fbpx

Köögis saab kino! Võimalus kutsuda rahvusvahelisi filmitegijaid külla õhtusöögile

Kätte on jõudnud aeg kõik need MasterChefi vaatamisele pühendatud tunnid ning tähtsat päeva ootavad taldrikud ja linikud meeldejäävaks mälestuse loomiseks rakendada. Nimelt leidub novembri pimedates öödes palju tunnustatud filmitegijaid, kes soovivad mõista Eestimaa tuuma, saada osa ühest meeleolukast söömingust ja jagada külakostiks muljeid filmitööstuse ja oma kultuuri kohta.

Kui soovid oma 24. novembri õhtusse veidi vürtsi lisada, uusi väärt tutvusi luua ning huvitavaid teadmisi koguda, siis on “Köögis saab kino” midagi just sinu maitsele. Keerulist pole siinjuures peale harjumuspärasest sotsiaalringkonna mugavustsoonist välja astumise muud midagi. Lihtsalt kandideeri võõrustajaks ja valmista sõprade või pere seltsis üks korralik eine ning PÖFF saadab teile külla paar põnevat välismaist filmitegijat.

Foto: Liis Reiman / liis@liisreiman.com

Võõrustajaks kandideerimiseks saada hiljemalt 15. novembriks aadressile kodulounad@poff.ee oma pakkumine, kuhu kirjuta:

  • Nimi
  • Telefon
  • Toimumiskoha aadress, kirjeldus ja foto
  • Planeeritav menüü
  • Lühikirjeldus seltskonnast, kes külalisi vastu võtab
  • Keelteoskus

“Köögis saab kino” külaliste seas on nii režissööre, produtsente, näitlejaid kui heliloojaid. Saage omavahel lähemalt tuttavaks, ajage hõrkude maitseelamuste sekka juttu filmikunstist ja arutlege viinamarja mahla taustal elust ja olust. Just toidulaua taga sünnivad põnevad tutvused, paeluvad vestlused ja väärt ideed!

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival