PÖFF : 2021 : BNFF
Kuula tasuta Industry@Tallinn meistriklassi brändiidentiteedi loomisest
Uudis
Päevatoimetaja

Tänapäevases maailmas on aina raskem eristuda ja end hästi esile tuua selliselt, et meelde jääda. Meistriklassis räägitakse brändi alustest ja maailmas pead tõstvatest trendidest nii turunduses kui üldises esitluskunstis ning toome palju praktilisi näiteid nii filmi- kui startup-maailmast.

Kuidas paista esile tänases maailmas ja kuidas välja tuua oma brändi väärtust? Kuidas läbi persoonibrändi töid võita? Meistriklass avab, kuidas persoonibränd on hakanud toote-teenuse brändi juures rolli mängima ning vaatame läbi näited elust enesest, nii head kui halvad Lisaks tutvustame brändi arhetüüpe ja toome kõrvale näiteid filmimaailmast.

Meistriklassi viib läbi Tallinna Loomeinkubaatori ärimentor Karen K Burns. Karen on rahvusvahelise taustaga ettevõtja, olles tegutsenud nii UK’s, Lähis-Idas kui ka Lõuna-Aafrika Vabariigis nii avalikus- kui erasektoris. Karen on töötanud eri ametikohtadel nii British Telecom’is kui ka Ühendkuningriikide tervishoiusektoris. Hiljem jätkas Karen karjääri Araabia Ühendemiraatides, töötades reklaamivaldkonnas ja Hollywood’i A-klassi filmide tootmises. Hetkel elab Karen Eestis ning on Visory.ai kaasasutaja ja juht.

Meistriklass toimub veebivahendusel inglise keeles teisipäeval, 17. novembril kell 16–17.

Meistriklass on videosalvestis, kus kõneleb vaid esineja. Meistriklassis tasuta osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida siin lingil.