fbpx

Programm

Shorts
Shorts Lasteprogramm

Žanr

Lühikad lastele

Children's Films
Lühikad lastele

Sünopsis

Elasid kord … lühifilmid. Ja nad olid väga head. Kõige paremad filmid on justkui kõige paremad muinasjutud. Seal leidub hetki, mis on natukene hirmutavad ja kurvad, kuid ka hetki, mis panevad su rõõmust lakke hüppama ja kõht kõveras naerma. Ning ära muretse – kõik see on näitamaks, et lõpuks võidavad alati head.

Kõigile vanematele teadmiseks, et see siin on võimalus kogeda maailma läbi lapse silmade ja avastada, et noortele on nautimiseks palju enamat kui hommikused saated televisioonis. Ja teile, noored vaatajad, on see võimalus panna ema ja isa vaikselt istuma (lõpuks ometi), kuniks ise naudite mõningaid eriti häid filme, mis lasevad teil näha teistsuguseid paiku ning inimesi. Samal ajal on need lõbusad ja põnevad, mis nii mõnegi meelest ongi kõige tähtsam.

Maria Camila kingitus

Režissöör: Andrés Molano Moncada
Colombia
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:12
Hispaania

9-aastane Maria Camila annab pargis möödujatele paberilehe, millele ta on kirjutanud. Kohe peale kirjutise lugemist hakkavad inimesed jäljendama erinevaid loomi. Milline võim on Maria Camilal, et ta seda suudab?

Seekord eemal

Režissöör: Magali Barbe
Suurbritannia
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:14
Inglise

Nigel on eakas erakuna elav mees, keda kummitab ta minevik ja mälestused perest, kes tal kunagi oli… kuni saabub ootamatu külaline ja häirib tema üksildast rutiini.

Doobie

Režissöör: Keith Gomes
India
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:17
Marathi

Elades prügimaailmas, unistab 5-aastane kaltsukorjaja kingapaari omamisest. Ent kui mängu tuleb romantika, valib ta romantika ja asub Mumbai hulluses otsima 3-aastast linnatüdrukut.

Hällilaulu vangla

Režissöör: Jorma Kaulanen
Soome
Aasta: 2019
Filmi kestus: 00:07
Soome

Ühel tormisel ööl põgeneb vanglast kolm süüdi mõistetud kurjategijat. Probleemide tekkimisel pannakse nende sõprus tõsiselt proovile. Õnnelik põgenemine nõuab peensust, kiireid reflekse ja terasrehve.

P, november 24, 2019


12:00


Kino Artis, Saal 2, Tallinn

Seansi kood: 101601
Seansi kestus: 00:50

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival