Esitlejad
Elisa
„Esitleja“
Elisa - PÖFFi peasponsor ja innovatsioonipartner

Elamusi on mitut tüüpi ja igale maitsele. Mõne jaoks on elamus surströmming, mõne jaoks perfektne Pavlova. Üks otsib elamusi kaugest kõrgmäestikust, teine kodusest riidekapist. On aga üht tüüpi elamus, mis ühendab meid kõiki – filmielamus. Elisa ja PÖFF panevad seetõttu filmirullid taas ühte kasti ning astuvad käsikäes järgmise sammu, et Põhja-Euroopa olulisim filmifestival oleks varsti veelgi suurem, innovaatilisem ja mainekam. Seegi saab olema unustamatu elamus.
Nordic Hotel Forum
„Esitleja“
Nordic Hotel Forumi pikaajaline koostöö PÖFF-iga on hotelli jaoks üks iga-aastastest tippsündmustest. Meil on hea meel majutada filmimaailma tähti ja pakkuda võimalust läbi viia hotelli konverentsikeskuses festivali seminare. Ühel õhtul muutub kogu hotell tõeliseks menupaigaks, kus festivali ava – või lõpupeol kohtuvad Eesti glamuurne kultuuriseltskond maailmakuulsate näitlejate, stsenariside, produtsentide, kriitikute ja teiste filmiasjalistega. Ümber kehastuvad ka Nordic Hotel Forumi töötajad, kes külalisi teenindades esitlevad oma suurepärast oskust olla loominguline teenindaja. Nordic Hotel Forum nimetati Vabariigi kultuuriminstri poolt 2011 aasta kultuurisõbraks – tunnustuseks muuhulgas koostöö eest PÖFF-iga.
Toyota
„Esitleja“

Toyota usub, et jätkusuutlik ja keskkonda säästev liiklemine on vajalik ning võimalik. Sellest annab tunnistust meie hübriidtehnoloogia, mis on ennast tõestanud juba alates 1997. aastast Toyota Priuse näol ning mis on laienenud ka teistele mudelitele.

Toyota mudelivalikus on nüüdseks kokku 7 täishübriidset mudelit:
Yaris Hybrid, Auris Hybrid, RAV4 Hybrid, Prius, Prius+, Prius Plug-In ning uusim täiendus – kompaktne linnamaastur Toyota C-HR.

Seega on Toyota mudelivalikus olemas kõigile tema soovidele ja vajadustele vastav hübriidmudel.

Kuuldavasti on hübriidid need, mis eelnevatel aastatel on PÖFFi meeskonnale pakkunud tõeliselt vaikse ja puhta sõidukogemuse.

Ametlikud partnerid
Reval Cafe
„Ametlik partner“
Meil on suur rõõm olla aasta tähtsaimal filmifestivalil taaskord ametlikuks PÖFF-i sõprade kohtumispaigaks. Olles PÖFF-i sõber juba aastast 2009, kostitame taaskord festivaližüriid meie Müürivahe hubases kohvik-restoranis, pakkudes neile maitsvaid lõunaroogasid ja mõnusat kohta filmide vahelistel puhkehetkedel.

Soovides luua PÖFF-i ajal kõikidele filmisõpradele paiga, kus naudelda mõnusate ampsude, kohvijookide ja sõprade seltsis, anname igale PÖFF-i külastajale kuuma joogi ostmisel taevaliku itaalia jäätise Reval Gelato tasuta maiustamiseks!
Eesti Meedia
„Ametlik partner“
National Geographic
„Ametlik partner“
Teaduskanalil National Geographic on hea meel olla tänavu esimest korda PÖFFi kuldsponsor.

Meie kanali missioon on paljuski sama, mis PÖFFil – tuua inimesteni geniaalsete filmimeeste ja –naiste looming ning põnevad lood maailma erinevatest paikadest, lood, mis inspireerivad, harivad ja avardavad silmaringi.

National Geographic kanal on üks väga oluline osa National Geographic võrgustikust, mis tutvustab teadust ja selle fantastilisi avastusi läbi fotode, artiklite, uuringute, filmide ja sarjade.

Ligi 20 aastat tagasi loodud telekanal jõuab tänaseks 355 miljoni majapidamiseni 171 riigis ja 45 erinevas keeles. Ning lisaks vahendamisele on kanalil teine tähtis roll – sisu tootmine. Paljude teiste hulgas koostöös nt Martin Scorsese, Steven Fisheri, Leonardo DiCaprioga on loodud filme ja sarju, mida on tunnustatud telemaailma säravamate auhindadega.

Tänavu esitleme koos PÖFFiga uut populaarteaduslikku sarja “Marss”, mis proovib ette näha esimese mehitatud missiooni käiku punasele planeedile aastal 2033. Tegemist on missiooniga, mis mõjutab märkimisväärselt kogu inimkonna tulevikku. National Geographic kanalile jõuab see alates 13. oktoobrist pühapäeviti kell 18.00.
Shift 72
„Ametlik partner“
Sponsorid
zone.ee
„Sponsor“
Saku
„Sponsor“
Jameson
„Sponsor“
Solaris
„Sponsor“
Solaris on PÖFF – parklast katuseterrassini ja kohvikust kinosaalini. Sest Solaris keskus on ideaalne koht filmide ja pimedate ööde nautimiseks. Aastate jooksul on PÖFFiga lahutamatult kokku kasvanud nii Apollo Kino, kino Artis kui ka Nordea Kontserdimaja – linna tänapäevaseimas ja avaraimas kontserdisaalis on PÖFFi ava- ja lõpugala alati väärikalt välja peetud. Solarise rikkalikust kohvikute ja restoranide valikust leiab aga igale maitsele sobiva kohtumispaiga enne filmielamust ning õdusa õhtusöögikoha muljete jagamiseks pärast seda. Loomulikult on kõigi filmifännide käsutuses linna soodsaim parkla. Ja spetsiaalselt filmisõpradele mõeldes ehitasime ümber trepid – et oleks veelgi mõnusam väärtfilme nautida. Elu on film. Film on Solaris. Solaris on PÖFF.
Lux Express
„Sponsor“
EuroPark
„Sponsor“
3 Step IT
„Sponsor“
3 Step IT on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub IT varade haldamiseks jätkusuutlikku kolmeetapilist teenuse mudelit. Soovime muuta oma klientide elu lihtsaks ning aitame neid nii IT seadmete hankimise, haldamise kui ka väljavahetamisega. 3 Step IT-l on rõõm olla PÖFFi tehnikapartneriks juba kuuendat aastat järjest. Me teame, kuivõrd oluline on filmifestivali korraldamisel see, et tehnika ei veaks alt ning et kinoelamused jõuaksid inimesteni. Festivali kordaminekuks on väga tähtis ka see, et korraldustiimi töö sujuks plaanipäraselt.

Meil on rõõm, et meie pakutud arvutid aitavad niivõrd eduka ja omanäolise festivali õnnestumisele kaasa.
Mionetto
„Moekino esitleja“
Toetajad
Tallink
„Toetaja“
Tallinkil, kui Läänemere suurimal laevandusettevõttel, on hea meel ühendada filmisõpru PÖFFiga üle mere.

Tallink ja PÖFF on olnud pikaaegsed koostööpartnerid ja meil on rohkem kui hea jätkata seda rada tuues ja viies filmisõpru PÖFFile lausa kuus korda päevas.
Visit Estonia
„Toetaja“

Kultuur on üks väheseid valdkondi, mis astub tõhusalt vastu reisivõimaluste hooajalisusele. Sisukad elamused ei sõltu UV-indeksist ja külm ilm võimaldab rahulikult keskenduda PÖFFi rikkalikule filmivalikule.

Eesti kultuurisündmused saavad aina tugevamaks ja tuntumaks maailmas ning PÖFF on kindlasti Eesti kultuurisündmuste kalendris üks lipulaev. Meil on hea meel olla sellise maailmaklassi festivali koostööpartner!

Alpaka
„Toetaja“
ALPAKA-l on taas rõõm täita pimedad ööd soojade emotsioonidega!

Kui PÖFF täidab taas kord aasta kõige pimedama aja emotsionaalsete filmielamustega siis ALPAKA jagab seda traditsiooni ning pakub aasta kõige pimedamal ja kõledamal ajal kõigile filmihuvilisele kõige soojemaid emotsioone oma ülimalt pehmete ja siidiste sallidega. Meie siidised ja luksuslikult pehmed alpaka villast sallid on väga erilise hinnaga saadaval PÖFF-i infopunktides Solarise keskuses ja Nordic Forum Hotellis.
Fazer
„Toetaja“
Dr. Hauschka
„Toetaja“
Artist
„Toetaja“
Starman
„Toetaja“

Festivali toetaja Starman soovib tuua Euroopa ja maailma filmiparemiku ka televaatajateni ja juba viiendat aastat järjest leiab PÖFF-i parimad palad ja filmigurmaanide lemmikud Starmani videolaenutusest.

Hollywoodi kassahittide ja aegumatute kinoklassikute fännidele on loodud Filmimaailm, kus on kokku kogutud kogu telekava parimad linateosed.

Novembriõhtul kinnominek ja festivalimelu tunnetamine on elamus omaette ning kui sellest jääb veel väheks, siis toob Starman sinuni kinosaaliga samaväärse filmielamuse koju kätte.

Olympic Casino
„Toetaja“
Côte D'Or
„Toetaja“
River Island
„Toetaja“
Uber
„Toetaja“
Avision
„Toetaja“
Eesti Kultuurkapital
„Toetaja“
Meedia partnerid
Tallinna Televisioon
„Meedia partner“
Meedius
„Meedia partner“