fbpx

Programm

Shorts
Shorts Lasteprogramm

Žanr

Nutikad multikad

Children's Animation
Nutikad multikad

Sünopsis

Viis animatsiooni rivistavad oma kangelased ja viivad nad kõiksugu naljakatesse, imelistesse ja kummalistesse paikadesse. Meie lugudes kohiseb võludest tulvil meri, mida täiendavad maalähedane avarus ja värviküllane rong. Iga tegelane, joonistus ja nukk on omamoodi uudishimulik ja seiklushimuline. Nad ei räägi palju, kuid põhjustavad segadust, tundeid ja paraja koguse kaost.

Peaaegu kohal

Režissöör: Nelly Michenaud
Suurbritannia
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:09
Inglise

Rongireisil, millel pole peatusi ega sihtkohta, läheb vaatleja äärmiselt kaugele, vältimaks teisi reisijaid. Hiiglaslik laps jookseb vanemate juurest ära, romantikat ihkav naine alustab suhet käoga ning naiivne poiss avastab, et ükssarve pilt ei saagi lahendada igat probleemi.

Marie Boudin

Režissöör: Margot Barbé
Prantsusmaa
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:10
Inglise

Marie Boudin otsib merd. Meeleheitlikult vaatab ta kõikjale, vahel isegi kivikeste alla.

Muedra

Režissöör: Cesar Diaz Melendez
Hispaania
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:09

Elu võib alguse saada kõikjal. Loodus käitub veidralt ja päevad võivad kesta minuteid. Kuigi kõik on meile tuttav, ei ole miski nii nagu näib.Stop-motionanimatsioon looduses.

Kuumalaine

Režissöör: Fokion Xenos
Suurbritannia
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:07
Inglise

Pentsik seltskond hõivab suvel ühe ranna Kreeka saarel. Mida kuumemaks läheb ilm, seda enam kaovad inimesed oma pisikestesse isiklikesse probleemidesse. Negatiivsus, stress ja hullumeelsus haaravad neid kõiki. Väike tüdruk põgeneb sellest murelikust mõttemaailmast ja julgustab kõiki vette hüppama, elu hindama ja lõbutsema! “Kuumalaine” on 7-minutiline animeeritud komöödia, mis on suunatud igale vanusegrupile. Mänguliselt animeeritud film uurib meie naeruväärseid muresid ja ärevusi, samuti positiivse omaksvõtmise olulisust ja vaprust.

L, november 23, 2019


13:00


Kino Artis, Saal 1, Tallinn

Seansi kood: 091501
Seansi kestus: 01:00

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival