Votemo - ela kaasa!

Põhjus miks meie süda kuulub filmile ja kinole on lihtne - see pakub lõpmatus koguses ning variatsioonis emotsioone, muutes iga filmiseansi elamuseks, mis jätab igasse vaatajasse ainulaadse jälje.

Film mängib meie südametuksetega, kruvib üles pinge, kostitab magusa huumoriga, teeb ninanipsu, raputab pisarad valla, muudab meid kärsituks ja vihaseks või hoopis leplikuks ning mõistvaks. Pole tunnet, mida kino ei puudutaks ning see loob igast filmist ainulaadse ning mitmenäolise teose, mis jääb vaatajat kummitama erineval moel.

Me ei kutsu Sind ainult filme vaatama, vaid neile kaasa elama! Külasta PÖFFi veebilehel filmi tutvustavat alalehte (vali film siit), mille nurgast leiad “Ela kaasa!” hüpikakna. Vali sealt parimal viisil filmi iseloomustanud emotsioon ja pane enda tagasiside seal ka teele.

Sinu arvamus on see, mille abil selgub ka selle aasta PÖFFi publikupreemia. Sinu panus on ääretult oluline, sest selles kategoorias on kohtunikuks ainult publik kinosaalis ehk Sina.

Me hindame Sinu aega ning arvamust, sest see on tõesti meile oluline! Kõigi hääletajate vahel loosime välja auhindu meie toredate koostööpartnerite poolt!

Auhinnad:
Kaks kasti jooki Punch poolt
MyFitness - 30 päeva kaart, kehaanalüüs, spordikott ja rätik