PÖFF : 2020 : BNFF
PÖFFi veebikino on avatud veel nädal aega
Uudis
Päevatoimetaja

Pimedate Ööde filmifestival on küll läbi, kuid veebikinos saab filme vaadata veel 6. detsembrini.

PÖFFi filme saad veebikinos vaadata siin.

Valikus on veidi üle kaheksakümne mängu- ja dokumentaalfilmi kokku 12 programmist, sealhulgas enamik auhinnafilme, ka grand prix’ võitnud Bulgaaria draamakomöödia „Hirm” ja parim režissööritöö, Türgi draama „Veel üks hingetõmme”. Samuti on kättesaadavad lühifilmide ja animatsioonifestivali PÖFF Shorts võidufilmid ja 13 telesarja avaosad, sealhulgas Elisa uhiuue põnevussarja „Tulejoonel” esimene jagu.

Näha saab näiteks:

Esindatud on ka eksootilised, väga tugevad filmiriigid, mille linateosed näeb Eestis harva, näiteks Süüria, Filipiinid, Kõrgõzstan, Lõuna-Korea ja Kasahstan. Valikust leiab midagi ka spetsiifilisema huviga vaataja, on spordi-, keskkonna- ja õudusfilme. Eraldi programm on pühendatud PÖFFi tänavuse külalisriigi Saksamaa uuele filmikunstile.

Lisamaterjalina on paljude filmide juures autorite intervjuud, mis on salvestatud spetsiaalselt PÖFFi tarbeks. Põhi- ja debüütfilmide võistlusprogrammi filmid on varustatud ka eestikeelsete subtiitritega.

PÖFFi veebikino saab külastada igas Eestimaa nurgas, kuhu ulatub internet. Virtuaalne PÖFF jõuab publikuni veebiplatvormide Shift72 ja Elisa Stage vahendusel.