PÖFF : BNFF
Saabu kinno aegsasti, et osaleda viktoriinis ja võita toredaid auhindu
Uudis
Pöffihunt

PÖFFi eesootava nädalavahetuse kolme filmiseanssi juhatab sisse Kahoot mänguna loodud viktoriin, mille võitmisel saab lisaks filmielamusele kinost kaasa võtta ka magusaid auhindu.

Kahoot on vallutanud meeleoluka mälumänguna juba arvukalt üritusi väiksematest sünnipäevadest kuni suurte turniirideni välja. Nüüd on kord PÖFFi käes! Juba sel reedel, laupäeval ja pühapäeval saab astuda oma teadmiste ja hea õnnega võistlustulle saabudes vähemalt 15 minutit enne filmiseansi algust:

Sparksi vennad" 26.nov, reede kell 17.45, Apollo Kino Solaris
Prantsuse lähetus” 27.nov, laupäev kell 20.45, Apollo Kino Solaris
Paralleelemad” 28.nov, pühapäev kell 15.30, Apollo Kino Solaris

Mängu peaauhinnaks on kaks piletit ikoonilise Sparksi kevadisele kontserdile, mis toimub 4. mail Alexela Kontserdimajas. Üks stiilsemaid pop-elektroonika bände jõuab Eestisse esitlema oma värskeimat albumit! Lisaks saab kontserdil kuulda ka muljetavaldavaid superhitte, mis on nende üle 50 tegutsemisaasta jooksul välja antud ja raadioeetrites ikka veel kulumismärke ei näita.

Lisaks kontserdipiletitele loositakse viktoriini käigus välja PÖFFi kinkepileteid, Hollywoodis läbi murdnud operaator Alar Kivilo signatuuriga elulooraamatuid ja teisi ägedaid PÖFFi meeneid. NB! Osalemiseks on vaja mobiiltelefoni.