Tule meistriklassi muusika kirjutamisest filmi ja telesse!
Uudis
Egle Loor

Tallinna Pimedate Ööde filmifestivali ja Industry@Tallinn & Baltic Event eestvedamisel toimub 6. mail Tallinnas USA muusikanõustaja (music supervisor) Thomas Golubići, kuhu on oodatud nii muusikud, heliloojad, muusikaettevõtjad kui ka filmi- ja teletööstuse professionaalid.

Muusika kirjutamine filmi ja telesse: meistriklass Thomas Golubićiga

Maikuus toimub Tier Music meistriklass muusika kirjutamisest filmi ja telesse ning meistriklassi eestvedaja on USA muusikanõustaja (music supervisor) Thomas Golubić, kes on varasemalt töötanud sarjadega nagu “Breaking Bad”, “Better Call Saul”, “The Walking Dead” ja paljud teised.

6.mai 10.00-16.00
Literaat, Telliskivi 60/2 I-hoone, Tallinn

DCW_Music for film and TV

Meistriklass on mõeldud nii muusikutele, heliloojatele, muusikaettevõtjatele kui ka filmi- ja teletööstuse professionaalidele, kellel on huvi muusika litsentseerimise ja süngi vastu ning annab põhjaliku ülevaate järgnevatest teemadest:
● Briifid ja nende eesmärgid: kuidas aru saada, mida otsitakse briifis?
● Briifide näited: näited spetsiifilistest briifidest.
● Muusika leidmine ja ettevalmistamine: kuidas valida briifile õige muusika ja kuidas oma muusikat presenteerida?
● Tagasiside: tagasiside presenteeritud lugudele.

Ajakava
10.00-10.30 kogunemine
10.30-12.30 meistriklassi esimene pool
12.30-14.00 lõunapaus (lõuna ei ole hinna sees)
14.00-16.00 meistriklassi teine pool

Registreerimine on avatud! Pane oma nimi kirja juba täna

Osalustasu
50€ (ettevõtetele)
60€ (eraisikutele)

Meistriklass toimub inglise keeles.

Thomas Golubićust
Thomas Golubić on neljakordne Emmy nomineeritud muusika nõustaja, kelle tööde hulka kuuluvad Better Call Saul, Breaking Bad, The Walking Dead, Ray Donovan, Halt and Catch Fire ning Six Feet Under. Ta on The Guild of Music Supevisors asutajaliige ja endine president ning Los Angeleses tegutseva SuperMusicVisioni (SMV) omanik, mis pakub tipptasemel filmide ja televisiooni jaoks muusikanõustaja teenuseid.

Thomas on ka kirglik muusikanõuniku ameti hariduse edendaja. Ta lõi muusika muusikanõustaja gildi iga-aastase konverentsi "State of Music in Media" ja on külalisloengud teinud erinevates ülikoolides, sealhulgas USC-s ja UCLA-s. Tänu oma erialasele kogemusele on Thomas Golubić üks hinnatumaid muusikanõunikke (music supervisor) televisiooni ja filmitööstuses, olles võimeline selgitamise läbi muusikat loo jutustamisel oluliselt esile tõstma.

Üritust toetavad Eesti Autorite Ühing (EAÜ) ja Euroopa Regionaalarengu Fond (ERF).

Lisainfo: hannagreth.peetson(at)poff.ee

Sündmust korraldavad Tallinna Pimedate Ööde filmifestival, Industry@Tallinn & Baltic Event ja BMO OÜ Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.