fbpx

Schedule

Sat, November 23, 2019 | 13:00

Children’s Animation

Kino Artis, Saal 1
Tallinn

Nutikad multikad
Shorts Kids Programme
.....
Sat, November 23, 2019 | 13:00

Children’s Animation

Kino Artis, Saal 1
Tallinn

Nutikad multikad
Shorts Kids Programme
.....
Sat, November 23, 2019 | 13:00

Naksitrallid

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Naksitrallid
JF Children
.....
Sat, November 23, 2019 | 13:30

Omar

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Omar
In Focus: Sizzling Arabia
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:00

Storm Boy

Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink
Tallinn

Tormipoiss
JF Children
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:15

Cleo: If I Could Turn Back Time

Coca-Cola Plaza, Saal 6
Tallinn

Ajarändaja Cleo
JF Children
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:15

My Grandpa Is an Alien

Apollo Kino Solaris, Saal 4
Tallinn

Minu vanaisa on tulnukas
JF Children
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:30

Corpus Christi

Apollo Kino Solaris, Saal 3
Tallinn

Kristuse ihu
JF Youth, Signatures, JF Youth Competiton
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:45

Animation Competition 1

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Anima võistlusprogramm 1
Shorts Animation Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 14:45

Animation Competition 1

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Anima võistlusprogramm 1
Shorts Animation Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 15:30

Animation Competition 5

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Anima võistlusprogramm 5
Shorts Animation Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 15:30

Animation Competition 5

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Anima võistlusprogramm 5
Shorts Animation Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 15:30
Screenings with guests

When The Moon Was Full

Coca-Cola Plaza, iSense Saal
Tallinn

Täiskuu aegu
Official Selection
.....
Sat, November 23, 2019 | 15:45
Screenings with guests

A Dog’s Death

Kino Sõprus
Tallinn

Koera surm
First Feature Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 15:45

Devil Between the Legs

Kino Artis, Saal 1
Tallinn

Saatan jalge vahel
Signatures
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:00

Black Nights Comedy

Põhjala tehas
Tallinn

Black Nights Comedy
Shorts No Limits
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:00

Changing The Game

Apollo Kino Solaris, Saal 4
Tallinn

Mängu muutes
JF DOC@Just, Estonian Olympic Committee Sports Film Programme
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:15

Ott Tänak: The Movie

Coca-Cola Plaza, Saal 7
Tallinn

Ott Tänak: The Movie
Estonian Olympic Committee Sports Film Programme
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:15

The Revenge of the Diva

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Diiva kättemaks
DOC@PÖFF
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:30
Screenings with guests

In Bed with a Writer

Coca-Cola Plaza, Saal 6
Tallinn

Kirjanikuga voodis
Baltic Film Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:30

Lil’ Buck: Real Swan

Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink
Tallinn

Lil' Buck, tõeline luik
JF DOC@Just, #Trending
.....
Sat, November 23, 2019 | 16:45
Screenings with guests

Jelgava ’94

Coca-Cola Plaza, Saal 8
Tallinn

Jelgava '94
Baltic Film Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 17:00

Magic Life of V

Apollo Kino Solaris, Saal 3
Tallinn

Veera maagiline elu
JF Children's Rights
.....
Sat, November 23, 2019 | 17:00

Queer I: Lovebirds

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Queer I: Lovebirds
Shorts Panorama
.....
Sat, November 23, 2019 | 17:30
Screenings with guests

Cook F**k Kill

Coca-Cola Plaza, Saal 4
Tallinn

Kokka kepi killi
Rebels with a Cause Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:00

Black Nights Comedy

Põhjala tehas
Tallinn

Black Nights Comedy
Shorts No Limits
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:00

Perfect 10

Apollo Kino Solaris, Saal 4
Tallinn

Perfektne 10
JF Youth, Estonian Olympic Committee Sports Film Programme, JF Youth Competiton
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:15
Screenings with guests

