PÖFF : 2021 : BNFF

Koolitants @ Just I

Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just

Kas järgida inspiratsiooni üheskoos või üksida? Milline obadus on lörts pabermehele? Mis šammal peitub kurva küüraka elavate silmade taga? KOOLITANTS@Just esimene programm on täis inspiratsiooni ja särtsu ning siin pole miski võimatu.

Screenings

Hall 4 Apollo Kino Solaris
Screening021303 / Koolitants @ Just I
Screening duration
Hall Electric Cinema
Screening032202 / Koolitants @ Just I
Screening duration

Just Film is presented by

Films

Follow Your Inspiration 3

Local title
Järgige oma inspiratsiooni 3
Title in Russian
Director
Ahto Pääsik
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Ahto Pääsik
Screenwriter
Ahto Pääsik
Cast
Dreamstudio tantsijad
Producer
Ahto Pääsik
DoP
Ahto Pääsik
Production designer
Ahto Pääsik
Editor
Ahto Pääsik
Production
Dreamstudio
Runtime

Together and Apart

Local title
Üheskoos ja üksinda
Title in Russian
Director
Marta Immato, Emili Rohumaa, Katarina Irmeli Türi
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Marta Immato, Emili Rohumaa, Katarina Irmeli Türi
Screenwriter
Marta Immato, Emili Rohumaa, Katarina Irmeli Türi
Cast
Marta Immato, Emili Rohumaa
Producer
Katarina Irmeli Türi
DoP
Katarina Irmeli Türi
Production designer
Marta Immato, Emili Rohumaa
Editor
Katarina Irmeli Türi
Production
ETA Tantsukool
Runtime

Splash

Local title
Lörts
Title in Russian
Director
Emma Priidel, Lisett Sigur, Säde Sooman, Julia Koneva
Country
Estonia
Year
2020
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Emma Priidel, Lisett Sigur, Säde Sooman, Julia Koneva
Screenwriter
Emma Priidel, Lisett Sigur, Säde Sooman, Julia Koneva
Cast
Aleks Mathias Viidik, Carolyn Veensalu, Elizabeth Keizars, Elma Vilms, Emma Louisa Roos, Emma Priidel, Helina Topolev, Karin Aarelaid, Karmel Maaring, Lara Ojaots, Laura Jõeleht, Laura Sarap, Liisa Viirmaa, Lisete Müürsepp, Lisett Sigur, Madleen Metstak, Säde Sooman
Producer
Julia Koneva
DoP
Maarja Eliisabet Roosalu
Production designer
Julia Koneva
Writer
Emma Priidel, Lisett Sigur, Säde Sooman, Julia Koneva
Production
ETA Tantsukool
Runtime

Follow Your Inspiration 4

Local title
Järgige oma inspiratsiooni 4
Title in Russian
Director
Ahto Pääsik
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Ahto Pääsik
Screenwriter
Ahto Pääsik
Cast
Dreamstudio tantsijad
Producer
Ahto Pääsik
DoP
Liis-Brit Teemant, Ahto Pääsik
Production designer
Ahto Pääsik
Production
Dreamstudio
Runtime

Šammal

Local title
Šammal
Title in Russian
Director
Eva Maria Aru, Regina Luik
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Eva Maria Aru, Regina Luik
Screenwriter
Eva Maria Aru, Regina Luik
Cast
Eva Maria Aru
Producer
Eva Maria Aru, Regina Luik
DoP
Eva Maria Aru, Regina Luik
Production designer
Eva Maria Aru
Production
ETA Tantsukool
Runtime

They themselves do not know if they do not see what lies behind their living eyes

Local title
Nad ise ka ei tea, kui nad ei vaata, mis peitub nende elavate silmade taga
Title in Russian
Director
Julia Koneva
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Julia Koneva
Screenwriter
Julia Koneva
Cast
Annabel Piirma, Beatrice Hellrand, Eva Liisa Tamm, Greta Lis Pung, Grittel Kastan, Julia Koneva, Laura Kurg, Laura Lisette Lepvalts, Lisett Sigur, Mari-Liis Kurg, Säde Sooman
Producer
Julia Koneva
DoP
Alex Troitsky
Production designer
Julia Koneva
Production
DanceAct Tantsustuudio
Runtime

Follow Your Inspiration 5

Local title
Järgige oma inspiratsiooni 5
Title in Russian
Director
Ahto Pääsik
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Ahto Pääsik
Screenwriter
Ahto Pääsik
Cast
Dreamstudio tantsijad
Producer
Ahto Pääsik
DoP
Ahto Pääsik
Production designer
Ahto Pääsik
Editor
Ahto Pääsik
Production
Dreamstudio
Runtime

The Sad Hunchback

Local title
Kurb küürakas
Title in Russian
Director
Juulius Vaiksoo
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Juulius Vaiksoo
Cast
Helena Tõrva
Producer
Juulius Vaiksoo
DoP
Mia Tohver
Production designer
Helena Tõrva
Production
ETA Tantsukool
Runtime

thump

Local title
obadus
Title in Russian
Director
Carolyn Veensalu, Julia Koneva
Country
Estonia
Year
2020
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Carolyn Veensalu, Julia Koneva
Screenwriter
Carolyn Veensalu, Julia Koneva
Cast
Carolyn Veensalu, Anette Maasik, Kätlin Reisik, Anna Liis Põder, Helen Birgit Post, Leelo Sepp, Triin Joon, Marion Pilv, Kertu Ceitlyn Laur, Emma Timpson, Laura Helena Green, Britten Remmelkoor, Merilin Nõmm, Steffi Helena Eensalu
Producer
Julia Koneva
Production designer
Julia Koneva, Carolyn Veensalu
Writer
Carolyn Veensalu, Julia Koneva
Production
Dreamstudio
Runtime

Follow Your Inspiration 6

Local title
Järgige oma inspiratsiooni 6
Title in Russian
Director
Ahto Pääsik
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Ahto Pääsik
Screenwriter
Ahto Pääsik
Cast
Dreamstudio õpilased ja õpetajad
Producer
Ahto Pääsik
DoP
Ahto Pääsik
Production designer
Ahto Pääsik, Julia Koneva
Editor
Ahto Pääsik
Production
Dreamstudio
Runtime

World premiere

Paperman

Local title
Pabermees
Title in Russian
Director
Linnea Jerkku, Helena Angela Kiisler
Country
Estonia
Year
2021
Festival
21st Youth and Children's Film Festival
Programme
KOOLITANTS@Just
Genre
music film
Subject
dance
Director
Linnea Jerkku, Helena Angela Kiisler
Screenwriter
Linnea Jerkku, Helena Angela Kiisler
Cast
32. Keskkooli õpilased: Linnea Jerkku, Uku-Kristjan Sass, Anete-Elisabeth Luukas, Sandra Riivik, Katriin Sirvi, Alex Jänts, Jenne Maleen Sander, Eliis Rebane, Liina Jerkku
Producer
Linnea Jerkku, Helena Angela Kiisler
DoP
Helena Angela Kiisler
Production designer
Linnea Jerkku
Production
Tallinna 32. Keskkool
Runtime