Industry @ Tallinn & Baltic Event

Produktsioon

Industry @ Tallinn & Baltic Event produktsioonitiim vastutab selle eest, et konverentsi olulisemad arutelud, intervjuud ja töötoad jõuaksid õigeaegselt ja kvaliteetselt (veebi)eetrisse ning oleksid järelvaadatavad. Meie "kakukaamerasse" ei usu ning selle asemel salvestame nädala jooksul live multicam režiimis umbes 50 telesaadet.


Industry @ Tallinn & Baltic Event otsib festivali ajaks oma produktsioonimeeskonda praktikante!

Otsime:

Praktika toimub graafiku alusel vahemikus 13.-17. november 2023. Täida kandideerimisankeet ära hiljemalt 31. augustiks.

Ankeedi link


Industry_turundus

Turundus

Industry@Tallinn & Baltic Event on iga-aastane filmitegijate ja audiovisuaalmeedia valdkonna professionaalide kohtumispaik, mis leiab aset novembris Nordic Hotel Forumis. Meie toimekas meeskond ootab endaga liituma rõõmsameelset kaastegijat, kellega üheskoos panustada rahvusvaheliste filmide ja telesarjade edulugudesse juba nende arengufaasist alates ning olla tugisambaks valdkonnasisese võrgustiku arendamisele.


Industry @ Tallinn & Baltic Event sotsiaalmeedia koordinaatori praktika

Industry @ Tallinn & Baltic Event turundustiimi sotsiaalmeedia koordinaatori praktikandina on Sinu ülesandeks Facebooki, Instagrami ja LinkedIn:

Industry @ Tallinn & Baltic Event turundustiimi sotsiaalmeedia koordinaatori praktikant peaks olema avatud suhtleja ning väga hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas.

Kandideerimise tähtaeg: 31. august

Ankeedi link