PÖFF otsib vabatahtlikke
Uudis
Päevatoimetaja

Poleks vabatahtlikke, poleks ka Pimedate Ööde filmifestivali. Nii lihtne see ongi. Ka sel aastal ootab PÖFF endale appi kõiki neid, kes on valmis panustama ühe Põhja-Euroopa suurima filmiürituse korraldamisse.

Meil on pakkuda ameteid piletimüüjatest külaliste saatjateni ja autojuhtidest fotograafideni – rohkem kui kümnest valdkonnast. Kõik abilised läbivad põhjaliku koolituse.

Vastutasuks saab vabatahtlik vaadata tasuta PÖFFi filme ja kasutada ainult festivalil kehtivaid ja huntidele mõeldud soodustusi, sh lõunatamisel jne. Korraldame ka spetsiaalseid kinoõhtuid ja koosviibimisi.

Kokku ootame endaga liituma 450 vabatahtlikku Tallinnas ja Tartus (PÖFF, PÖFF Tartu, Just Film, PÖFF Shorts, Industry@Tallinn & Baltic Event), aga ka Narvas, Kohtla-Järvel ja Jõhvis, kus toimub PÖFFi harufestival Kinoff.

Loe meie vabatahtlike lugusid siit!

PÖFF27 vabatahtlike üldregistreerimine on lõppenud, kuid kui oled meiega liitumisest huvitatud, siis pane end kirja siin.

Alates 2019. aastast kannab Pimedate Ööde filmifestival ka vabatahtliku sõbra märki, millega tunnustatakse organisatsioone, kes on silma paistnud vabatahtlike kaasamise ja nendega tegelemise kõrge professionaalse taseme poolest.

PÖFF toimub tänavu tavapärasest nädala võrra varem, 3.–19. novembrini.

Lisainfo:
Sandra Laura Luhtein
vabatahtlike koordinaator
sandra.luhtein@poff.ee

Tänu PÖFFi uudiskirjadele oled kõige kiiremini kursis festivali info ja plaanidega - telli siit!

POFF_vabatahtlikud_kollaaz