Comedy
Virtuaalsaal Veebikino

Black Nights Comedy

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Carlos Segundo, Veneta Androva, Solmund MacPherson, Adam Long, Adam Peterson, Simon Schnellmann, Big Red Button, Sergey Tselikov
Riik
Prantsusmaa, Saksamaa, Kanada, USA, Ühendkuningriik, Venemaa
Sildade vahel - lühidokumentaalid 1
Virtuaalsaal Veebikino

Sildade vahel - lühidokumentaalid 1

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Omer Daida, Gosia Juszczak, Sebastian Mulder
Riik
Iisrael, Hispaania, Holland
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts New Talents võistlusprogramm: anima 1

Programm
Shorts New Talents võistlusprogramm: anima
Režissöör
Éva Darabos, Anastasiya Lisovets, Roel Van Beek, Diana Cam Van Nguyen, Viktorie Štěpánová, Juliette Laboria, Réka Anna Szakály, Chaerin Im, Azevedo Andrade Natália, Yuanqing CAI, Nathan CRABOT, Houzhi HUANG, Mikolaj JANIW, Mandimby LEBON, Théo TRAN NGOC
Riik
Ungari, Venemaa, Ühendkuningriik, Tšehhi, Slovakkia, Prantsusmaa, Saksamaa, Lõuna-Korea, USA
Tantsufilmid: kehaline kõnelemine
Virtuaalsaal Veebikino

Tantsufilmid: kehaline kõnelemine

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Apostolos Nikolaidis, Sam Asaert, Jacopo Greco D'alceo, Lenne Chai, ScRach MarcS, Fotis Skourletis, NONO, Michael Fetter Nathansky
Riik
Kreeka, Belgia, Prantsusmaa, Singapur, Ühendkuningriik, Saksamaa
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 1

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Katrin Tegova, Eeva Mägi, Ragne Mandri, Sofia Afonasina, Oliver Remma, Leeni Linna
Riik
Eesti
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts Rahvuslik võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Rahvuslik võistlusprogramm
Režissöör
Jonas Taul, Teresa Juksaar, Morten Tšinakov, Lucija Mrzljak, Rūdolfs Anže, Robert Raska Ly
Riik
Eesti
Fookuses: seitse aastat Ungaris
Virtuaalsaal Veebikino

Fookuses: seitse aastat Ungaris

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Péter Vácz, Réka Bucsi, Borbála Zétényi, Zsuzsanna Kreif, Nadja Andrasev, Anna Katalin Lovrity, Olivér Hegyi, Flóra Anna Buda
Riik
Ungari
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 5

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Radu Jude, Joanne Delachair, Zoé Arene, Isamu Hirabayashi, Nick Blake, Yi Tang
Riik
Rumeenia, Prantsusmaa, Belgia, Jaapan, Ühendkuningriik, Hong Kong
Late Night Love
Virtuaalsaal Veebikino

Late Night Love

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Simon Maria Kubiena, Mélanie Robert-Tourneur, Benjamin Belloir, Renee Zhan, Guillaume Scaillet, Domenico Distilo
Riik
Austria, Belgia, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Saksamaa
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 3

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Víctor Moreno, Nora Longatti, Ross White, Tom Berkeley, Lauri Niemelä, Pablo Serret de Ena
Riik
Hispaania, Šveits, Ühendkuningriik, Eesti, Taani
Late Night Sci-Fi
Virtuaalsaal Veebikino

Late Night Sci-Fi

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Louis Reifenauer, Thanasis Tsimpinis, Adrian Replanski, Igor Drljača, BAKER KARIM, Akinola Davies, Eric Pumphrey
Riik
Belgia, Kreeka, Prantsusmaa, Kanada, Rootsi, Ühendkuningriik, USA
Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4
Virtuaalsaal Veebikino

Shorts lühifilmi võistlusprogramm 4

Programm
Shorts Lühifilmi võistlusprogramm
Režissöör
Elvira Lind, Haukur Björgvinsson, Gergő V. Nagy, Danech San, Nash Edgerton
Riik
USA, Island, Ungari, Kambodža, Austraalia
Väikesed luupainajad: Best of MIFF
Virtuaalsaal Veebikino

Väikesed luupainajad: Best of MIFF

Programm
Shorts Panoraam
Režissöör
Gustav Egersted & Johan Tappert, Danny Gibbons, Alex Scott, Gustav Egerstedt, Ilya Plyusnin, Thomas Soulignac, Anders Elsrud Hultgreen
Riik
Rootsi, Ühendkuningriik, Venemaa, Prantsusmaa, Norra
Kesköö hullus
Virtuaalsaal Veebikino

Kesköö hullus

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Grégoire DE BERNOUIS, Jawed BOUDAOUD, Simon CADILHAC, Hélène LEDEVIN, 박유선, Katarzyna Miechowicz, Kajika Aki Ferrazzini, Elena Felici, David Daenemark, Hee-yoon Hahm, Daria Kopiec, Tae-woo Kim, Mauro Luis, Marcos Sánchez
Riik
Prantsusmaa, Lõuna-Korea, Poola, Taani, Tšehhi, Hispaania, Tšiili
Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2
Virtuaalsaal Veebikino

Maailmad taskutes - lühidokumentaalid 2

Programm
Doc@Shorts
Režissöör
Hilarija Laura Ločmele, Daria Turetski, Fernando Souza, Pablo Curto, Eliane Esther Bots
Riik
Läti, Iisrael, Jaapan, Holland
Kväärsõlmed
Virtuaalsaal Veebikino

Kväärsõlmed

Programm
Shorts Alternatiivid
Režissöör
Martín Delfino Guevara, Dina Indykh, Tal Meshulam, Shelly Salem, Eden Dolev, Omran Tlalka, Raz Negev, Dor Kaplan, Michael Jacob, Neomi Hazan, Liat Meik, Miguel Parra, Katarina Rešek Kukla, Hakim Mao, Cloudy Rhodes
Riik
Hispaania, Iisrael, Sloveenia, Prantsusmaa, Austraalia
Vanem
Virtuaalsaal Veebikino

Vanem

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Kinoffi Põhiprogramm, Lapse õiguste programm
Režissöör
Vlad Furman
Riik
Venemaa
Diiler
Virtuaalsaal Veebikino

Diiler

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Jeroen Perceval
Riik
Belgia
Busteri võlumaailm
Virtuaalsaal Veebikino

Busteri võlumaailm

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm
Režissöör
Martin Miehe-Renard
Riik
Taani
Vanad head ajad
Virtuaalsaal Veebikino

Vanad head ajad

Programm
Lapse õiguste programm, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Konrad Aksinowicz
Riik
Poola
Üüriline
Virtuaalsaal Veebikino

Üüriline

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Sushrut Jain
Riik
India, USA
Perekond
Virtuaalsaal Veebikino

Perekond

Programm
Lapse õiguste programm
Režissöör
Fred Baillif
Riik
Šveits
Simm Nööp ja Metsik 13
Virtuaalsaal Veebikino

Simm Nööp ja Metsik 13

Programm
Lastefilmide programm
Režissöör
Dennis Gansel
Riik
Saksamaa
#noorfilmitegija 1
Virtuaalsaal Veebikino

#noorfilmitegija 1

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Nikita Fatejev, Eero Lõhmus, Grete Kaio, Mia Jakobson, Nikita Duško, Ako Allik
Riik
Eesti
Jooksus
Virtuaalsaal Veebikino

Jooksus

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Andrius Blaževičius
Riik
Leedu, Tšehhi
Tuleviku lapsed
Virtuaalsaal Veebikino

Tuleviku lapsed

Programm
Teadus360°
Režissöör
Franz Böhm
Riik
Saksamaa
#noorfilmitegija 2
Virtuaalsaal Veebikino

