Just Film

Hea tulevane Just Filmi karjaliige! Just Film on Pimedate Ööde filmifestivali suurim alafestival, mille fookuses on ainulaadsete laste- ja noortefilmide populariseerimine ja kvaliteetse filmihariduse pakkumine. Sind ootab üheskoos ulguma üks kokkuhoidev ja toimekas meeskond, kes kogemusele vaatamata pole kiirel festivali ajal omandanud kunsti olla kahes kohas korraga. Meie turundustandem otsib lennukate mõtete ja missioonitundega kaaslast, kellega koosluua aasta filmisündmust.


Praktikapakkumised:

Turundusassistent
Digiturundaja
Just Filmi eriprojektide praktikant

Turunduspraktikandina Just Filmi tiimis on Sinu ülesanneteks:

Just Filmi turunduspraktikandil peaks olema palju loomingulisi ideid ning hea eesti ja inglise keele oskus. Kindlasti tuleb kasuks Canva ja VSCO kasutamise oskus pilditöötluseks ning vajadusel kiirkorras kujunduste loomiseks. Lisaks on eeliseks ka varasem kogemus fotograafias.

Kandideerimise tähtaeg: 31. august

Ankeedi link


Digiturunduse praktikandina Just Filmi tiimis on Sinu ülesanneteks:

Just Filmi digiturunduse praktikandil peaks olema hea silm detailidele. Kindlasti tuleb kasuks Canva, VSCO ja Adobe programmide kasutamise oskus pilditöötluseks ning vajadusel kiirkorras kujunduste loomiseks. Lisaks on eeliseks ka varasem kogemus fotograafias.

Kandideerimise tähtaeg: 31. august

Ankeedi link


Just Filmi eriprojektide praktikandina on Sinu ülesanneteks Koolituuri koordineerimine ja Õpetajate Klubi organiseerimine, sealhulgas:

Just Filmi eriprojektide praktikant peaks olema kiire taibuga ning avatud ja rõõmsameelne suhtleja, kes ei karda esineda. Kasuks tuleb B kategooria autojuhilubade olemasolu!

Kandideerimise tähtaeg: 15. august

Ankeedi link