PÖFF otsib vabatahtlikke
Uudis
Maria Plees

Poleks vabatahtlikke, poleks ka Pimedate Ööde filmifestivali. Nii lihtne see ongi. Ka sel aastal ootab PÖFF endale appi kõiki neid, kes on valmis panustama ühe Põhja-Euroopa suurima filmiürituse korraldamisse.

Ameteid on pakkuda piletimüüjatest külaliste saatjateni ja autojuhtidest fotograafideni – rohkem kui kümnest valdkonnast. Kõik abilised läbivad põhjaliku koolituse.

Vastutasuks saab vabatahtlik vaadata PÖFFi filme ja kasutada mitmesuguseid ainult festivalil kehtivaid soodustusi, sh lõunatamisel. Vastavalt sellele, mida festivaliaeg kaasa toob (kas kehtivad COVID-19 piirangud) korraldame ka spetsiaalseid kinoõhtuid ja koosviibimisi.

Kokku ootame endaga liituma 400 vabatahtlikku Tallinnas ja Tartus, aga ka Narvas, Kohtla-Järvel ja Jõhvis, kus toimub PÖFFi harufestival KinoFF.

Loe vabatahtlike lugusid.

Vabatahtlikuks saab ennast registreerida siin.

Tähtaeg on 25. september.

Alates 2019. aastast kannab Pimedate Ööde filmifestival ka vabatahtliku sõbra märki, millega tunnustatakse organisatsioone, kes on silma paistnud vabatahtlike kaasamise ja nendega tegelemise kõrge professionaalse taseme poolest.

Pimedate Ööde filmifestival leiab tänavu aset 11.–27. novembrini.

Lisainfo:

Sandra Laura Luhtein
vabatahtlike koordinaator
sandra.luhtein@poff.ee

POFF_vabatahtlikud_kollaaz