fbpx

  Külalised: Julie Snyder, producer; Kentucker Audley, cast

  Maailma esilinastus

  Öös on inimesi

  Saul at Night

  Debüütfilmide võistlusprogramm

  USA
  2019, 85 min
  Rež: Cory Santilli
  Prod: Julie R. Snyder, Raz Cunningham
  Op: Jack Caswell
  Muusika: Kubilay Under
  Mont: Bart Brevé
  Osatäitjad: Kentucker Audley, Suzanne Clément, Stephanie Ellis
  Tootja: JawDoc Productions
  Keel: inglise

  Sünopsis

  Et luua turvalisemat, tervemat ja produktiivsemat ühiskonda, sunnib seaduslikult selleks otstarbeks määratud ja inimeste unetunde kontrolliv komisjon kõiki kodanikke magama ja ärkama samadel kellaaegadel. Saul Capgras (Kentucker Audley) on aga mees, kellele meeldib päeval puhata ning öösel oma kummalisel ja üksildasel moel aega veeta. Selline äraspidine päevaplaan takistab tal suhelda ka naise ja tütrega; nii hakkab mees leiutama kummalisi viise, et lähedaste elust osa saada, lavastades elulisi olukordi mannekeenide abil.

  Jätkuv võõrandumine perekonnast – ja kõigist teistest – võtab ootamatu pöörde, kui Saul kohtab ühel oma öisel rännakul prantslannat (Suzanne Clément). Nad ei oska ühist keelt, kuid neid ühendavad aeg ja ruum, nii tekibki kahe võõra vahel omapärane suhe.

  Geniaalne ulmefilm, režissöör Cory Santilli esimene linateos, on põhjalik käsitlus sellest, millist rolli mängivad teised inimesed meie elus, mis tuleb päevavalgele siis, kui neid ei ole, ning millised on meie suhted lähedaste ja võõrastega.

  Adam Cook

  Režissöör

  Cory Santilli alustas karjääri tuntud hiphop-artisti Sage Francise muusikavideote lavastajana, mida on näidatud kõikjal maailmas sellistel kanalitel nagu Pitchfork ja MTV. "Öös on inimesi" on lavastaja esimene täispikk mängufilm.

  JÄLGI MEID

  KONTAKT

  ESITLEJAD

  AMETLIKUD PARTNERID

  TÄNAME

  © 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival