fbpx

Imikud tegelevad Kumu filmis sukeldumisega

Kui te tahate teada, milline oli Pimedate Ööde filmifestivali kõige nunnum film, tulge kolmapäeval Kumusse, kus ujutatakse suurel ekraanil beebisid. 

Kumu kultuuriteemaliste dokumentaalfilmide programmis linastuv Islandi linateos „Rituaalid vees” elab kaasa Snorri Magnússonile, kes on juba 28 aastat ujutanud imikuid, pannes nad nagu muuseas sukelduma ja oma peopesal seisma – tegema asju, mida ei oskaks ettegi kujutada. Ja seda naeru, mitte nutu saatel. Tema võtteid võib pidada radikaalseks, ent vaieldamatult on ta oma ala legend – ka rahvusvaheliselt. 

Filmi autoritel Elín Hansdóttiril, Anna Rún Tryggvadóttiril ja Hanna Björk Valsdóttiril on õnnestunud tuua ekraanile erakordne emotsionaalne side, mis tekib Snorri ja pisikeste vaprate sukeldujate vahel. Korraga haarav portree- ja hariduslik film tuletab ühtlasi meelde, kui oluline on võtta aega oma lapsega tegelemiseks ja et vesi – elu ja maagilise puhastumise allikas – võib olla just see vahend, millega seda sidet pühitseda. 

Hea tuju garanteeritud! 

Film linastus menukalt ka 2019. aasta PÖFFil. 

4. märtsil kell 18 Kumu auditooriumis aset leidva seansi juhatab sisse akrobaat ja beebivõimlemise juhendaja Vello Vaher

Film on islandi keeles ingliskeelsete subtiitritega. Sissepääs tasuta

Vaata treilerit siit!

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival