Tööpakkumine: programmiosakonna assistent
Uudis
Pöffihunt

PÖFF ootab oma meeskonnaga liituma programmiosakonna assistenti. Vaata, kas see pakkumine on sinu jaoks või soovita sõbrale!

poff-toopakkumine-riba.png

Tule meie meeskonda
PROGRAMMIOSAKONNA ASSISTENT

Tööülesanded
• PÖFFi filmiõiguste koordineerimine
• PÖFFi programmi materjalide kogumine ja korrastamine
• programmikoordinaatori assisteerimine jooksvates ülesannetes
• filmikava koostamise assisteerimine

Nõudmised kandidaadile
• väga hea inglise keele oskus
• väga hea eesti keele oskus
• hea arvuti kasutamise oskus
• hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• võime töötada iseseisvalt, kohusetundlikkus ja täpsus

Kasuks tuleb
• hea stressitaluvus

Omalt poolt pakume
• paindlikku tööaega
• väärilist tasu oskusliku ja pühendunud töö eest

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Tööperiood kestab kuni 15.07.2021 – 31.12.2021, vastastikusel sobivusel on võimalik ametikohal jätkata ka pärast nimetatud perioodi.

Kandideerimiseks ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 14. juuniks 2021 meiliaadressil mikk@poff.ee.

Lisainfo:
Mikk Granström
mikk@poff.ee

MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival on 1997. aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on filmifestivali korraldamine. Lisaks Pimedate Ööde filmifestivalile (PÖFF) toimuvad põhifestivaliga samal ajal alafestivalid PÖFF Shorts, Just Film ja rahvusvahelise filmitööstuse üritus Industry@Tallinn & Baltic Event, aprillis Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival (HÕFF) ning augustis Tartu armastusfilmide festival (tARTuFF).