fbpx

Külalised: Kaue Telloli, director; Marcela Baliego Ferraz, producer

MAAILMA ESILINASTUS

Summutatud hääl

Dead Volume
Volume Morto

Põhivõistlusprogramm

Brasiilia
2019, 77 min
Rež: Kauê Telloli
Prod: Gabriel Alvim, Kauê Telloli, Bruno Autran
Sts: Kauê Telloli
Op: Kaue Zilli
Muusika: Hefty
Mont: Leonardo Gusmão, Bruno Autran
Os: Fernanda Vasconcelos, Julia Rabello, Daniel Infantini, 
Fernanda Viacava
Tootja: O2 filmes
Keel: portugali

Sünopsis

Ehkki kool pole talle selleks luba ja toetust andnud, püüab noor õpetaja (Fernanda Vasconcellos) aru saada Gustavo kummalisest käitumisest: vaikiv poiss on kõigest 7-aastane ja teised lapsed narrivad teda hüüdnimega „Summutatud hääl“. Poisi vanemad (Julia Rabello ja Daniel Infantini) väidavad aga, et kodus käitub poiss sootuks teistmoodi. Vanemad otsustavad hakata omal käel asja uurida ja seavad nii õpetaja ameti ohtu. Noor õpetaja püüab vanemaid rahustada ja teha kõik, et skandaal koolis ei leviks, paraku suurendab see aga vanemate usaldamatust veelgi enam: õpetajast saab nende peamine kahtlusalune ja mõistatus muutub veelgi segasemaks.
See film on hea näide, kuidas teha suurepärast thriller’it väheste vahenditega: tegevus leiab aset enamjaolt klassiruumis. Hiilgav stsenaarium, näitlejatööd ja režii aitavad luua lummava ja mitmete ootamatute pööretega loo.

Antonio Bordallo

Režissöör

Kauê Telloli on kirjutanud ja lavastanud kaks täispikka filmi: 4000 euro eest produtseeritud "El nunca", mis pälvis teise koha Sao Paulo SPCine võistlusel 2015-2016 ja PÖFFil esilinastuv "Summutatud hääl". Ta on olnud aktiivselt tegev telesektoris, kus on kirjutanud stsenaariumeid mitmele Brasiilia menukale telesarjale. Ligi 10 aastat on ta töötanud audiovisuaalses sektoris ja olnud auhinnatud filminäitleja, kes pälvis ühel suurimal Brasiilia filmide festivalil Gramados parima näitleja preemia.

Filmograafia: 
Eu nunca (I Never, 2016), Volume Morto (Dead Volume, 2019)

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival