PÖFF : BNFF
Auhinnatseremoonia

Juubelifestival saab väärika punkti 27. novembril kell 19 Estonia kontserdisaalis, kus toimub suurejooneline auhinnatseremoonia.

Muusikaga paneb õhtu elama funk-souli supergrupp Lexsoul Dancemachine koos orkestriga. 2021. aasta Eesti muusikaauhindade galal aasta ansambliks tituleeritud bänd saab ainulaadses loomingulises koostöös kokku Politsei- ja Piirivalveorkestri ning Otsa kooli keelpillikvartetiga. Esitlemisele tulevad Lexsouli originaallooming ja tuntud filmimuusikapalad põnevates arranžeeringutes.

Õhtut juhivad Mait ja Franz Malmsten.

NB! Meelespea!

Selleks et kinokülastus võimalikult turvaliseks teha, pakub meditsiinitehnoloogia ettevõte Certific koodi PÖFF2021 alusel 9-eurose soodushinna eest korooonaviiruse testimist Certificu telefonirakenduse kaudu. Seda saate teha kodus 24 tundi enne ürituse algust, juhul kui tunnete ennast haiglasena. Nii hoiate ennast ja teisi. Testi saate osta Certificu kodulehelt ning see toimetatakse valitud Itella pakiautomaati järgmisel tööpäeval. Certificu rakendus juhendab korrektselt testi tegema ning tulemus laekub telefoni koos QR-koodiga.