Seminar: intiimkoordinaatori roll võtteplatsil
Uudis
[object Object]

Mais toimub Tallinnas seminar "Intiimkoordinaatori roll võtteplatsil", kus esmakordselt Eestis räägitakse lähemalt intiimkoordinaatori tööst ning rollist võtteplatsil. Seminari korraldab Eesti Kinoliit koostöös Eesti Filmi Instituudiga.

Kes on intiimkoordinaator? Vastavalt Screen Actors Guild - American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA) määratlusele on see üsna uus elukutse, mille nõudlus ja populaarsus filmitööstuses aina kasvab – ta on "advokaat, ühenduslüli näitlejate ja tootmise vahel, kui kõne all on alasti- ja teeseldud seks ning muud intiimsed ja ülitundlikud stseenid".

Esmakordselt räägime intiimkoordinaatori tööst ning rollist võtteplatsil. Kes on intiimkoordinaator ning millest koosneb tema töö? Miks ja millal oleks vaja mõelda intiimkoordinaatori palkamisele? Millised on filmi eri osakondade vajadused intiimstseenide ülesvõtmisel ning kas ja kuidas mõjutab intiimkoordinaatori kaasamine tööd võtteplatsil? Milline on intiimkoordinaatorite kasutamise praktika Baltikumis?

Seminar toimub 7. mail kell 10–14.30 Tallinna kinomajas (Uus tn 3).

Päeva esimeses pooles räägib intiimkoordinaatori tööst Irma Pužauskaitė, kes üks vähestest sertifitseeritud intiimkoordinaatoritest Baltikumis. Pärast loengut on võimalik esitada küsimusi.

Päeva teises pooles püüame kaardistada hetkeolukorda Eestis ning siinsed filmitegijad räägivad lähemalt oma senisest kogemusest ning arutlevad intiimkoordinaatori rolli ja vajalikkuse üle võtteplatsil.

Registreerimine kuni 1. maini. Pane oma nimi kirja siin.

Lisainfo: https://kinoliit.ee/koolitused.

Seminar toimub Eesti Kinoliidu, Eesti Filmi Instituudi, Pimedate Ööde filmifestivali ja BMO OÜ koostöös ning Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

EU logos_611dfb9644