Tantsiv kuninganna Hollywoodis
Los Angeleses unistuste poole püüdlemine.
Mina ja Markus said tantsuvõistlusel Mjøsa Challenge imelise lohutusauhinna ja lähevad Los Angelesse, et maailmakuulsa artisti muusikavideos esineda. Kuid unistuste reis muutub Mina jaoks kiirelt üleliia keeruliseks, sest tal on raske täita koreograafi ootusi. Helgem hetk saabub, kui agent kutsub teda ootamatult katsetele, mis on hoopis filmirolli jaoks! Samal ajal on tüdruku vanemate suhe kriisis. Mida peaks Mina tegema, kui ta isa truudusetusest kuuleb?

Aurora Gossé (1987) õppis Norra filmikoolis režissööriks. Tema lõpufilm „Vi som ser i mørket“ („Meie, kes me näeme pimedas“) võitis Grimstadi lühifilmide festivalil Norra filmikriitikute auhinna ja kandideeris üliõpilasakadeemia auhindadele. Tema muusikavideo laulule „Echo“ pälvis 2016. aasta VidAwardsil „Tänavuse aasta talendi“ auhinna ning äramärkimise Grimstadi lühifilmide festivalil. Video jõudis ka Nordic Music Video Awards’i shortlist-i. Lisaks kinotööle lavastab ta ka teleprojekte.
Filmograafia:
Valik/Selected: Vi som ser i mørket (2014), Karsten og Petra lager teater (Casper & Emma at the Theatre, 2018), Æ syns æ høre applaus (2018), Dancing Queen (2023)