Maailma esilinastus

Tööintervjuu

Ingliskeelne pealkiri
Job Interview
Pealkirja originaal
Entrevista Laboral
Režissöör
Carlos Osuna
Riik
Colombia
Aasta
2022
Festival
26. Pimedate Ööde filmifestival
Programm
Põhjusega mässajad võistlusprogramm
Žanr
draama
Teema
ühiskond, inimsuhted, huumor

Gabriel on noor räppar, kes elab Bogota äärelinnas. Jälgime tema igapäevaseid heitlusi oma unistuste elluviimisel. Tema sõbrad, perekond, kokkulepped ja afäärid kutsuvad meid kaugelt tunnistajaks. Kuid kas me teame tegelikult, mis toimub?

„Tööintervjuu“ loob mitmete meisterlike kaadrite ja episoodidega (ärge magage maha vapustavat „maa-aluse turu“ stseeni) julge raamistiku, mis annab meile ettekujutuse Colombiast nii sügavuti, nagu seda pole enne nähtud, ning kutsub vaatajat üles jääma oma istmele, et olla valmis juhtunut hiljem selgitama. Kaasahaarav ja hüpnotiseeriv kontseptuaalkino, kus on palju rohkem huumorit kui enamikus esseedes ja palju tugevam sõnum.

Festivali ammune sõber („Võistleja“, PÖFFi põhivõistlusprogramm 2017) filmitegija ja muusik Carlos Osuna tõestab end tõeliselt vaba filmiloojana. Ta toob meieni julge filmi, mis keskendub ühekorraga tõsistele teemadele ja pöörastele pööretele; filmi, mis paneb juurdlema ja ümber mõtlema, mida me tegelaste ja konteksti kohta teame, aga ka selle üle, mida me tegelikult teame reaalsusest, kui film üritab meile „lugu müüa“. Kokkuvõttes ainulaadne filmielamus.

Javier Garcia Puerto

Režissöör
Carlos Osuna
Stsenarist
Carlos Osuna
Osades
Yeyo Cardoso, Claudia Yurley Quintero, K-NO, Jocsan García, Zombra
Produtsent
Andrés Tudela
Operaator
Guillermo Santos
Helilooja
Jocsan García, Andrés Martínez, Carlos Osuna
Produktsioon
Orion Films
Kestus
Keel
hispaania, inglise
Subtiitrid
inglise
Režissöör
Carlos Osuna

Carlos Osuna on produtseerinud üle 10 lühifilmi. Tema esimene filmilavastus „Gordo, Calvo y Bajito“ linastus mitmel mainekal filmifestivalil nagu San Sebastian, Chicago, BAFICI, Varssavi, Goa jpt. Tema teine film „Sin Mover Los Labios“ esilinastus Stockholmi festivalil 2015. aastal. Osuna kolmas film „Võistleja“ (2017) osales PÖFFi rahvusvahelises võistlusprogrammis.

Filmograafia
Gordo, calvo y bajito (Fat, Bald, Short Man, 2011), With the Lips Closed (2015), El concursante (Võistleja, PÖFF 2017), Job Interview (2022)

Seansid

4. lukssaal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss090303 / Tööintervjuu
Subtiitridinglise
Q&A külalisedCarlos Osuna (Director General), Andrés Tudela (Producer) , Guillermo Santos (Photographer, Cinematographer)
Q&A kestus
Seansi kestus
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss110604 / Tööintervjuu
Subtiitridinglise
Seansi kestus
Saal 2 Kino Artis
Seanss171604 / Tööintervjuu
Subtiitridinglise
Seansi kestus
Treiler
PÖFF TV - kohtumine filmitegijaga