fbpx

TV BEATS —PÖFF ja Elisa korraldavad telesarjadele pühendatud foorumi ühes töötubadega filmitegijatele

Juba teist aastat järjest korraldab PÖFFi sõsarharu Industry@Tallinn ühes Elisaga teleseriaalidele pühendatud foorumit ning TV Beats kinoprogrammi, mis toob suurele ekraanile valimiku värskemate telesarjade esilinastusi. 

Tänavune TV Beats konverents ning töötoad toimuvad  25. ja 26. novembril Nordic Hotel Forumis. Kahe päeva jooksul analüüsitakse rahvusvaheliste filmitegijate juhtimisel üha populaarsemaks muutuvat telesarjade tööstust, korraldatakse seminare ja töötube ning luuakse rahvusvahelisi filmitööstusalaseid kontakte.

TV Beats foorumi peamiseks eesmärgiks on inspireerida ning edendada regionaalset teletööstust läbi režissööride, opraatorite, stsenaristide ning teiste filmitegijate kogemuse ja edulugude. Arutelupaneelidega paralleelselt toimuvad ka praktilised töötoad, mis loovad omakorda filmitegijatele võimaluse omandada uusi tööstusalaseid oskusi erialade tippudelt. Töötubade teemad ulatuvad sarjade idee vormimisest kuni produktsioonijärgse levi arendamiseni. TV Beats foorumit modereerivad Wendy Mitchell ja Kathleen McInnis.

Täpsema info konverentsi programmi, esinejate ja registreerumise kohta leiad Industry@Tallinn kodulehelt.


TV Beats telesarjade programmi ühes kinopiletitega leiad siit.

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival