PÖFF : 2021 : BNFF
PÖFFi kinopileti ja passiga naudid kulinaarseid elamusi magusama hinnaga!
Uudis
Päevatoimetaja

Festival on hea aeg enne ja pärast kinoseansse uusi põnevaid toidukohti avastada. PÖFFi A-listist leiad nii kulinaarse kui ka õhtuse vööndi. Iga koha juures on põnev lugeda ka soovitajalugusid.

Suurettevõtja ja purjetaja Aivar Tuulberg valikuks on Reval Café: „Toidukoha valikul on minu jaoks oluline pakutava toidu kvaliteet ja atmosfäär, aga sama tähtis ka kohviku asukoht ja pakutava teenuse kiirus. Reval Café puhul võin olla kindel, et saan kosutava ja maitsva hommikueine või kiire lõuna kiirelt kätte. Tartu inimesena on uus Paju ärihoones asuv Reval Café aga kahtlemata minu kõige eelistatum valik: kohvik on piisavalt suur, valgusküllane, uudse disainiga ja suurepärase vaatega Emajõele. Ootan juba kevadet, et saaksin nende mõnusal väliterrassil kohvi nautida!"

Muusik Sandra Vabarna naudib Fotografiskat: „Ma armastan kvaliteeti, pühendumist, kirge ja nende sümbioosist sündinud elamusi, mis on kõik olemas minu ühes lemmikkohas Tallinnas Fotografiskas. Väga sümpaatne peakokk Peeter Pihel on suutnud toitudes siduda üllatuse ja naudingu ning mis väga oluline –keskkonnasõbralikkuse!

Fotografiska on 0-kulu restoran, mis tähendab, et toorainet ei raisata ja toidujäätmed komposteeritakse! See on tohutult kiiduväärt mõtte ja tegevusviis, mis võiks tänapäeval juba normaalsus olla, ja Fotografiska näitab eeskuju!"

Anu Saagim on leidnud endale meelepärase koha hoopiski Jahu Restost: „Mina olen kutsunud oma intervjueeritavaid meelsasti hilisele hommikusöögile või lõunale Balti Jaama turu kõrval asuvasse õdusasse Jahu Restosse. Olin meeldivalt üllatunud, kui kuulsin, et jahu, mida seal toitude valmistamisel kasutatakse, on ökoloogiline, ning ka muud toorained on biodünaamilised ja orgaanilist päritolu.

Keele viisid alla puravikurisoto, praetud koha ja mahe pardirind, hõrkudest lisanditest rääkimata. Olen suur veinilemb ja veinid on Jahu Restos tõepoolest haruldased, sest eelistatud on just vulkaanilisel pinnasel kasvanud viinamarjadest tehtud märjukesed. Lisaks meeldiv teenindus, hea atmosfäär ja rõõmsameelne restorani omanik Vadim – ning hallist sügispäevast saab justkui imeväel pidupäev."

Uudista teisi soovitusi ja PÖFFi ülejäänud A-listi koos sooduspakkumistega SIIN!