#noorfilmitegija 2

Programm
#noorfilmitegija
Režissöör
Teodor Noor, Frida Noor, Pauliina Luure, Franz Joseph Sinimäe, Eva Matilda Utsal, Aleks Moppel, Artjom Amosov, Mihkel Paumverk, Kira Nemirovitš-Dantšenko
Riik
Eesti
Aasta enne suurt sõda
Virtuaalsaal Veebikino

Aasta enne suurt sõda

Programm
Balti filmi võistlusprogramm
Režissöör
Dāvis Sīmanis
Riik
Läti, Leedu, Tšehhi
Teistsugused inimsööjad
Virtuaalsaal Veebikino

Teistsugused inimsööjad

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm
Režissöör
Francesco Sossai
Riik
Saksamaa
Karjaimmuunsus
Virtuaalsaal Veebikino

Karjaimmuunsus

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Adilkhan Yerzhanov
Riik
Kasahstan, Prantsusmaa
Ütle, kes on sinu sõbrad
Virtuaalsaal Veebikino

Ütle, kes on sinu sõbrad

Programm
Põhivõistlusprogramm
Režissöör
Emre Erdoğdu
Riik
Türgi
Armas Thomas
Virtuaalsaal Veebikino

Armas Thomas

Programm
Põhivõistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Andreas Kleinert
Riik
Saksamaa
Ennekuulmatu
Virtuaalsaal Veebikino

Ennekuulmatu

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Masaaki Kudo
Riik
Jaapan
Ööliblikad
Virtuaalsaal Veebikino

Ööliblikad

Programm
Põhjusega mässajad
Režissöör
Piotr Stasik
Riik
Poola
Blokaadipäevik
Virtuaalsaal Veebikino

Blokaadipäevik

Programm
Värsked hoovused, Kinoffi Põhiprogramm
Režissöör
Andrey Zaytsev
Riik
Venemaa
Viimane 'Kallis Bulgaaria'
Virtuaalsaal Veebikino

Viimane 'Kallis Bulgaaria'

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Fedorchenko
Riik
Venemaa
Südametunnistus
Virtuaalsaal Veebikino

Südametunnistus

Programm
Kinoffi Põhiprogramm, Värsked hoovused
Režissöör
Aleksey Kozlov
Riik
Venemaa
Kõigest poogen
Virtuaalsaal Veebikino

Kõigest poogen

Programm
Värsked hoovused
Režissöör
Julie Lecoustre, Emmanuel Marre
Riik
Prantsusmaa, Belgia
Sõja sosinad
Virtuaalsaal Veebikino

Sõja sosinad

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Florian Hoffmann
Riik
Saksamaa
Veriapelsinid
Virtuaalsaal Veebikino

Veriapelsinid

Programm
Öised värinad
Režissöör
Jean-Christophe Meurisse
Riik
Prantsusmaa
Kõik hinnas
Virtuaalsaal Veebikino

Kõik hinnas

Programm
Doc@PÖFF
Režissöör
Volkan Üce
Riik
Belgia
Ivie nagu Ivie
Virtuaalsaal Veebikino

Ivie nagu Ivie

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Sarah Blaßkiewitz
Riik
Saksamaa
Varjude tund
Virtuaalsaal Veebikino

Varjude tund

Programm
Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film, Põhjusega mässajad
Režissöör
Benjamin Martins
Riik
Saksamaa
Viimane hukkamine
Virtuaalsaal Veebikino

Viimane hukkamine

Programm
Värsked hoovused, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Franziska Stünkel
Riik
Saksamaa
Härra Bachmann ja tema klass
Virtuaalsaal Veebikino

Härra Bachmann ja tema klass

Programm
Doc@PÖFF, Goethe Instituut esitleb: Uus Saksa film
Režissöör
Maria Speth
Riik
Saksamaa