PÖFF : 2021 : BNFF
Maskid ette ja hundipassid tasku! Festivalipassid on müügis
Uudis
Elise Eimre

Olgu sellel hundipassi tähendusel halle varjundeid palju tahes, kuid selge on see, et festivali ajaks varuvad kõik nutikad pöffihundid endale ühe, et käia kinodes PÖFFi filmielamusi jahtimas poolmuidu.

Oma kinorajad ja distantsi valib iga pöffihunt endale täpselt nii nagu parasjagu meeldib ja tuju on. Üksi kuskil hulkuma ei pea — enda hundipassiga saad alati kellegi pluss ühena kaasa võtta. Hundipassi omanikud saavad aga sellega seigelda vaid füüsilistes kinodes. PÖFFi veebikino sel aastal veel paraku hundipassi ei tunnista. Küll aga pakub veebikino üksjagu teisi erilisi hüvesi nagu näiteks võimalust valida endale sobiv aeg eriliseks filmiõhtuks ühes valikuga teha nii palju vestlus- või ergutuspause, kui süda lustib.

Hundipasse on filmigurmaanidele neljas raskekaalus. Valida saab 8, 16 ja 36 pileti vahel või hoopiski minna piiramatu vaatamisarvuga toetaja hundipassi peale välja. Kui kodus on väiksemaid mudilasi või nooremaid juba pooltäiskasvanuid, siis tasub kindlasti kaaluda ka Just Filmi passi, millega saab ühte seanssi vaatama minna koguni kuni kümnekesi.

Hundipassid saad osta SIIT.