Tööpakkumine: Discovery Campus otsib Black Roomi programmile projektijuhti
Uudis
Maria Plees

PÖFF ootab oma meeskonnaga liituma Discovery Campuse Black Roomi programmi projektijuhti. Vaata, kas see pakkumine on Sinu jaoks või soovita sõbrale!

Tule meie meeskonda
DISCOVERY CAMPUS BLACK ROOMI PROGRAMMI PROJEKTIJUHT

PÖFF Black Room on osa Discovery Campuse rahvusvahelisest täiendkoolitusprogrammist, mis on pühendatud filmi kunstiosakonnale. Black Roomi eesmärk on pakkuda kaheksale rahvusvahelisele osalejatele inspireerivat ja praktilist programmi, kus on võimalik täiendada oma teadmisi nii filmi- kui ka kostüümikunstis. Rahvusvaheliselt tunnustatud mentorite käe all on võimalik õppida uusi praktilisi teadmisi ja seejuures kohtuda teiste Discovery Campuse osalejatega ning laiendada oma kontaktivõrgustikku. Programmi oodatakse noori talente, kes on sisenemas rahvusvahelisele filmiturule. Tutvu täpsemalt Discovery Campuse ja programmidega siin.

Black Roomi projektijuhi vastutusalas on:

Sobid sellele positsioonile ideaalselt, kui sul on:

Omalt poolt pakume:

Liitudes Pimedate Ööde filmifestivali tiimiga saad võimaluse olla osa A-klassi filmifestivali korraldustiimist ning töötada koos rahvusvaheliselt tunnustatud mentoritega.

Black Roomi projektijuht töötab projektipõhiselt ning töö kestab maist detsembrini.

Kandideerimiseks saada hiljemalt 23. veebruariks aadressile triin.tramberg@poff.ee oma CV ja motivatsioonikiri, kus kirjeldad lühidalt (kuni 1 A4) oma mõtteid Black Roomi programmi tuleviku kohta - milliseid teemasid programmis käsitleksid ja keda sooviksid võimalusel Tallinnasse mentoriteks kutsuda.

Lisainfo:
Triin Tramberg
triin.tramberg@poff.ee

MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival on 1997. aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on filmifestivali korraldamine. Lisaks Pimedate Ööde filmifestivalile (PÖFF) toimuvad põhifestivaliga samal ajal alafestivalid PÖFF Shorts, Just Film ja rahvusvahelise filmitööstuse üritus Industry@Tallinn & Baltic Event, aprillis Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival (HÕFF) ning augustis Tartu armastusfilmide festival (tARTuFF).