Piloot

Ingliskeelne pealkiri
Pilot
Režissöör
Ergo Kuld
Riik
Eesti
Aasta
2022
Programm
TV Beats
Teema
inimsuhted

Karl on noor ja hakkamist täis värske Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlane. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsioonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jaotatud.

Karl ei anna siiski alla. Oma meelelahutussaatele sponsoreid otsides üritab ta iga hinna eest toota valmis piloodi, mis tõestaks tema taset ja aitaks tal jala meelelahutusmaailma ukse vahele.

Algab Kolgata tee. Tänu oma headele suhtlusoskustele õnnestub Karlil saatejuhtideks kaubelda tuntud näitlejad Priit Pius ja Kait Kall, kellel pole aimugi, millesse nad ennast seganud on. Iga uus päev toob uusi üllatusi ja ei saaks öelda, et just meeldivaid. Probleemide kuhjale lisab tugeva panuse endine kursusekaaslane Liine, kellega Karlil tuleb olude sunnil kokku kolida. Armastuse teed on käänulised. Vürtsi, piinlikkust ja segadust lisavad ka Karli Põlvast pärit vanemad, kes soovivad iga hinna eest oma poja teel meelelahutusmaailma tippu tema kõrval olla. Kas töös ja eraelus toimub läbimurre või lõpeb see lootusetuna tunduv üritus ikkagi fiaskoga?

Režissöör
Ergo Kuld
Stsenarist
Kait Kall
Osades
Olev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi, Simo Andre Kadastu, Ago Anderson, Karin Rask
Produktsioon
Elisa Estonia / Kassikuld
Kestus
Keel
eesti

Filmi Shortlisti lisamiseks logi palun sisse

Režissöör
Ergo Kuld

Filmograafia Talve (2020), Jahihooaeg (2021), Soo (The Bog, 2022), Vigased pruudid (2023)

Seansid

7. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss080504 / Piloot
Q&A kestus
Seansi kestus