Piletid

Piletite ostmine

Pileteid PÖFFi kinoseanssidele ja veebiseanssidele saad osta festivali kodulehelt filmi kirjelduse all asuvas piletimüügi paneelist või Piletilevist. Alates 6. novembrist avatakse PÖFFi info- ja piletikeskused Tallinnas kinos Coca-Cola Plaza ja Solarise keskuses ning Tartus Kvartali keskuses. Festivali ajal müüakse pileteid lisaks Metropol Spa Hotelis ning kõikides linastuskohtades.

PÖFFi filme saab vaadata ka veebikino vahendusel. Veebiseansile saad pileti osta PÖFFi kodulehelt filmi tutvustuse all olevast piletimüügi paneelist või otse veebikinost. Loe täpsemalt siit.

Seansside kiiremaks leidmiseks on iga filmiseanss varustatud koodiga. Koodid leiad PÖFFi ajakirjast ja kodulehekülje ajakavast. Kataloogid on müügil PÖFFi info- ja piletikeskustes Tallinnas Solaris keskuses, Coca-Cola Plaza kinos, Metropol hotellis ning Tartus Kvartali keskuses. Festivali ajal müüakse katalooge kõigis linastuskohtades.

Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi.

PÖFF põhiprogramm

*Teatud saalides

Sooduspiletid kehtivad eelkooliealistele lastele, õpilastele, tudengitele, pensionäridele, õpetajatele ja ajateenijatele vastava dokumendi esitamisel saali sisenemisel.

PÖFFi passid

*Hundipassiga ei ole paaristoolid saadaval

Festivali ohutusreeglite meelespea