Avatseremoonia

Pimedate Ööde filmifestivali pidulik avatseremoonia toimub reedel, 12. novembril kell 18 Alexela kontserdimajas. Tule ja tähista aasta ühe kõige olulisema kultuurisündmuse saabumist!

PÖFFi avatseremoonial esineb ansambel Holy Motors. Kätte antakse Pimedate Ööde filmifestivali elutööauhind ja Bruno O'Ya noore näitleja stipendium.

Õhtut juhib Sander Rebane ja selle lavastab Karl Laumets.

NB! Riietus pidulik. Dress code: black tie.

Et pidulik õhkkond ka kenasti tabatud saaks, palume publikul kontserdimajja tulla hiljemalt kell 17.40, jätmaks aega pildistamiseks festivali black carpet´il.

Tseremooniale järgneb Ungari lavastaja Ildikó Enyedi film „Minu abikaasa lugu”. Tahumatu hollandi meremees veab kohvikus kihla, et abiellub esimese naisega, kes uksest siseneb. Nii algab romantiline draama, mille peaosades on nimekad Léa Seydoux ja Gijs Naber.

Avafilmiga saate tutvuda ja pileteid osta siit.

NB! Meelespea!

Selleks et kinokülastus võimalikult turvaliseks teha, pakub meditsiinitehnoloogia ettevõte Certific koodi PÖFF2021 alusel 9-eurose soodushinna eest koroonaviiruse testimist Certificu telefonirakenduse kaudu. Seda saate teha kodus 24 tundi enne ürituse algust, juhul kui tunnete ennast haiglasena. Nii hoiate ennast ja teisi. Testi saate osta Certificu kodulehelt ning see toimetatakse valitud Itella pakiautomaati järgmisel tööpäeval. Certificu rakendus juhendab korrektselt testi tegema ning tulemus laekub telefoni koos QR-koodiga.