Festivali meeskond

Administration

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Festivali direktor, Juhatuse liige
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

Tegevjuht, Juhatuse liige
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Herlend Lukksepp

Herlend Lukksepp

Nõunik
herlend.lukksepp@poff.ee

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Finantsnõustaja
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Mariliis Parve

Mariliis Parve

Juhatuse ja kontori assistent
mariliis.parve@poff.ee
+372 507 0980

Programme Department

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Programmijuht
tiina.lokk@poff.ee

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Programmi koordinaator
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Hanna-Greth Peetson

Hanna-Greth Peetson

Programmikoordinaatori assistent
festivalassistant@poff.ee
+372 5689 0524

Tiiu Marie Kraut

Tiiu Marie Kraut

Filmitõlgete koordinaator
tiiu.kraut@poff.ee
+372 506 4829

Mikk Granström

Mikk Granström

Programmi koostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Programmi koostaja
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Hannes Aava

Hannes Aava

Programmi koostaja
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

doc@poff koordinaator, Programmi koostaja
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Programmi koostaja
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

Christoph Gröner

Christoph Gröner

Programmi koostaja
christoph.groener@filmfest-muenchen.de

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Programmi koostaja
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Elise Eimre

Elise Eimre

Programmi koostaja
elise.eimre@poff.ee
+372 584 14828

Antonio Cesar Leite Bordallo

Antonio Cesar Leite Bordallo

Programmi koostaja

Javier Garcia Puerto

Javier Garcia Puerto

Programmi koostaja
javiergarcia.puerto@poff.ee

Liisi Rohumäe

Liisi Rohumäe

Programmi koostaja

Intishal Al-Timimi

Intishal Al-Timimi

Programmi koostaja

Eleonora Granata Jenkinson

Eleonora Granata Jenkinson

Programmi koostaja

Giovanna Fulvi

Giovanna Fulvi

Programmi koostaja

Mohhamad Atebbai

Mohhamad Atebbai

Programmi koostaja

Anna Arutyunova

Anna Arutyunova

Programmi koostaja
anna.arutyunova@poff.ee

Edvinas Pukšta

Edvinas Pukšta

Programmi koostaja
edvinas.puksta@poff.ee

Vassilis Economou

Vassilis Economou

Programmi koostaja
24fpsverite@gmail.com

Adam Gregory Cook

Adam Gregory Cook

Programmi koostaja
adamgregorycook@gmail.com
+164 7773 3246

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Programmi koostaja
Clandsberger5@gmail.com
+ 316 8542 1422

Dorota Lech

Dorota Lech

Programmi koostaja

Ursula Grisham

Ursula Grisham

Programmi koostaja

Ferdinand Lapuz

Ferdinand Lapuz

Programmi koostaja

Darja Saar

Darja Saar

KinoFF produtsent
darja.saar@poff.ee
+372 5883 7180

Mihkel Möllman

Mihkel Möllman

Programmi koostaja

Marketing and Communication Department, Partners Relations

Maria Plees

Maria Plees

Turundusjuht
maria.plees@poff.ee
+372 56 606 236

Hannes Aava

Hannes Aava

Pressi- ja kommunikatsioonijuht
hannes.aava@poff.ee
+372 5552 9211

Elina Kask

Elina Kask

Partnersuhete juht
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Eestikeelse kommunikatsiooni koordinaator
tiit.tuumalu@poff.ee
+372 516 4204

Rebecca Andreas

Rebecca Andreas

Turunduse koordinaator
rebecca.andreas@poff.ee
+372 501 3626

Ana Victoria Falcon Araujo

Ana Victoria Falcon Araujo

Sotsiaalmeedia koordinaator
ana.falcon@poff.ee

Anna-Liiza Irbaš

Anna-Liiza Irbaš

Pressi koordinaator
annaliiza.izbas@poff.ee
+372 518 0659

Jaana Kalinistova

Jaana Kalinistova

Venekeelse kommunikatsiooni koorinaator
jaana.kalinistova@poff.ee

Elise Eimre

Elise Eimre

PÖFFi kodulehe toimetaja & koordinator
elise.eimre@poff.ee
+372 5841 4828

Anna Lilloja

Anna Lilloja

poff.ee blogija

Aleksander Tali

Aleksander Tali

Videokunstnik

Jane Teesalu

Jane Teesalu

Sotsiaalmeedia reklaamid
jane.teesalu@gmail.com

Events

Elina Kask

Elina Kask

Ürituste peaprodutsent
elina.kask@poff.ee
+372 501 3478

Henrik Ehte

Henrik Ehte

Ürituste koordinaator, produtsent
henrik.ehte@poff.ee
+372 5622 5352

Production

Olari Oja

Olari Oja

Produktsiooni juht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Produktsiooni koordinaator
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Henri Pill

Henri Pill

IT-koordinaator
henri.pill@poff.ee
+372 5699 7298

Hendri Parrol

Hendri Parrol

Black Carpeti tehniline produtsent
hendri.parrol@poff.ee
+372 5190 6255

Uku Talmar

Uku Talmar

Ehituste koordinaator
uku.talmar@poff.ee
+372 5623 6372

Jürgen Peil

Jürgen Peil

Festivali informatsiooni süsteemi konsultant
jurgen.peil@poff.ee
+372 525 2870

Heidi Koppel

Heidi Koppel

Festivali informatsiooni süsteemi konsultant

Digital Cinema

Rasmus Puksmann

Rasmus Puksmann

Digitaalse kino juht
rasmus.puksmann@poff.ee
+372 5393 7092

Maria Jõela

Maria Jõela

Subtitreerijate koordinaator
Maria.joela@poff.ee
+372 5398 1762

Guest Department

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Külaliste osakonna juht
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Logistics

Ticket Sales and Information

Industry@Tallinn & Baltic Event

Triin Tramberg

Triin Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate juht
triin.tramberg@poff.ee
+372 502 3395

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

Loomemajanduse arenduskeskus Creative Gate konsultant
tiina.lokk@poff.ee

Claudia Landsberger

Claudia Landsberger

Black Night Stars konsultant
Clandsberger5@gmail.com

Elise Eimre

Elise Eimre

PÖFF Black Room projektijuht

Youth and Children’s Film Festival Just Film

Mikk Granström

Mikk Granström

Just Filmi tegevjuht
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Maarit Männama

Maarit Männama

Just Filmi programmi koordinaator
maarit.mannama@poff.ee

Heleen Sutt

Heleen Sutt

Turundusjuht
heleen.sutt@poff.ee

Epp Kõuhkna

Epp Kõuhkna

Turunduse ja partnersuhete koordinaator
epp.kouhkna@poff.ee
+372 5345 7935

Kärt Väinola

Kärt Väinola

Programmi koostaja ja külaliste koordinaator
kart.vainola@poff.ee

Riina Ries

Riina Ries

Külaliste ja koolituuri koordinaator
riina.ries@poff.ee

Short Film and Animation Festival PÖFF Shorts

Laurence Alan Boyce

Laurence Alan Boyce

Lühifilmide programmi juht
laurence.boyce@poff.ee
+372 5698 7199

PÖFF Tartu

Kristiina Reidolv

Kristiina Reidolv

PÖFF Tartu projektijuht
kristiina@lmk.ee
+372 552 5258

KINOFF

Jana Budkovskaja

Jana Budkovskaja

KINOFF projektijuht
jana.budkovskaja@poff.ee
+372 525 8066

Darja Saar

Darja Saar

KINOFF programmikoostaja
darja.saar@poff.ee
+372 5883 7180