Maailma esilinastus

Theo: vestlus aususega

Ingliskeelne pealkiri
Theo: A Conversation With Honesty
Pealkirja originaal
Theo: Eine Konversation Mit Der Ehrlichkeit
Režissöör
Damien Hauser
Riik
Šveits
Aasta
2022
Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Teema
ahistamine, seksuaalne vägivald, kuuluvus

18-aastane Simi avastab ühel päeval kooli jõudes, et tema kohta on liikvele läinud tõsine kuulujutt: nimelt väidab kooliõde Tamara, kellega poiss mõned päevad tagasi öö veetis, et Simi vägistas teda. Kuulujutt on tõest nii kaugel kui võimalik: tõsi küll, kogemus polnud just parim, kuid see oli Simi esimene kord ja üldsegi, Tamara ei öelnud igatahes kordagi „ei“. Või ehk siiski? Tõeni jõudmiseks tuleb endale ausalt otsa vaadata.

Helena Maarja Tarro

Režissöör
Damien Hauser
Stsenarist
Damien Hauser, Esra Tas
Osades
Jakob Fessler, Fayrouz Gabriel, Julia Tremp, Jakob Fessler, Christian Sprecher, Hagar Admoni Schipper, Colin Vemba, David-Joel Oberholzer, Gizem Baruk, Claudia Mai, Luisa Wolf, Mehran Mahdavi, Lea Hilff, Benjamin Merz, Dave Pititto, Cordula C. Pozimowski, Petra Lossen, Franca Alicia, Christina Spaar, Shedea Dona Walser, Sira Topic, Fredy Kuttipurathu, Roger Nydegger, Norbert Gubser, Simon Roffler, Clovis Kasanda, Fali Thalong, Linus Cart, David Gees, Nino Ubezio, Ursin Schmid, Luca Przekoracki, Joel Krol, Roger Kolly, Jana Jankovska
Produtsent
Foscky Pambu Pueta, Esra Tas, Florian Brunner, Damien Hauser
Operaator
Aaron Markus Graf
Filmikunstnik
Gabriela Morales
Monteerija
Damien Hauser
Stsenarist
Damien Hauser, Esra Tas
Muusika
Simon Emanuel Joss
Produktsioon
Art4um Production
Rahvusvaheline müük
Art4um Production
Kestus
Keel
saksa
Subtiitrid
eesti, inglise

Filmi Shortlisti lisamiseks logi palun sisse

Režissöör
Damien Hauser

Damien Hauser (snd 2001) on Šveitsi-Keenia filmiprodutsent, stsenarist ja lavastaja, kes on sündinud Zürichis. Ta alustas filmide tegemisega juba 7-aastaselt. Aastatel 2016-2020 sai ta filmihariduse SAE koolis Šveitsis, seejärel töötas reklaamfilme tootvas firmas Filme von Draussen. Tänaseks on Damieni pagasis nii lühifilme, reklaame, muusikavideoid kui ka mitmeid lühiformaadi projekte. Kuid tema suur armastus on alati kuulunud lugude jutustamisele. Tema esimene täispikk film „Pime armastus“ on filmitud Keenias, Bungomas, ajal, kui ta külastas oma sugulasi väikeses linnakeses.

Filmograafia Home (2020, doc), Blind Love for Culture (2021), Theo: Eine Konversation Mit Der Ehrlichkeit (Theo: A Conversation With Honesty, 2022)

Just Filmi esitleja

Seansid

7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss020503 / Theo: vestlus aususega
Subtiitrideesti, inglise
Q&A külalisedDamien Hauser, Esra Tas, Pueta Pambu Foscky, Raphael Fluri, Meret Lossen, Jakob Fessler, Fayrouz Gabriel, Julia Tremp, Hagar Admoni - Schipper, Simon Joss, Aaron Graf, Yohana Papa Onyango, Meret Lossen
Q&A kestus
Seansi kestus
2. saal Apollo Kino Solaris
Seanss051101 / Theo: vestlus aususega
Subtiitrideesti, inglise
Seansi kestus
8. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss110601 / Theo: vestlus aususega
Subtiitrideesti, inglise
Seansi kestus
Treiler
Q&A ehk vestlus filmitegijaga