Eesti esilinastus

Bonnie

Ingliskeelne pealkiri
Bonnie
Režissöör
Simon Wallon
Riik
USA, Prantsusmaa
Aasta
2022
Programm
Doc@PÖFF

„Mulle öeldi, et ma olevat väga häbelik ja kästi naeratada, kui ma prooviesinemisele lähen. Ma naeratasingi. See naine vaatas mind imelikult ja küsis, et mida ma teen. „Ma proovin naeratada,” vastasin mina. „Pole vaja,” lõpetas ta mu jutu.”

Nii räägib Steve Buscemi oma esimesest kohtumisest Bonnie Timmermanni, legendaarse Hollywoodi casting director´i ehk näitlejate valijaga, kes on avastanud filmi jaoks kümneid nüüdseid staare, Sean Penni näiteks teatrilavalt – etenduselt, kus oli kokku neli vaatajat.

See film avab erakordselt põnevast vaatenurgast üht laiemale publikule varjatud maailma – rollimist. Tutvume Bonnie unikaalse meetodiga ja sukeldume tema videoarhiivi, kuhu on aastakümnete jooksul jäädvustatud sadade Hollywoodi näitlejate prooviesinemisi – see, mis sealt vastu vaatab, on puhas kuld!

Tiit Tuumalu

Enne 22. novembri linastust toimub saalis Black Nights Starsi auhinnatseremoonia.

Industry @ Tallinn & Baltic Event Black Nights Stars on PÖFFi programmis alates 2017. aastast ning on mõeldud selleks, et noored näitlejad Balti regioonist ning sel aastal ka Ukrainast saaksid kohtuda rahvusvaheliselt tunnustatud castingu agentide ja talendiotsijatega, et edendada oma karjääri ning saada nõuandeid, kuidas end castingutel ja rahvusvahelisel filmiturul esitleda. ICDN on rahvusvaheline liit, mille liikmeteks on paljud rahvusvaheliselt tunnustatud ja väga edukad casting directorid.

Režissöör
Simon Wallon
Osades
Paul Auster, Steve Buscemi, Brian Cox, Benicio Del Toro, Laurence Fishburne, Laura Linney, Michael Mann, Liam Neeson, Mark Ruffalo, Sigourney Weaver
Produtsent
Amanda Sthers, Thomas Augsberger, Simon Wallon
Operaator
Steeven Petitteville, Pierrick Reis
Monteerija
Simon Wallon, Michael T. Vollmann
Helilooja
Yuksek
Produktsioon
IDEA(L) 2600, Eden Rock Media, Kiss&Kill
Rahvusvaheline müük
Kinology
Kestus
Keel
inglise
Teised festivalid
Venice

Filmi Shortlisti lisamiseks logi palun sisse

Seansid

Saal 1 Kino Artis
Seanss021501 / Bonnie
Subtiitridinglise
Seansi kestus
6. saal Apollo Kino Coca-Cola Plaza
Seanss120404 / Bonnie
Subtiitridinglise
Q&A kestus
LisainfoEnne linastust toimub saalis Black Nights Starsi auhinnatseremoonia
Seansi kestus
Kinosaal Elektriteater, Tartu
Seanss142203 / Bonnie
Subtiitridinglise
Seansi kestus
Treiler