Pressiakrediteering

PÖFF toimub tänavu 13.–29. novembrini Tallinnas ja Tartus, lisaks leiab 13.–15. novembrini Kohtla-Järvel, 20.–22. novembrini Narvas ja 27.–29. novembrini Jõhvis aset PÖFFi kõrvalfestival KinoFF. Suur osa festivali programmist on kättesaadav ka virtuaalselt. Industry@Tallinn & Baltic Event üritused on kavas 23.–27. novembrini ainult virtuaalselt.

Akrediteering võimaldab külastada kõiki PÖFFi seansse ja pressiüritusi nii kinosaalis kui veebis, samuti kõiki Industry@Tallinn & Baltic Event avalikke üritusi Elisa Stage platvormi vahendusel. Eraldi pressiseansse tänavu ei toimu.

Akrediteeringu hind on 15 eurot.

Ootame akrediteeruma kõiki ajakirjanikke, kriitikuid, tele- ja raadioreportereid, fotograafe, aga ka blogijaid, mõjuisikuid ja teisi sotsiaalmeedias tegutsevaid sisuloojaid. Festival väljastab akrediteeringu varasema kajastuse, tänavuse kajastusplaani ja muude kriteeriumide järgi.

TAOTLE SIIN!

JUHISED PÖFFI VEEBIKESKONDADE KASUTAMISEKS

Pimedate Ööde Filmifestival ja Industry@Tallinn & Baltic Event on astunud uude ajastusse ja toimuvad üritused leiavad aset ka virtuaalruumis: festivali filmiprogramm linastub nii kinodes kui virtuaalkeskkonnas, Industry@Tallinn & Baltic Event üritused leiavad täies mahus aset veebis.

PRESSIAKREDITEERING VÕIMALDAB

NB!

KUIDAS VAADATA FILME?

NB!

KUIDAS OSALEDA Industry@Tallinn & Baltic Event AVATUD ÜRITUSTEL?

PÜSIGE PÖFFI LAINEL

Facebook
Instagram
Twitter
Vialog: tänavu toimuvad Q&A sessioonid filmitegijatega ka virtuaalselt PÖFFi kodulehel. Valige huvipakkuv film ja esitage vastava filmi juures küsimus otse filmitegijale (küsimus sisestage Vialogi lahtrisse).

MEIE HASHTAGID

#Tallinnblacknightsfilmfestival #PÖFF24