Darkness

Kino Sõprus
Tallinn

Pimedus
First Feature Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:15

Hedi

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Hedi
In Focus: Sizzling Arabia
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:30
Screenings with guests

Motherland

Coca-Cola Plaza, Saal 6
Tallinn

Kodumaa
Baltic Film Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:30

The Barefoot Emperor

Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink
Tallinn

Paljasjalgne keiser
Signatures
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:45
Screenings with guests

DIVE: Rituals in Water

Kino Artis, Saal 1
Tallinn

Rituaalid vees
DOC@PÖFF
.....
Sat, November 23, 2019 | 18:45
Screenings with guests

Girl With No Mouth

Coca-Cola Plaza, iSense Saal
Tallinn

Ilma suuta tüdruk
Official Selection
.....
Sat, November 23, 2019 | 19:00

Bull

Coca-Cola Plaza, Saal 8
Tallinn

Härg
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 19:00

Rocks

Apollo Kino Solaris, Saal 3
Tallinn

Tugev kui Rocks
Screen International Critics' Choice
.....
Sat, November 23, 2019 | 19:00
Screenings with guests

Sideline

Coca-Cola Plaza, Saal 7
Tallinn

Küljejoon
Estonian Olympic Committee Sports Film Programme
.....
Sat, November 23, 2019 | 19:15

Live-Action Competition 1

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Lühifilmi võistlusprogramm 1
Shorts Live-Action Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 19:15

Live-Action Competition 1

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Lühifilmi võistlusprogramm 1
Shorts Live-Action Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 20:00
Screenings with guests

Furtive

Apollo Kino Solaris, Saal 4
Tallinn

Salajane
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 20:15
Screenings with guests

Feast

Coca-Cola Plaza, Saal 4
Tallinn

Pidusöök
Rebels with a Cause Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 20:30
Screenings with guests

Uncle

Apollo Kino Solaris, Saal 5
Tallinn

Onu
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 20:45

Some Beasts

Kino Artis, Saal 1
Tallinn

Mõned koletised
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:00

Greener Grass

Apollo Kino Solaris, Saal 2 Tallink
Tallinn

Rohelisem muru
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:00

Night Cinema: Vitamin Pills

Coca-Cola Plaza, Saal 9
Tallinn

Öökino: Vitamiinilaks
Shorts Night Cinema
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:00

Night Cinema: Vitamin Pills

Coca-Cola Plaza, Saal 9
Tallinn

Öökino: Vitamiinilaks
Shorts Night Cinema
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:00
Screenings with guests

Saul at Night

Kino Sõprus
Tallinn

Öös on inimesi
First Feature Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:00
Screenings with guests

Tapeworm

Coca-Cola Plaza, Saal 6
Tallinn

Paeluss
Rebels with a Cause Competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:15

The Adventures of Sukran the Lame

Kino Artis, Saal 2
Tallinn

Lombaka Sükrani seiklused!
Rebels with a Cause - films out of competition
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:15
Screenings with guests

The Wolf Wood

Coca-Cola Plaza, Saal 7
Tallinn

Varjuhunt
Midnight Shivers
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:30
Screenings with guests

Gutterbee

Coca-Cola Plaza, iSense Saal
Tallinn

Gutterbee - rentslimesilased
Official Selection
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:30
Screenings with guests

Happy Times

Coca-Cola Plaza, Saal 8
Tallinn

Head ajad
Midnight Shivers
.....
Sat, November 23, 2019 | 21:30

The Lodge

Apollo Kino Solaris, Saal 3
Tallinn

Onnike
Midnight Shivers
.....
Sat, November 23, 2019 | 22:15

Patrick

Apollo Kino Solaris, Saal 4
Tallinn

Patrick
Current Waves
.....
Sat, November 23, 2019 | 22:30

Tezuka’s Barbara

Coca-Cola Plaza, Saal 4
Tallinn

Tezuka Barbara
Current Waves
.....

SOCIAL

CONTACT

PRESENTERS

OFFICIAL PARTNERS

THANKS TO

© 2019 NGO Black Nights Film Festival