PÖFF : 2021 : BNFF

Surnukuuri lood

Ingliskeelne pealkiri
The Mortuary Collection
Režissöör
Ryan Spindell
Riik
USA
Aasta
2019
Festival
PÖFFi veebikino
Programm
HÕFFi hitisadu
Žanr
Komöödia, Õudus

Raven’s End on müstiline Ameerika linnake, kus miski pole selline, nagu paistab. Tööd otsiv noor neiu Sam leiab end iidse surnukuuri ukse tagant, kus ootab teda ekstsentriline surnumatja Montgomery Dark. Vana mees jutustab väsinud neiule mõned kihvtised lood linnakese elanike uskumatuna näivatest juhtumistest, sh tragikoomilise loo noormehest, kes pärast vahekorda peol kohatud tüdrukuga tunneb kõhus ebamugavust ja avastab, et on justkui rase. Mida lugu edasi, seda õõvastavamaks need kisuvad. Kui aeg on käes viimaseks jutuks, avastab Sam, et see räägib temast endast...

Komöödiat ja õudust omavahel ristav, 1980. aastate vaimus vändatud antoloogiafilm “Surnukuuri lood” on kõigile neile, kes peavad lugu heast klassikalisest žanrifilmist ning fännavad “Hauakambri lugudele” sarnanevaid linatöid.

Surnumatja Montgomery Darki rollis särab legendaarne Clancy Brown, kes talletas end filmifännide mällu 1986. aasta fantaasiafilmiga “Highlander” ja on nüüdseks teinud näitleja ja hääleandjana kaasa enam kui sajas mängu- ja telefilmis.

HÕFFi publiku lemmik 2020. aastal.

Loe ka Joel Jansi ülevaadet 2020. aasta virtuaalfestivalist

Režissöör
Ryan Spindell
Osades
Clancy Brown, Caitlin Custer, Christine Kilmer
Operaator
Caleb Heymann, Elie Smolkin
Produktsioon
Mountain Path Entertainment
Kestus
Keel
inglise

Filmi Shortlisti lisamiseks logi palun sisse

Seansid

Virtuaalsaal Online
SeanssSurnukuuri lood
Subtiitrid
Seansi kestus
Treiler
Q&A ehk vestlus filmitegijaga