PÖFF : 2021 : BNFF
PÖFFi veebikinos algas HÕFFi eelmäng
Uudis
Pöffihunt

Milline film võitis Euroopa lühikeste õudus-, ulme- ja fantaasiafilmide konkursi? Mis on eksootilised šokkerid? Kuidas on Ida-Euroopa „Indiana Jones” seotud Eestiga?

Seda saate teada, kui lähete aadressile poff.elisastage.ee ja vaatate PÖFFi veebikinost järele.

Kuni 13. juunini on nüüdsest Elisa Stage´i platvormil tegutseva PÖFFi veebikino ekraan augustisse lükkunud Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali eelmängu päralt.

Eeskavas on:

Hõbedase Mélièsi konkurss: 2 tundi ja 15 minutit haaravaid, veidraid ja kurioosseid õudus-, ulme- ja fantaasiafilme, mis võistlesid pääsu eest Prantsuse filmiillusionisti Georges Mélièsi järgi nime saanud Euroopa parima lühikese fantaasiafilmi konkursi lõppvooru. Erakordne võimalus näha võidufilmi, norraka Anders Elsrud Hultgreeni õuduskomöödiat „Haiglajäätmetesse sukeldujad” – pöörast armastuskirja kõigile rümbarebu austajatele. Kaspar Ainelo õudusfilmi elementidega müstilise draama „Cerberus” Eesti esilinastus.

„Väikesed luupainajad”: valik viimase aja kõige huvitavamatest lühikestest õudus-, ulme- ja fantaasiafilmidest üle kogu kogu maailma. 2 tundi peadpööritavat fantaasiat, kosmilist ulmet ja verdtarretava õuduse pillerkaari.

Kummardus Eesti kultusfilmile: „Madude oru needus”: Indiana Jonesi lugusid jäljendav Poola-Eesti fantastiliste sugemetega seiklusfilm, mis on oma kohatise diletantlikkuse ja aegunud eriefektide tõttu omandanud peaaegu kultusliku staatuse. Sven Grünbergi võrratu muusika. Taastatud versioon. TASUTA!

„Eksootilised šokkerid”: valik keelatud ja põlatud, aga ka armastatud filmidest, mida HÕFF on aastate jooksul näidanud. Eksootiline ja šokeeriv rännak, millesarnast pole te tõenäoliselt kunagi kogenud.

Ekraanil on jätkuvalt:

„PÖFFi pärlid”: kogu maailma filmikunst oma temaatilises, žanrilises ja stiililises mitmekesisuses. Filmid, mida saab Eestis näha ainult PÖFFil või PÖFFi veebikinos.

„Fantastilised Justikad”: PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Film lemmikud läbi aastate. Mõtlemapanevad, inspireerivad, harivad.

PÖFFi veebikino on aasta ringi tegutsev virtuaalne kinosaal, milles näitame põnevaid ja erilisi filme, lisaks saad osa PÖFFi harufestivalidest, nagu HÕFF ja Tartuff. Kõike seda kodust lahkumata, Sinu enda mugavas tugitoolikinos – üle terve Eesti!