fbpx

Reedene restart! PÖFFi pidu Fotografiskas toob kohale Norra DJ ja muusikaprodutsendi Lindstrømi

Täna õhtul nõksutavad hundipassi omanikud õlg õla kõrval puusi e-residentidega. Kell 23 stardib Fotografiskas PÖFFi suurim pidu.

Andreas Kask, PÖFFi peo üks korraldajatest, tutvustab selleks puhuks Tallinnasse plaate ja pöffihuntide sabasid keerutama tuleva Norra DJ ja muusikaprodutsenti: “Lindstrømi võib pidada julgelt uusaegse elektroonilise muusika pioneeriks, kes koos Todd Terje ja Pins Thomasega tõid Norra kosmilise disco laia maailma ja kinnistasid selle oma teenitud kohale elektroonilise muusika globaalsel areenil. Eriliseks teeb ka Lindstrømi ülesastumise PÖFFi Peol see, et tegemist on live’iga, mitte DJ setiga.”

Meeli ergutavat ja turgutavat muusikat mängivad

Peo peadpööritava visuaali tagab VJ- Mikk Mägi (BOP)

Piletid
23-00:00 / 8 € /
00:00 – ….. / 10 € /

Esimesele 100’le külalisele üllatus Nudisti poolt, ühtlasi on peol eribaar Sakult. Peo ühes osalejatega leiad Facebookist SIIT!

Selle aastane PÖFFI PIDU toimub koostöös e-Residentsusega.

Peaagu viis aasta tagasi andis maailma esimene e-resident Edward Lucas esimese digiallkirja. Nüüd, mil meil on 61 000 e-residenti, kutsume Sind osa saama rahvusvahelisest e- residentsuse nädalast, mille raames toimuvad tänuüritused ligi kahekümnes eri riigis.

Samuti toimub 2020 digikultuuri aasta raames mai kuu viimasel nädalavahetusel e-Residentsuse festival, mis toob kokku e-residendid ning eestlased.

Peolt ära sõitmiseks telli Uber! 

Spetsiaalselt festivali järelpeo külastajatele kehtib UBERi sooduskood, mis annab sulle 20% sõidusoodustust! 

Mida teha soodustuse saamiseks? 

  • avad peolt lahkuma hakates Uberi rakenduse
  • sisetad sooduskoodi enne tellimist
  • selleks vali menüüst “Maksevahendid” ja lisa promokood, mille saad garderoobis olevatelt vabatahtlikelt
  • telli Uber ja sõida kuhu süda igatseb

Promokood kehtib vaid 1 x ning ainult peo kuupäeval 22.11 kuni 23.11 kell 05.00 ning alustades/lõpetades PÖFFI PEO asukohas Fotografiskas. 

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival