Programm

Shorts
Shorts Öökino

Žanr

We Love Short Shorts: Filminute@Night Cinema

We Love Short Shorts: Filminute@Night Cinema
We Love Short Shorts: Filminute@Night Cinema
Filmi kestus: 00:56

Sünopsis

Line Riik: Suurbritannia, Rumeenia Rež: Anton Groves 2006 Mängufilm

Game Riik: Bulgaaria Rež: Kristina Grozeva 2007 Mängufilm

Stitch Up Showdown - Gym Jam Riik: Suurbritannia Rež: Oli Hyatt 2008 Mängufilm

The Black Hole Riik: Suurbritannia Rež: Phil Sansom, Olly Wiliams 2009 Mängufilm

Choose Not To Fall Riik: Suurbritannia Rež: Matthew March 2010 Dokumentaal

Loop Riik: Hispaania Rež: Aritz Moreno 2011 Mängufilm

Chop Chop Riik: Suurbritannia Rež: Ant Blades 2012 Animatsioon

M-22 Riik: Prantsusmaa Rež: David Stevens 2013 Mängufilm

Tuck Me In Riik: Hispaania Rež: Ignacio F. Rodó 2014 Mängufilm

A Minute of Silence Riik: Prantsusmaa Rež: Guillaume Renusson 2015 Mängufilm

Paijana Riik: India Rež: Rohin Raveendran 2016 Mängufilm

A Share of a Share Riik: Iraan Rež: Kaveh Jahed 2017 Mängufilm

Edge of Seventeen Riik: Lõuna-Korea Rež: Nuri Jeong 2018 Mängufilm

Searching Riik: Hispaania Rež: Manuel Martín Merino 2019 Mängufilm

I Am Not Afraid Riik: Prantsusmaa Rež: Merick & Gohu 2019 Mängufilm

Life Goes On Riik: Norra Rež: Henry K. Norvalls 2019 Mängufilm

Der Ofizier Riik: Rootsi Rež: Olof Berghe 2019 Mängufilm

Turn Back Time Riik: Rootsi Rež: Daniel Lundh 2013 Mängufilm

Grandpa Riik: Portugal Rež: André Marques 2014 Mängufilm

Caracol Riik: Hispaania Rež: Román Reyes 2014 Mängufilm

Rematch Riik: Rumeenia Rež: George Molesag 2015 Mängufilm

To Ring or Not To Ring Riik: Rumeenia Rež: Razvan Du 2016 Mängufilm

Indigo Riik: Hispaania Rež: Ignacio F. Rodo 2017 Mängufilm

Maybe Tomorrow Riik: Prantsusmaa Rež: Nicolas Khamsopha 2019 Mängufilm

Baby Riik: Suurbritannia, Rumeenia Rež: Diana Dumitrescu 2019 Mängufilm

The Thief Riik: Norra Rež: Nicolai Darre 2017 Mängufilm

Al Final Explota Un Globo Riik: Hispaania Rež: Antonio Panteras 2018 Mängufilm

Love At First Light Riik: Iirimaa Rež: Caroline Grace-Cassidy 2016 Mängufilm

A2042 Riik: Hispaania Rež: David Castro González 2016 Mängufilm

L'Acte Riik: Prantsusmaa Rež: Alexandre Perez 2015 Mängufilm

La Buena Riik: Hispaania Rež: Antonio Panteras 2017 Mängufilm

Ojala Riik: Mehhiko, Prantsusmaa Rež: Marie-Stéphane Cattaneo 2017 Mängufilm

The Tenants Riik: Ungari Rež: Regős Ábel 2019 Mängufilm

Cet Amour La Riik: Prantsusmaa Rež: Marie-Stéphane Cattaneo 2018 Mängufilm

The Elevator Riik: Prantsusmaa Rež: Lisette Pires & Rosine Kaboré 2019 Mängufilm

Lipstick Riik: Ukraina Rež: Elizabeth Telbyzova 2016 Mängufilm

Camille - Human Postcard Riik: Prantsusmaa, Suurbritannia Rež: Nora Jaccaud 2019 Dokumentaal

Crooked Riik: Rumeenia Rež: Tudor Botezatu 2017 Dokumentaal

Wojtek Riik: Poola Rež: Monika Stpiczyńska, Bartek Tryzna 2015 Dokumentaal

Just Kids Riik: Hispaania Rež: Lucia G-Luben 2016 Dokumentaal

Jerome - Human Postcards Riik: Prantsusmaa Rež: Nora Jaccaud, Arie van der Poel 2015 Dokumentaal

Bargirl Riik: Rootsi Rež: Renzo Aneröd, Hanna Aneröd 2012 Dokumentaal

Clara - Human Postcards Riik: Singapur, Prantsusmaa Rež: Nora Jaccaud 2017 Dokumentaal

Sisters Riik: Taani Rež: Kajsa Gullberg, Rie Hougaard 2017 Dokumentaal

Baharat Girl Riik: Hispaania, Saksamaa Rež: Javier Sobrmazas 2016 Dokumentaal

Introduction video of Janne Antilla Riik: Soome Rež: Joonas Makkonen 2014 Dokumentaal

Voltige Riik: Prantsusmaa Rež: Brunel Léo 2016 Animatsioon

The Evening Cigarette Riik: Prantsusmaa Rež: Matthieu Van Eeckhout 2013 Animatsioon

Sofaholic Riik: Hispaania Rež: Nicolás Petelski 2017 Animatsioon

The Whale Riik: Saksamaa Rež: Henning M. Lederer 2015 Animatsioon

Her Birthday Present Riik: Rumeenia Rež: Razvan Du 2017 Animatsioon

One Day In July Riik: Itaalia Rež: Hermes Mangialardo 2016 Animatsioon

Meanwhile on The Train Riik: Iirimaa Rež: Aidan McAteer 2015 Animatsioon

One Night In Florida Riik: Holland Rež: Tess Martin 2014 Animatsioon

Migarot Riik: Iisrael Rež: Yali Herbet, Tal Kantor 2009 Animatsioon

Matchmaker Riik: Holland Rež: Niko Stumpo 2007 Animatsioon

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival